PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید کیس استرایکر گرین

fernas
20-08-19, 19:44
سلام.می خواستم کیس استرایکر گرین بخرم .اما دقیقا نمیدونم کیس مناسبی هست یا خیر .برای بازی میخوام سیستم رو ببندم.چنتا مورد رو می خوام مطمن بشم ازش
1) اسمبل کردن راحته باهاش یا خیر.
2) کیفیت فن هاش خوب هست یا خیر باید عوض کنم.
3) فیلتر های هوا ایا کیفیت مناسبی دارند یا خیر .چون ینفر می گفت بعد از مدتی کج و کوله می شن.
4) هوای گرم داخل کیس میمونه یا تهویه هوا مناسبه؟
5)کیفیت صفحه شیشه ای قابل قبول هست یا خیر؟

AMD>INTEL
20-08-19, 20:32
سلام.می خواستم کیس استرایکر گرین بخرم .اما دقیقا نمیدونم کیس مناسبی هست یا خیر .برای بازی میخوام سیستم رو ببندم.چنتا مورد رو می خوام مطمن بشم ازش
1) اسمبل کردن راحته باهاش یا خیر.
2) کیفیت فن هاش خوب هست یا خیر باید عوض کنم.
3) فیلتر های هوا ایا کیفیت مناسبی دارند یا خیر .چون ینفر می گفت بعد از مدتی کج و کوله می شن.
4) هوای گرم داخل کیس میمونه یا تهویه هوا مناسبه؟
5)کیفیت صفحه شیشه ای قابل قبول هست یا خیر؟

سلام
تجربه شخصی خودم را با این کیس میگم
1-اسمبل هم بستگی به تجربه خودتون دارد و آسونه
2-فن ها کیفیت نسبتا مطلوبی دارند و مشکلی ندارند
3-خیر اگر با دقت تمیز بشه مشکلی پیش نمیاد
4-این کیس اگر مدیریت کابل ها و اسمبل به خوبی انجام شود مشکلی پیش نمیاد
5-اون هم مطلوبه

خیلی از موارد بر اساس نگهداری شخصی شماست .اگر به خوبی مراقبت کنید و اسمبل به خوبی انجام شود مشکلی پیش نمیاد .

fernas
20-08-19, 20:54
ممنون از پاسخگوییتون.پس شما خودتون استفاده کردید و راضی هستید؟
اگر بخوام فن ها رو کلا عوض کنم چه فنی رو پیشنهاد میدید؟و اینکه این فیلتر های هوا قابل شست شو هستند؟
چون در خریدش شک داشتم اینجوری مطمنتر میشم.

AMD>INTEL
21-08-19, 05:33
ممنون از پاسخگوییتون.پس شما خودتون استفاده کردید و راضی هستید؟
اگر بخوام فن ها رو کلا عوض کنم چه فنی رو پیشنهاد میدید؟و اینکه این فیلتر های هوا قابل شست شو هستند؟
چون در خریدش شک داشتم اینجوری مطمنتر میشم.

چند باری بستم و نارضایتی مشتری نداشته
بله قابل شستشو هستند .فن هاش خوبه نیاز به هزینه نیست .

fernas
21-08-19, 11:18
بنظر شما کیس استرایکر بهتره یا کیس Z4 Astiak گرین؟
ظاهر که سلیقه ای هست اما از نظر بقیه موارد می خوام بدونم.

AMD>INTEL
21-08-19, 11:49
بنظر شما کیس استرایکر بهتره یا کیس Z4 Astiak گرین؟
ظاهر که سلیقه ای هست اما از نظر بقیه موارد می خوام بدونم.

مطلب کامل درباره این دو کیس در سایت گرین مشاهده کنید

آماده رویارویی با مهاجم گرین باشید! (Only the registered members can see the link)

کیس Z4-Astiak گرین، بهترین پیشنهاد برای حرفه ای ها (Only the registered members can see the link)

fernas
21-08-19, 12:01
راستش کلی مطلب خودنم و همه مطالب هم تعریف کردن از دوتا کیس اما تجربه افرادی که خریدنش بنظرم بیشتر میتونه کمک کنه.من خودم نظر اولم استرایکر بود از نظر ظاهر هم خیلی خوشم میاد ازش اما خواستم یکم بیشتر تحقیق کنم که موندم تو دو راهی بین این دوتا.برای همین انتخاب کردن یکم سخت شد .

AMD>INTEL
21-08-19, 13:51
راستش کلی مطلب خودنم و همه مطالب هم تعریف کردن از دوتا کیس اما تجربه افرادی که خریدنش بنظرم بیشتر میتونه کمک کنه.من خودم نظر اولم استرایکر بود از نظر ظاهر هم خیلی خوشم میاد ازش اما خواستم یکم بیشتر تحقیق کنم که موندم تو دو راهی بین این دوتا.برای همین انتخاب کردن یکم سخت شد .

استرایکر گزینه خوبیه .