PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل ریستارت شدن موقع نصب

mehdi021
29-08-19, 16:08
سلام یه کیس که فقط واسه دیدن فیلم ازش استفاده میشه قدیمیه ویندوز که روش نصب شده ولی هر نرم افزاری که میخوام نصب کنم ریستارت میشه و صفحه آبی میاد هر نرم افزاری مثلا نرم افزار کارت گرافیک یا صدا یا km player هرچیزی این اتفاق میوفته مشکل از چیه؟
+AMD althon x64 5200+
Ram 1 ddr2
Asus m2n-x plus
9400 gt

mehdi021
29-08-19, 16:17
فایل پیوست

AMD>INTEL
29-08-19, 18:16
فایل پیوست
سلام
این سیستم های قدیمی پروسه عیب یابی طولانی دارد و باید با دقت به حرف های من توجه کنید

------------
اسکرین شات از قسمت OVERVIEW از برنامه HD SENITEL
اگر باز بلو اسکرین داشتی نسخه پرتابل HDTUNE رو پیدا کرده و از قسمت HEALTH شات بگیرید
-----------------------------------
با توجه به BSOD
برنامه PASSMARK MEMTEST را دانلود نموده و ایزو رو رایت کرده و سیستم رو باهاش بوت کرده و بگذارید رم سیستم رو تست کند . اگر یک خطا داد رم شما خراب شده است .

mehdi021
29-08-19, 18:48
هارد بد سکتور داره ولی روش ویندوز نصب بوده و تا دیروز کار می‌کرده
ممنون من رم دیگه هم دارم تست میکنم با اون و کارایی هم که گفتید انجام میدم و اینکه یه چیز دیگه که الان فهمیدم اینکه صفحه آبی دادنش منظمه یعنی مثلا وقتی سیستم رو روشن میزارم هر یه ربع 20 دقیقه این جوری میشه و ریستارت میشه

AMD>INTEL
29-08-19, 19:47
هارد بد سکتور داره ولی روش ویندوز نصب بوده و تا دیروز کار می‌کرده
ممنون من رم دیگه هم دارم تست میکنم با اون و کارایی هم که گفتید انجام میدم و اینکه یه چیز دیگه که الان فهمیدم اینکه صفحه آبی دادنش منظمه یعنی مثلا وقتی سیستم رو روشن میزارم هر یه ربع 20 دقیقه این جوری میشه و ریستارت میشه

اسکرین شات بگیرید از هارد
بدسکتور زیاد میشه و دلیل ریست هم میتونه باشه
تا دیروز کار میکرده دلیلی بر کارکرد صحیح هارد بدسکتوری نیست .بدسکتور افزایش پیدا میکنه

mehdi021
29-08-19, 20:54
یه رم 2 گیگ داشتم انداختم روش ولی بازم همینطوری صفحه آبی میداد از HD tune اسکرین میدم
ممنون بابت راهنماییی

mehdi021
29-08-19, 21:09
پیوست پیوست

AMD>INTEL
30-08-19, 12:38
پیوست پیوست

دوست عزیز به نظر این هارد را جایگزین کنید . اصلا مناسب نصب ویندوز به عنوان هارد اول نیست . کلکسیونی از خطاها دارد .