PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل فرمت نشدن فلش مموری

iceboy_love
07-08-19, 09:40
سلام وین7 دارم. تا چند روز پیش داخلش فلش32گیگ فایل می‌ریختم و okبود
سیستمم ویروسی شد و چند تا رو پاک کرده باaviraمشکل اینجاس ک نه با کوئیک فرمت و نه عادی ویندوز نمیتونه فلش فرمت کنه
windows. was unable to complate the format

حتی باcmd و diskpartچک کردم
بد سکتور هم نداره اصلا چون با نرم افزار Disk Geniusچک کردم
توی بوت و deviceمنیجر و mange disk وین7 م میشناسه

راه حلی دارین برطرف شه مشکلم؟
فرمت بشه سیستم بشناسه حلههه!!

AMD>INTEL
07-08-19, 12:39
سلام وین7 دارم. تا چند روز پیش داخلش فلش32گیگ فایل می‌ریختم و okبود
سیستمم ویروسی شد و چند تا رو پاک کرده باaviraمشکل اینجاس ک نه با کوئیک فرمت و نه عادی ویندوز نمیتونه فلش فرمت کنه
windows. was unable to complate the format

حتی باcmd و diskpartچک کردم
بد سکتور هم نداره اصلا چون با نرم افزار Disk Geniusچک کردم
توی بوت و deviceمنیجر و mange disk وین7 م میشناسه

راه حلی دارین برطرف شه مشکلم؟
فرمت بشه سیستم بشناسه حلههه!!

سلام دیسک پارت هم تست کردید دقیقا چیکاری انجام دادید
این موارد هم انجام بدید

Open a Command Window (cmd)
Enter diskpart
Enter list disk (it is important you KNOW which disk is the USB key you are formatting)
Enter select disk x where x is your USB key
Enter clean
Enter create part primary
Enter select part 1
Enter active
Enter format fs=fat32 label="Tabernus" (Label is optional - ensures USB key is labelled as Tabernus in Explorer etc)

iceboy_love
07-08-19, 16:58
سلام دیسک پارت هم تست کردید دقیقا چیکاری انجام دادید
این موارد هم انجام بدید

Open a Command Window (cmd)
Enter diskpart
Enter list disk (it is important you KNOW which disk is the USB key you are formatting)

Enter select disk x where x is your USB key
Enter clean
Enter create part primary
Enter select part 1
Enter active
Enter format fs=fat32 label="Tabernus" (Label is optional - ensures USB key is labelled as Tabernus in Explorer etc)

سلام
این روش رو قبلا انجام دادم اما جواب نمیگیرم یعنی این error رو میده عکس ضمیمه کردم.
اخه تعجبم تا چند روز پیشش اوکی بود . من یه درایور هام رو اپدیت کردم با یه نرم افزاری بخاطر بلوتوث وصل کنم به PC
با اینکه ویروسی شد

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

به نظرتون اگر ویندوز عوض کنم درست میشه ؟

AMD>INTEL
07-08-19, 20:56
سلام
این روش رو قبلا انجام دادم اما جواب نمیگیرم یعنی این error رو میده عکس ضمیمه کردم.
اخه تعجبم تا چند روز پیشش اوکی بود . من یه درایور هام رو اپدیت کردم با یه نرم افزاری بخاطر بلوتوث وصل کنم به PC
با اینکه ویروسی شد

به نظرتون اگر ویندوز عوض کنم درست میشه ؟

تنها راهش این هست از نرم افزار خود شرکت سازنده استفاده با آخرین نسخه چیپ جنیوس اطلاعات فلش اسکرین شات بگیرید تا کمک کنم
شما با دیسک نجات مثل کسپرسکی اپدیت شده کل سیستم رو اسکن کنید . ممکنه کاملا مشکل ویروس حل نشده باشد