PDA

مشاهده نسخه کامل : دمای استانداردcpu

rezash85
30-08-19, 02:47
من cpu i7 4790k دارم که یک خنک کننده آبی هم روش بستم میخاستم بدونم الان دمای cpu تو حالت های مختلف چقدر باید باشه و بهترین روش دیدن دمای cpu چیه از بایوس یا با نرم افزار؟

خنک کننده ات چیه مدلش؟
از طریق نرم افزار راحت تره. شما hardware monitor رو نصب کن.
این لینک ها رو هم نگاه کنی پردازندت رو با انواع خنک کننده ها تست کردن دماها رو گذاشتن، حدودی دستت میاد.
Noctua NH-D15S CPU cooler review - Core i7 4790K OC at 4600 MHz 1.3 Volts (Only the registered members can see the link)
Thermalright True Spirit 140 BW Rev.A CPU Cooler Review (Only the registered members can see the link)

خنک کنندم raidmax cobra 240

AMD>INTEL
30-08-19, 12:48
من cpu i7 4790k دارم که یک خنک کننده آبی هم روش بستم میخاستم بدونم الان دمای cpu تو حالت های مختلف چقدر باید باشه و بهترین روش دیدن دمای cpu چیه از بایوس یا با نرم افزار؟
سلام
برنامه core temp را دانلود کنید و اجرا کنید
ریدمکس متاسفانه واترکولینگ هاش فقط قیمت پایینی دارند و عملا عملکردشون از خیلی از ایرکولینگ ها پایین تره

Winchester d
30-08-19, 13:16
تو حالت معمولی دما رو40هست وقتی بازی need for speed payback رو اجرا میکنم میشه 90 درجه.

چه مدل خنک کننده ای خوبه وقیمتش چنده؟

AMD>INTEL
30-08-19, 16:58
تو حالت معمولی دما رو40هست وقتی بازی need for speed payback رو اجرا میکنم میشه 90 درجه.

متاسفانه این خنک کننده کیفیت لازم رو نداره و مشخصه که تو لود نمیتونه پردازنده را خنک نگه دارد . توصیه من به شما خرید نوتوس 400 گرین هست .

Winchester d
30-08-19, 17:27
عمر خمیر cpu فابریک خود cpu چقدره واینکه حجمش چقدر باید باشه رو cpu.من فکر میکنم از خمیرباشه آخه خنک کننده خودم مایع است وتازگیا اینجوری شده.

این مایع داخل واتر کولینگها آب هستش یا چیز دیگه و اینکه نیاز به تعویض داره کم میشه بعد از چند وقت؟

AMD>INTEL
30-08-19, 21:21
عمر خمیر cpu فابریک خود cpu چقدره واینکه حجمش چقدر باید باشه رو cpu.من فکر میکنم از خمیرباشه آخه خنک کننده خودم مایع است وتازگیا اینجوری شده.

خمیر اندازه یک نخود وسط پردازنده بزنید و فن رو ببندید
خیر اون مایع کوانته و اگر دست بزنید هوا میگیره و باید بندازید دور .