PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای انتخاب بین این دو مدل

1navid
26-08-19, 14:29
باسلام خدمت شما دوستان قصد خرید تلویزیون 49 اینچ دارم ولی بین این دومدل موندم. با تحقیقاتی که کردم این دومدل از لحاظ مشخصات خیلی نزدیک به هم هستند و هرکدوم مزایا و معایبی نسبت به هم دارند.
ولی چون خیلی تخصص ندارم می خواستم نظرات کارشناسیتون رو بفرمایید. و یا اگه امکانش هست مدل دیگه که خودتون درنظر دارید رو بفرمایید. نحوه خرید هم بدون گارانتی هست
یک نکته هم هست چون اکثر فیلم هایی که تو نت موجوده فول اچ دی هست و متاسفانه شبکه های تلویزیون ایران هم اکثر sd هستن آیا ارزش داره که برای 4k هزینه کرد ( اینم بگم که شبکه های ایران رو هم زیاد میبینم )

1- Sony x8000g

X80G Series LED 4K Ultra HD HDR Smart TV | Sony LR (Only the registered members can see the link)

این مدل مدل ارتقا یافته x7500 هستنش که تو سایت معرفی شده یه مدل هم هست که FULL HD هستش w800g

2--LG sm8100

LG 55” LG NanoCell TV SM8100 ThinQ AI | LG Canada (Only the registered members can see the link)
مزیت این مدل نانو سل بودن پنلش هست حالا نمیدونم خیلی کاربردی هست یا تبلیغاته
خوشحال میشم راهنمایی کنید:love:

AMD>INTEL
26-08-19, 18:20
باسلام خدمت شما دوستان قصد خرید تلویزیون 49 اینچ دارم ولی بین این دومدل موندم. با تحقیقاتی که کردم این دومدل از لحاظ مشخصات خیلی نزدیک به هم هستند و هرکدوم مزایا و معایبی نسبت به هم دارند.
ولی چون خیلی تخصص ندارم می خواستم نظرات کارشناسیتون رو بفرمایید. و یا اگه امکانش هست مدل دیگه که خودتون درنظر دارید رو بفرمایید. نحوه خرید هم بدون گارانتی هست
یک نکته هم هست چون اکثر فیلم هایی که تو نت موجوده فول اچ دی هست و متاسفانه شبکه های تلویزیون ایران هم اکثر sd هستن آیا ارزش داره که برای 4k هزینه کرد ( اینم بگم که شبکه های ایران رو هم زیاد میبینم )

1- Sony x8000g

X80G Series LED 4K Ultra HD HDR Smart TV | Sony LR (Only the registered members can see the link)

این مدل مدل ارتقا یافته x7500 هستنش که تو سایت معرفی شده یه مدل هم هست که FULL HD هستش w800g

2--LG sm8100

LG 55” LG NanoCell TV SM8100 ThinQ AI | LG Canada (Only the registered members can see the link)

سلام
حتما راهنمای خرید شهر سخت افزار را مطالعه کنید
بهترین تلویزیون‌های پیشنهادی بر اساس قیمت (مرداد 98) (Only the registered members can see the link)

- - - Updated - - -

1- Sony x8000g

2--LG sm8100

سلام
Only the registered members can see the link

1navid
26-08-19, 20:57
مطالعه شده دوست عزیز

1navid
26-08-19, 21:17
سلام
بهترین تلویزیون‌های پیشنهادی بر اساس قیمت (مرداد 98) (Only the registered members can see the link)

- - - Updated - - -

سلام

این جوری متوجه شدم نظرتون رو سونی هست فقط یه چیز مدل x8000g تا 10 روز دیگه موجود میشه ولی x7500f موجود هست به نظر شما ارزش داره صبر کنم یا مدل 8000رو بگیرم

AMD>INTEL
27-08-19, 05:44
این جوری متوجه شدم نظرتون رو ایسوس هست فقط یه چیز مدل x8000g تا 10 روز دیگه موجود میشه ولی x7500f موجود هست به نظر شما ارزش داره صبر کنم یا مدل 7500 رو بگیرم

ایسوس ؟؟!
SONY 75X9000F
به نظرم چیزی کم نداره . انتخاب خوبیه

1navid
28-08-19, 08:47
ایسوس ؟؟!
SONY 75X9000F
به نظرم چیزی کم نداره . انتخاب خوبیه

تصحیح شد داشتم یه پیج دیگر رو میخوندم