PDA

مشاهده نسخه کامل : خطار در گزارشگیری با کریستال ریپورت

hamalous
09-08-19, 08:04
سلام دوستان من تو برنامه م از کریستال ریپورت استفاده کردم موقع گزارش گیری با ارور زیر مواجه شدم کسی میدونه علتش چیه و چطور میشه برطرفش کرد؟ممنون ببخشید نمیتونم اینجا فایل آپلود کنم

Only the registered members can see the link

ravegoat
09-08-19, 13:24
سلام،

این طور که به نظر میاد شما Crystal Report Runtime رو نصب نکردید (این پیش نیاز باید روی هر سیستمی که برنامه قراره بالا بیاد نصب بشه)! اگه مشکل همین باشه، پیوند زیر بهتون کمک می کنه چطور مشکل رو حل کنید:
c# - Cannot load file or assembly 'crystal decisions.windows.forms,version=13.0.2000.0' - Stack Overflow (Only the registered members can see the link)

شاد باشید
آرمین :11():

hamalous
09-08-19, 15:51
سلام،

این طور که به نظر میاد شما Crystal Report Runtime رو نصب نکردید (این پیش نیاز باید روی هر سیستمی که برنامه قراره بالا بیاد نصب بشه)! اگه مشکل همین باشه، پیوند زیر بهتون کمک می کنه چطور مشکل رو حل کنید:
c# - Cannot load file or assembly 'crystal decisions.windows.forms,version=13.0.2000.0' - Stack Overflow (Only the registered members can see the link)

شاد باشید
آرمین :11():

ممنون دوست عزیز من این کار رو قبل از اینکه پست رو بذارم انجام داده بودم ولی بازم ارور میده فقط نوع ارور تغییر کرده

Only the registered members can see the link

hamalous
10-08-19, 16:41
ببینید دوست عزیز این یه سورس ه که از اینترنت دانلود کردم ولی بازهم با کریستال ریپورت مشکل داره و روی کامپیوترم اجرا نمیشه.میشه خواهش کنم شما این سورس رو دانلود کنید و ببینید مشکل کجاست؟ ممنون

DabirKhane.rar - یو آپلود (Only the registered members can see the link)