PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمای خرید خنک کننده cpu

Winchester d
11-09-19, 00:55
سلام میخاستم بدونم چه نوع خنک کننده ای مناسب پردازنده I7 4790k هستش.آبی یا بادی؟ وچه مدلی از چه برندی؟

AMD>INTEL
11-09-19, 08:53
ایرکولینگ مناسب میتونید نوتوس 400 یا MSI CORFROZR L تهیه کنید .

Winchester d
11-09-19, 11:48
من این خنک کننده گرین notus 400 رو با خمیر deep cool z9 میبندم.میخاستم بدونم بهترین حالت تهویه کیس من چجوریه یعنی چند تا فن و کجاها نصب بشه خوبه واینکه فن ها مهمه چه برندی باشه؟کیس من raidmax viper gx هست.

AMD>INTEL
11-09-19, 12:18
من این خنک کننده گرین notus 400 رو با خمیر deep cool z9 میبندم.میخاستم بدونم بهترین حالت تهویه کیس من چجوریه یعنی چند تا فن و کجاها نصب بشه خوبه واینکه فن ها مهمه چه برندی باشه؟کیس من raidmax viper gx هست.

باید عکس بگذارید تا وضعیت را ببینم .
چند تا فن هست . حرارت باید از پشت کیس باید خارج بشه .

Winchester d
11-09-19, 12:53
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Winchester d
11-09-19, 12:56
اون دو تافن آبی رنگ واسه خنک کننده cpu هستش که روی رادیاتور بسته شده به سقف کیس.اون قسمتی هم که زرد رنگ علامت زدم یک فن مشابه اون فنی که توسی رنگه عقب کیس هست اونجا بسته شده.

AMD>INTEL
11-09-19, 16:53
اون دو تافن آبی رنگ واسه خنک کننده cpu هستش که روی رادیاتور بسته شده به سقف کیس.اون قسمتی هم که زرد رنگ علامت زدم یک فن مشابه اون فنی که توسی رنگه عقب کیس هست اونجا بسته شده.

دو تا فن بالا نصب کنید با همین حالت فعلی
فن عقب هم اوکیه
فن نوتوس هم در وضعیت نرمال خودش قرار بگیرد .
فن جلو هم کار خودش رو انجام میده
کیس شما از نظرگردش هوا مشکل خاصی نداره
فقط واتر کولینگ شما کیفیت لازم را نداره .

AMD>INTEL
11-09-19, 17:02
دو تا فن بالا نصب کنید با همین حالت فعلی
فن عقب هم اوکیه
فن نوتوس هم در وضعیت نرمال خودش قرار بگیرد .
فن جلو هم کار خودش رو انجام میده
کیس شما از نظرگردش هوا مشکل خاصی نداره
فقط واتر کولینگ شما کیفیت لازم را نداره .

در ضمن سعی کنید با مدیریت کابل ها اجازه بدید گردش هوا به درستی انجام بشه . کمی وقت میگیره ولی نتیجه نهایی به زیبایی و گردش هوا کیس کمک زیادی میکند :1. (23):

Winchester d
11-09-19, 17:17
الان من بعد از باز کردن واتر کولینگ وبستن نوتوس 400 میتونم از اون دو تا فن واترکولینگ استفاده کنم؟اون دوتا فن روی رادیات بسته شده وقتی رادیاتو باز کنم میشه اون دوتا فن رو به سقف کیس ببندم؟واینکه گفتید دوتا فن دیگه همونجا ببندم.کجا و چجوری باید ببندم دقیقا؟

AMD>INTEL
11-09-19, 20:18
الان من بعد از باز کردن واتر کولینگ وبستن نوتوس 400 میتونم از اون دو تا فن واترکولینگ استفاده کنم؟اون دوتا فن روی رادیات بسته شده وقتی رادیاتو باز کنم میشه اون دوتا فن رو به سقف کیس ببندم؟واینکه گفتید دوتا فن دیگه همونجا ببندم.کجا و چجوری باید ببندم دقیقا؟

بله میشه بست .در اون محل میشه یا رادیات بست یا دو فن 120

Winchester d
20-09-19, 14:26
سلام من به گفته شما فن نوتوس 400 رو با خمیر z9 بستم.الان دما درحالت عادی 35 ودر حالت لود 65هست میخواستم بدونم نرماله؟

AMD>INTEL
20-09-19, 14:31
سلام من به گفته شما فن نوتوس 400 رو با خمیر z9 بستم.الان دما درحالت عادی 35 ودر حالت لود 65هست میخواستم بدونم نرماله؟

نرمال نرماله از این بهتر نمیشه :great: