PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید مودم حرفه ای ADSL۲ تا رنج قیمت 700 یا 800

alibahman47
23-08-19, 22:59
سلام دوستان روزتون خوش :love:

میخوام یه مودم حرفه ای ADSL۲ بگیرم
خیلی وقته خرید تجهیزات سخت افزاری نکردم و از قیمت ها و تکنولوژی های جدید خبر ندارم
لطفا هر توصیه ای لازم هست بگید و بهترین پیشنهاد رو بدید

* یه مودم میخواستم که سیمکارت 4G هم بخوره ولی پرسیدم گفتن که همچین چیزی نمیشه و بهم گفتن اونهایی که USB میخورن میشه با دانگل سیمکارت بهشون وصل کرد ؟ این حرف درسته ؟

شرایط :
+ امنیت مودم بالا باشه که ه.ک نشه
+ انتن دهیش قوی باشه (من توی اتاق خودم میزارمش و درو میبندم باید فضای بیرون اتاقم هم انتن بده تا فاصله نهایتا 10 یا 15 متر)
+ راه اندازی و کار باهاش راحت باشه
+ درصورت امکان ساخت جدید باشه و بروز باشه
+ احتمالا ۲۴ ساعت روشن میمونه و کیفیتش خوب باشه که خراب نشه
+ حتما QOS داشته باشه (احتمالا ۴ نفر به مودم وصل بشه همیشه این مسله باعث افت سرعتش نشه)
+ میخوام اینترنتی خریدش کنم پس حتما تو فروشگاه های وب حتماموجود باشه - اگه لینک بدید هم ممنون میشم.

بعضی از مودم های جدید هستن که تا قیمت 2 میلیون هم هستن ولی خوب اون قابلیت هایی که دارن اصلا و ابدا به کار من نمیان و من چه مودم 300 تومانی بگیرم چه اون 2 میلیونی هیچ فرقی به حال من نداره
پس لطفا اگه مودمی رو پیشنهاد میدید یه مودم یا کیفیت مناسب که به کار من بیاد رو پیشنهاد بدید حتی اگه همون 300 واسه من کافیه بگید که بدونم ممنون :11():

بودجه نهایتا 800

مواردی که خودم پیدا کردم :
مشخصات، قیمت و خرید مودم روتر VDSL/ADSL بی‌سیم AC1900 تی پی-لینک مدل Archer VR900 | دیجی‌کالا (Only the registered members can see the link/tab-comments/&page=1&order=buyers)
و
مشخصات، قیمت و خرید مودم روتر بی‌سیم ADSL2 Plus و VDSL2 Plus دی-لینک مدل DSL-2877AL | دیجی‌کالا (Only the registered members can see the link/tab-comments/&page=1&order=buyers)

نظرتون رو راجب این ها هم بدید ممنون میشم

AMD>INTEL
24-08-19, 12:03
سلام دوستان روزتون خوش :love:

میخوام یه مودم حرفه ای ADSL۲ بگیرم
خیلی وقته خرید تجهیزات سخت افزاری نکردم و از قیمت ها و تکنولوژی های جدید خبر ندارم
لطفا هر توصیه ای لازم هست بگید و بهترین پیشنهاد رو بدید

* یه مودم میخواستم که سیمکارت 4G هم بخوره ولی پرسیدم گفتن که همچین چیزی نمیشه و بهم گفتن اونهایی که USB میخورن میشه با دانگل سیمکارت بهشون وصل کرد ؟ این حرف درسته ؟

شرایط :
+ امنیت مودم بالا باشه که ه.ک نشه
+ انتن دهیش قوی باشه (من توی اتاق خودم میزارمش و درو میبندم باید فضای بیرون اتاقم هم انتن بده تا فاصله نهایتا 10 یا 15 متر)
+ راه اندازی و کار باهاش راحت باشه
+ درصورت امکان ساخت جدید باشه و بروز باشه
+ احتمالا ۲۴ ساعت روشن میمونه و کیفیتش خوب باشه که خراب نشه
+ حتما QOS داشته باشه (احتمالا ۴ نفر به مودم وصل بشه همیشه این مسله باعث افت سرعتش نشه)
+ میخوام اینترنتی خریدش کنم پس حتما تو فروشگاه های وب حتماموجود باشه - اگه لینک بدید هم ممنون میشم.

بعضی از مودم های جدید هستن که تا قیمت 2 میلیون هم هستن ولی خوب اون قابلیت هایی که دارن اصلا و ابدا به کار من نمیان و من چه مودم 300 تومانی بگیرم چه اون 2 میلیونی هیچ فرقی به حال من نداره
پس لطفا اگه مودمی رو پیشنهاد میدید یه مودم یا کیفیت مناسب که به کار من بیاد رو پیشنهاد بدید حتی اگه همون 300 واسه من کافیه بگید که بدونم ممنون :11():

بودجه نهایتا 800

مواردی که خودم پیدا کردم :
مشخصات، قیمت و خرید مودم روتر VDSL/ADSL بی‌سیم AC1900 تی پی-لینک مدل Archer VR900 | دیجی‌کالا (Only the registered members can see the link/tab-comments/&page=1&order=buyers)
و
مشخصات، قیمت و خرید مودم روتر بی‌سیم ADSL2 Plus و VDSL2 Plus دی-لینک مدل DSL-2877AL | دیجی‌کالا (Only the registered members can see the link/tab-comments/&page=1&order=buyers)

نظرتون رو راجب این ها هم بدید ممنون میشم

سلام آرچر 900 گزینه خوبیه البته بودجه شما کمتره

من این دستگاه رو پیشنهاد میدم

ASUS DSL-AC52U

برای مودم 4g هم
D-Link DWR-932 D2 Portable 4G Modem

alibahman47
16-09-19, 19:29
سلام آرچر 900 گزینه خوبیه البته بودجه شما کمتره

من این دستگاه رو پیشنهاد میدم

ASUS DSL-AC52U

برای مودم 4g هم
D-Link DWR-932 D2 Portable 4G Modem

سلام مرسی از راهنمایتون
الان دیگه یه مودم دارم که گذاشتم برای استفاده تو خونه و استفاده عمومی و میخوام یه مودم جدید بگیرم فقط برای استریم گذاشتن در اپارات و یوتیوب
مهمترین چیزی که میخوام اینه که پینگ مودم خیلی پایین باشه فقط و فقط همین
دوبانده بودنش - وای فای - qos - vdsl - USB ,... داشتنش مهم نیست چون هیچ استفاده ای ازش نمیشه فقط میخوام وصلش کنم برای استریم

لطفا یک یا چند مورد خوب با قیمت مناسب معرفیی کنید ؟
بی نهایت برام مهمه که پایینترین پینگ رو داشته باشم