PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل مانیتور lg 22mp55hq-p

PEYMANSTAR
27-08-19, 13:24
سلام من چن سال پیش این مانیتور خریدم اما متاسفانه دوسال پیش دیگه روشن نشد بردم تعمییر که چن جا گفتن برد سوخته ولی خب یه بنده خدا اونو سیم کشب کرد درس شد ولی خب موقع روشن شد شدن یا تصویر سیاه و سفید میوند ولی خب کارمیکرد تا دیروز که وقتی مانیتور روشن میکنم بعد چن دقیقه تصویر خاموش روشن میشه هی پشت کابل اداپتور میچرخونم چن ثانبه روشن بعد خاموش میشه گاهی پشت هم خاموش روشن میشه
الان مشکل از همون برد هست؟
برای بردش ش گشتم ولی پیدا نمیشه یه دوستم دوتا برد داره ولی خب مدلش فرق داره اما جای اسلات یکیه بنظرتون جواب میده

Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
27-08-19, 14:24
سلام من چن سال پیش این مانیتور خریدم اما متاسفانه دوسال پیش دیگه روشن نشد بردم تعمییر که چن جا گفتن برد سوخته ولی خب یه بنده خدا اونو سیم کشب کرد درس شد ولی خب موقع روشن شد شدن یا تصویر سیاه و سفید میوند ولی خب کارمیکرد تا دیروز که وقتی مانیتور روشن میکنم بعد چن دقیقه تصویر خاموش روشن میشه هی پشت کابل اداپتور میچرخونم چن ثانبه روشن بعد خاموش میشه گاهی پشت هم خاموش روشن میشه
الان مشکل از همون برد هست؟
برای بردش ش گشتم ولی پیدا نمیشه یه دوستم دوتا برد داره ولی خب مدلش فرق داره اما جای اسلات یکیه بنظرتون جواب میده

سلام
باید تست کنید همچنین ایسی فریم ویر هم باید جا به جا بشه

PEYMANSTAR
14-09-19, 11:49
داداش من یه برد از چین سفارش دادم البته برد خود مانیتور
الان یه سوال؟
من برد جابه جا کنم مانیتور راه می افته یعنی نیاز به به چیز دیگه نیست؟

AMD>INTEL
14-09-19, 12:07
داداش من یه برد از چین سفارش دادم البته برد خود مانیتور
الان یه سوال؟
من برد جابه جا کنم مانیتور راه می افته یعنی نیاز به به چیز دیگه نیست؟

اگر برد یکی باشه بله . البته اگر فریم ویر متفاوت باشه باید چیپ بایوس برد جدید و قدیم جا به جا شوند . یا از قدیمی بکاپ گرفته بشه و روی بایوس برد جدید پروگرام بشه .

PEYMANSTAR
14-09-19, 14:37
اگر برد یکی باشه بله . البته اگر فریم ویر متفاوت باشه باید چیپ بایوس برد جدید و قدیم جا به جا شوند . یا از قدیمی بکاپ گرفته بشه و روی بایوس برد جدید پروگرام بشه .

این امکان هست که چیپ برد قدیمی سوخته باشه یا خراب باشه دراین صورت این امکان هست که فقط با زدن برد جدید مشکل حل شه

AMD>INTEL
14-09-19, 17:23
این امکان هست که چیپ برد قدیمی سوخته باشه یا خراب باشه دراین صورت این امکان هست که فقط با زدن برد جدید مشکل حل شه

برد اگر دقیقا همین باشه فقط باید جا به جا شوند بردها ولی اصولا باید ایسی بایوس باید پروگرام بشه .

PEYMANSTAR
12-10-19, 08:31
این برد قدیمی مانیتور من هست که سیم کشی شده

23063

23064

23065

و اینم برد جدید گرفتم

23066

این کابل که علامت زدم اسمش چیه ؟کابل رو برد قدیمی لحیم شده قابل استفاده تو برد جدید نیست

AMD>INTEL
12-10-19, 10:01
این برد قدیمی مانیتور من هست که سیم کشی شده

23063

23064

23065

و اینم برد جدید گرفتم

23066

این کابل که علامت زدم اسمش چیه ؟کابل رو برد قدیمی لحیم شده قابل استفاده تو برد جدید نیست

سلام

تست کنید بعید میدونم نیازی باشه . برد شمادقیقا دستکاری شده است

PEYMANSTAR
12-10-19, 10:24
این قسمت علامت زدم کابلشو کجا میشه گیر اورد؟اسمی چیزی ندارن جایی گیر آورد؟

AMD>INTEL
12-10-19, 10:37
این قسمت علامت زدم کابلشو کجا میشه گیر اورد؟اسمی چیزی ندارن جایی گیر آورد؟

از تعمیرکار های مانیتور سوال کنید توی داغی ها موجوددارند .