PDA

مشاهده نسخه کامل : نصب پاور 750

GTA V
30-07-19, 16:44
با سلام خدمت شما ، بنده یه پاور 750 کولر مستر دارم که میخوام ببندم روی کیس مدل کیس هم green z2honor هست
فقط سوالی که برام هست باید فن خود پاور رو به بالا بسته بشه یا برعکس باید فن رو به ته کیس باشه؟

AMD>INTEL
30-07-19, 18:28
با سلام خدمت شما ، بنده یه پاور 750 کولر مستر دارم که میخوام ببندم روی کیس مدل کیس هم green z2honor هست
فقط سوالی که برام هست باید فن خود پاور رو به بالا بسته بشه یا برعکس باید فن رو به ته کیس باشه؟

زیر کیس فیلتر داره . فن پاور باید زیر باشه .

GTA V
30-07-19, 19:52
فقط یه چیزی من پاور cooler master v750 80 plus gold fully modular رو خریداری کردم البته قصدم خرید گرین این مدلی بود
ولی وقتی قیمت های جدید رو در بازار دیدم ، دیدم که گرین گرونتر شده و دلیلشو جویا شدم و گفتن که گویا شرکت این مدل و
یسری دیگه رو نمیزنه و توی بازار کم شده و قیمت رفته بالا و با قیمت کمتر دیدم ارزش خرید کولرمستر از گرین خیلی بیشتره
حالا سوالم اینه که من کیسم green z2honor هست و خیلی سخت تونستم نصب کنم ایا راه دیگه ای هم داره برای اتصال سیما
واقعاً سخت بود

AMD>INTEL
30-07-19, 20:31
فقط یه چیزی من پاور cooler master v750 80 plus gold fully modular رو خریداری کردم البته قصدم خرید گرین این مدلی بود
ولی وقتی قیمت های جدید رو در بازار دیدم ، دیدم که گرین گرونتر شده و دلیلشو جویا شدم و گفتن که گویا شرکت این مدل و
یسری دیگه رو نمیزنه و توی بازار کم شده و قیمت رفته بالا و با قیمت کمتر دیدم ارزش خرید کولرمستر از گرین خیلی بیشتره
حالا سوالم اینه که من کیسم green z2honor هست و خیلی سخت تونستم نصب کنم ایا راه دیگه ای هم داره برای اتصال سیما
واقعاً سخت بود

واضحتر توضیح بدید . کدوم سیم ها . برای اتصال صحیح سیم ها و مدیریت اون ها نیاز به وقت و حوصله هست .

GTA V
30-07-19, 20:33
واضحتر توضیح بدید . کدوم سیم ها . برای اتصال صحیح سیم ها و مدیریت اون ها نیاز به وقت و حوصله هست .

میخوام بدونم اصلا خرید این مدل برای این مدل کیس کار درستی بوده یا اصلا کیس مخصوصی داره؟

P-Ravesh
31-07-19, 03:27
میخوام بدونم اصلا خرید این مدل برای این مدل کیس کار درستی بوده یا اصلا کیس مخصوصی داره؟
در سایت green.ir در بخش توضیحات مربوط به کیس شما نوشته شده :"پشتیبانی از تمامی پاور های متداول تا طول 235 میلیمتر".
اگر پاور شما تا این اندازه باشه نصب میشه و نیازی به جستجوی کیسی خاص یا پاوری خاص نخواهید داشت.در مورد سخت بودن نصب پاور در کیس شما مراحل نصب استاندارد و اصولی یک پاور رو جستجو کنید.هیچ قطعه ای در اسمبل کیس با زور و سختی نصب نمیشود(نصب پاور در کیس از آسانترین کارها در اسمبل قطعات است البته در صورتیکه فضای داخلی کیس از اندازه پاور پشتیبانی کند)

AMD>INTEL
31-07-19, 05:53

حالا که بر خلاف مشاورها تهیه کردید .این پاور برای نصب روی این کیس مشکلی ندارد .