PDA

مشاهده نسخه کامل : جا به جایی هارد های رید شده سخت افزاری

pronetin
21-09-19, 15:20
سلام
من دو هارد ssd را رید یک کرده ام روی یک سیستم با رید سخت افزاری مادربورد.
اگر این دو هارد را روی یک سیستم دیگر که اون هم مادربوردش رید سخت افزاری دارد منتقل کنم، داده ها حذف می شود یا سیستم مقصد هم متوجه می شود که رید یک است و اونجا هم قابل استفاده است؟

AMD>INTEL
21-09-19, 18:07
سلام
من دو هارد ssd را رید یک کرده ام روی یک سیستم با رید سخت افزاری مادربورد.
اگر این دو هارد را روی یک سیستم دیگر که اون هم مادربوردش رید سخت افزاری دارد منتقل کنم، داده ها حذف می شود یا سیستم مقصد هم متوجه می شود که رید یک است و اونجا هم قابل استفاده است؟

بله احتمال زیاد بله . مادربرد مشابه هم ممکنه مشکل ایجاد بشه

pronetin
22-09-19, 07:20
من داده ها را پشتیبان گرفتم. دو هارد رید یک شده را به سیستم جدید منتقل کردم. مادربوردها فرق می کرد ولی هر دو AMD بودند.
خیلی جالب بود که سیستم مقصد، رید یک را شناخته بود و در تنظیمات، آرایه رید یک را با همان نام قبلی می شناخت و داده ها نیز روش وجود داشت.
فکر میکنم به خاطر این بوده است که هر دو AMD بوده است. البته مدل مادربوردها فرق می کرد.
در هر حال من دوباره آرایه را ایجاد کردم چون پشتیبان داده ها را گرفته بودم.

AMD>INTEL
22-09-19, 11:02
من داده ها را پشتیبان گرفتم. دو هارد رید یک شده را به سیستم جدید منتقل کردم. مادربوردها فرق می کرد ولی هر دو AMD بودند.
خیلی جالب بود که سیستم مقصد، رید یک را شناخته بود و در تنظیمات، آرایه رید یک را با همان نام قبلی می شناخت و داده ها نیز روش وجود داشت.
فکر میکنم به خاطر این بوده است که هر دو AMD بوده است. البته مدل مادربوردها فرق می کرد.
در هر حال من دوباره آرایه را ایجاد کردم چون پشتیبان داده ها را گرفته بودم.

سلام
این به خاطر این بود شباهت چیپست بوده ولی در کل این کار باید با احتیاط انجام بشه و ریسک دارد .