PDA

مشاهده نسخه کامل : مصرف شارژ مشکوک lg g3

KabirHost
20-08-19, 16:50
سلام دوستان
من به تازگی g3 از یه دوستانم خریدم و گفت مشکل باتری داره و یه باتری نو واسش خرید
ولی مصرف شارژ به شدت زیاده در صورتی که در حالت استندبای و airplane mode طی 8.5 ساعت 18 درصد شارژ مصرف کرد
نا گفته نمونه که من یه گوشی k10 هم دارم و شاید بر حساب کار با اون اینطوری فکر میکنم که زیاد مصرف میکنه

اول اینکه دوستانی که تجربه دارن معقوله این مصرف ؟
و من از قسمت battry usage هر دوتا گوشی بررسی کردم
گوشی k10 مصرف همه رو جمع زدم شد 453 و کلا 552 میلی آمپر از باتری خالی شده بود

گوشی جی 3 رو جمع کردم شد 529 در صورتی که 1980 میلی آمپر از باتری کم شد بود !! به نظرتون این معقوله ؟ یا ممکنه جریان کشی داشته باشه گوشی ؟

AMD>INTEL
20-08-19, 17:09
سلام دوستان
من به تازگی g3 از یه دوستانم خریدم و گفت مشکل باتری داره و یه باتری نو واسش خرید
ولی مصرف شارژ به شدت زیاده در صورتی که در حالت استندبای و airplane mode طی 8.5 ساعت 18 درصد شارژ مصرف کرد
نا گفته نمونه که من یه گوشی k10 هم دارم و شاید بر حساب کار با اون اینطوری فکر میکنم که زیاد مصرف میکنه

اول اینکه دوستانی که تجربه دارن معقوله این مصرف ؟
و من از قسمت battry usage هر دوتا گوشی بررسی کردم
گوشی k10 مصرف همه رو جمع زدم شد 453 و کلا 552 میلی آمپر از باتری خالی شده بود

گوشی جی 3 رو جمع کردم شد 529 در صورتی که 1980 میلی آمپر از باتری کم شد بود !! به نظرتون این معقوله ؟ یا ممکنه جریان کشی داشته باشه گوشی ؟

سلام
بهتره از یک تعمیرکار معتمد بخواهید . دستگاه را از لحاظ جریان کشی بررسی کنید با منبع تغذیه تنها با این کار میشه فهمید باتری مشکل داره یا دستگاه مسئله دار است .