PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره جهت خرید گیرنده دیجیتال

dooste.man83
28-07-19, 18:20
با درود
دنبال خرید یک گیرنده دیجیتال هستم که متاسفانه ایکس ویژن دیگه تولید نمیکنه

برای همین الان بین دو مدل موندم کدوم بهتره ( تیونر قوی داشته باشه + مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری نداشته باشه + کیفیت تصویرش خوب باشه ) پروویژن مدل IP2000 و دنای مدل STB1011H
امکانات پروویژن 2000 خیلی بیشتر هست ( دانگل وای فای + خروجی صدای کوآکسیال +چند شبکه اینترنتی )

لطفا راهنمایی کنید تا سریعتر یک مدل رو بخرم یا اگر مدل خاصی رو میشناسید که عالیه اون رو هم پیشنهاد بدید بوجه هم نهایت 300 هست

سپاس

AMD>INTEL
28-07-19, 18:45
درود
اگر یک گیرنده که جواب خودشو پس داده باشه میخواهی و خدمات خوب
گیرنده دیجیتال ایکس ویژن مدل T2 Plus

dooste.man83
28-07-19, 18:48
درود
اگر یک گیرنده که جواب خودشو پس داده باشه میخواهی و خدمات خوب
گیرنده دیجیتال ایکس ویژن مدل T2 Plus
ممنون دوست بزرگوارم
متاسفانه اینقدر بودجه ندارم
ممنون میشم بازم یک چیزی در حد 300 تومن بهم پیشنهاد بدید

AMD>INTEL
28-07-19, 18:58
ممنون دوست بزرگوارم
متاسفانه اینقدر بودجه ندارم
ممنون میشم بازم یک چیزی در حد 300 تومن بهم پیشنهاد بدید

انتخاب بعدی دناست

dooste.man83
28-07-19, 19:03
انتخاب بعدی دناست
بسیار عالی

دیدم توی سایت ها قبلا ار فراسو خیلی تعریف میکردن پس شما دنا رو پیشنهاد میدید

فقط تیونر دنا 1011H در حد ایکس ویژن 383 هست ؟ ( من چون طبقه دوم ساکن هستم تیونر قوی اولویت اولمه )

ممنون بابت راهنماییتون :give_rose:

AMD>INTEL
28-07-19, 19:05
بسیار عالی

دیدم توی سایت ها قبلا ار فراسو خیلی تعریف میکردن پس شما دنا رو پیشنهاد میدید

فقط تیونر دنا 1011H در حد ایکس ویژن 383 هست ؟ ( من چون طبقه دوم ساکن هستم تیونر قوی اولویت اولمه )

ممنون بابت راهنماییتون :give_rose:

صد در صد نمیشه گفت . فراسو هم بدک نیست . یکسری از گیرنده ها به دلیل اینکه برد پاور و برد اصلی یکپارچه است بهتره سمت خریدش نروید
ایکس ویژن در کل بهترینه . سالها روش کار شده تا به این نتیجه مطلوب رسیده

dooste.man83
28-07-19, 19:10
صد در صد نمیشه گفت . فراسو هم بدک نیست . یکسری از گیرنده ها به دلیل اینکه برد پاور و برد اصلی یکپارچه است بهتره سمت خریدش نروید
ایکس ویژن در کل بهترینه . سالها روش کار شده تا به این نتیجه مطلوب رسیده

بله درست می فرمایید متاسفانه ایکس ویژن بخاطر فروش بیشتر آندروید باکس هاش تولید مدل های گیرنده دیجیتال رو متوقف کرده

نظرات خریدار ها توی دیجی کالا هم بیشتر آدم رو گمراه میکنه و بعضی ها انوع ایرادات رو برای دستگاه نوشتن و بعضی ها هم فقط تعریف کردن !!

باز هم ممنون که هستید و راهنمایی می فرمایید تا از تجربیات شما استفاده کنیم :give_rose:

AMD>INTEL
28-07-19, 20:19
بله درست می فرمایید متاسفانه ایکس ویژن بخاطر فروش بیشتر آندروید باکس هاش تولید مدل های گیرنده دیجیتال رو متوقف کرده

نظرات خریدار ها توی دیجی کالا هم بیشتر آدم رو گمراه میکنه و بعضی ها انوع ایرادات رو برای دستگاه نوشتن و بعضی ها هم فقط تعریف کردن !!

باز هم ممنون که هستید و راهنمایی می فرمایید تا از تجربیات شما استفاده کنیم :give_rose:

خیلی به کامنت ها توجه نکنید . خیلی از شرکت ها پای محصولات شرکت های دیگه کامنت منفی قرار میدهن

dooste.man83
29-07-19, 11:10
خیلی به کامنت ها توجه نکنید . خیلی از شرکت ها پای محصولات شرکت های دیگه کامنت منفی قرار میدهن

آقا متاسفانه این دنای ها خروجی صدای کوآکسیال نداره منم می خوام این گیرنده دیجیتال رو به سیستم صوتی وصل کنم چون تلویزیون خروجی صدای دیجیتال نداره
از یک طرف هم دنای بهترین مارک بازاره فعلا
اون فراسو هم تو سایتش دیگه اثری از گیرنده دیجیتال نیست یعنی عملا ساپورت نمیشه ... این سری های جدیدش هم چیز بدربخوری نیست

اون پروویژن مدل IP2000 خروجی کوآکسیال داره ساپورت هم میشه اما نمیدونم چقدر بدرد بخوره

فقط برام مهه گیرندگیش بالا باشه و هنگ نکنه و زیادی داغ نکنه و کیفیت نمایش تصویرش بالا باشه و همون خروحی کوآکسیال داشته باشه

بنظرتون ریسک کنم همین پروویژن مدل IP2000 رو بگیرم ؟

دیگه کاملا گیج شدم ... نمی خواستم وقت شما رو بیشتر بگیرم واقعا شرمنده موندم چی بگیرم

AMD>INTEL
29-07-19, 15:56
آقا متاسفانه این دنای ها خروجی صدای کوآکسیال نداره منم می خوام این گیرنده دیجیتال رو به سیستم صوتی وصل کنم چون تلویزیون خروجی صدای دیجیتال نداره
از یک طرف هم دنای بهترین مارک بازاره فعلا
اون فراسو هم تو سایتش دیگه اثری از گیرنده دیجیتال نیست یعنی عملا ساپورت نمیشه ... این سری های جدیدش هم چیز بدربخوری نیست

اون پروویژن مدل IP2000 خروجی کوآکسیال داره ساپورت هم میشه اما نمیدونم چقدر بدرد بخوره

فقط برام مهه گیرندگیش بالا باشه و هنگ نکنه و زیادی داغ نکنه و کیفیت نمایش تصویرش بالا باشه و همون خروحی کوآکسیال داشته باشه

بنظرتون ریسک کنم همین پروویژن مدل IP2000 رو بگیرم ؟

دیگه کاملا گیج شدم ... نمی خواستم وقت شما رو بیشتر بگیرم واقعا شرمنده موندم چی بگیرم

باید ریسک کنید . انشا الله به خوبی براتون کار کند