PDA

مشاهده نسخه کامل : پاور گرین و مشاوره درباره این برند

GTA V
27-07-19, 16:18
سلام و خسته نباشید ، خواستم ببینم خرید پاور گرین که خب در ایران تولیدمیشه آیا خرید ارزش داری هست مخصوصاً در
مدل های 650 - 750 واتش ، دوستانی که اطلاعات بهتر و کاملتری دارن منو راهنمایی کنن ممنون میشم.

SajjadKhati
27-07-19, 16:47
سلام
به نظر من ، کاملا با ارزش بالاست . من حدود ۱۰ مدل معمولی تا سطح متوسط از این پاور را برای افراد مختلف بستم .
اگه هزینه ی زیادی میکنین ، سری اورکلاک پلاس (سری OCPT یا سری OCDG) ، بهترین نوعِ این برند هست.
برای رده ی متوسط ، در وهله ی اول ، سری HP Plus و در وهله ی دوم ، سری UK را پیشنهاد میکنم.

AMD>INTEL
27-07-19, 18:07
سلام و خسته نباشید ، خواستم ببینم خرید پاور گرین که خب در ایران تولیدمیشه آیا خرید ارزش داری هست مخصوصاً در
مدل های 650 - 750 واتش ، دوستانی که اطلاعات بهتر و کاملتری دارن منو راهنمایی کنن ممنون میشم.

سلام
صد در صد خریدشون توصیه میشه
این شرکت حدود 30 سال در تولید پاور فعالیت میکند .با شرکت های معتبری چون سون تیم - های پاور و cwt کار میکنند . الان هم به بالاترین سطح ممکن از نظر طراحی و تولید رسیدن

GTA V
27-07-19, 18:09
سلام
به نظر من ، کاملا با ارزش بالاست . من حدود ۱۰ مدل معمولی تا سطح متوسط از این پاور را برای افراد مختلف بستم .
اگه هزینه ی زیادی میکنین ، سری اورکلاک پلاس (سری OCPT یا سری OCDG) ، بهترین نوعِ این برند هست.
برای رده ی متوسط ، در وهله ی اول ، سری HP Plus و در وهله ی دوم ، سری UK را پیشنهاد میکنم.

بله قصد خرید این مدل رو دارم GP750B-OCPT دارم ، پس از نظر اوکی بودن اوکی هست چون میخواستم همین وات از کول مستر رو بخرم
که گلد هست ولی 300 تومنی بیشتره

SajjadKhati
27-07-19, 19:01
بله قصد خرید این مدل رو دارم GP750B-OCPT دارم ، پس از نظر اوکی بودن اوکی هست چون میخواستم همین وات از کول مستر رو بخرم

من به نظرم این یکی از عالی ترین مدل هاست .
خودم مدل UK اش را دارم و الحمد لله توی این چند سالی که خیلی راضی هستم.
میخواین صبر کنید تا نظر بچه ها را هم بشنوید.

AMD>INTEL
27-07-19, 19:54

پاور بسیار خوبیه . با خیال راحت تهیه کنید .

GTA V
30-07-19, 20:20
دوستان ممنون بابت راهنمایی ولی امروز که رفتم برای خرید گویا کم یاب شده و قیمتش هم از کولرمستر زده بالاتر و من ارزش خرید
کولرمستر رو بیشتر دیدم و خریدمش البته یه چیزی من کیسم green z2 honor هست و من مدل Full Modular رو خریدم البته نصب
کردم ولی فکر کنم باید مدل معمولی رو خریداری میکردم و متاسفانه این رو خریدم

AMD>INTEL
30-07-19, 20:34
دوستان ممنون بابت راهنمایی ولی امروز که رفتم برای خرید گویا کم یاب شده و قیمتش هم از کولرمستر زده بالاتر و من ارزش خرید
کولرمستر رو بیشتر دیدم و خریدمش البته یه چیزی من کیسم green z2 honor هست و من مدل Full Modular رو خریدم البته نصب
کردم ولی فکر کنم باید مدل معمولی رو خریداری میکردم و متاسفانه این رو خریدم

وقتی به شما مشاوره داده میشه و هم وقت خودتون هم وقت اشخصای که راهنمایی میکنند گرفته میشه .این که محصول دیگری خرید کردید دلیل رو نمیفهمم .اصلا این مشاوره برای جیه وقتی قصد دارید هر چی پیدا کردید تهیه کنید .
اون ماجولار بودن مزیت هست فقط باید با وقت مناسب و دقت سیستم را اسمبل کرد

P-Ravesh
31-07-19, 03:38
وقتی به شما مشاوره داده میشه و هم وقت خودتون هم وقت اشخصای که راهنمایی میکنند گرفته میشه .این که محصول دیگری خرید کردید دلیل رو نمیفهمم .اصلا این مشاوره برای جیه وقتی قصد دارید هر چی پیدا کردید تهیه کنید .
بله متاسفانه بارها در انجمن دیدم که به دنبال راهنمایی و مشاوره هستند و با اینکه راهنمایی های بسیار خوبی داده میشه و دلایل قانع کننده ای هم آورده میشه اما باز هم به دلیل دهن بینی ، کج فهمی و نبود توانایی تصمیم گیری ، سراغ همان فکر بعضاً اشتباه خود میروند.من فکر میکنم دلیل اینکه اینگونه اشخاص درخواست مشاوره دارند این است که دیگران تمام فکر و عقیده آنها را بی کم وکاست تایید کنند حتی اگر کاملاً نادرست باشد.

GTA V
31-07-19, 09:05

در جواب به مطلب شما آقای AMD INTEL دوست من که بسیار هم راهنمایی های شما ارزشمند و کارآمد هست باید عرض کنم که
در مطلب بالا نوشتم این مدل در بازار کم شده و نبود و چند جایی هم که پیدا کردم به قیمت 1550 تا 1600 براش قیمت گذاشته بودن
حالا شما جای من وقتی جنسی کم هست و وقتی برندی مثل کولرمستر که بالاتر از برندی همچون گرین هست و همچنین قیمتش
1450 به شما گفته میشه در بازار و میبینید که از برند گرین ارزون تر هم هست و ارزش خرید بیشتری هم داره ، چیکار میکنید؟؟؟؟؟؟
بنده از اول هم قصدم خرید گرین بود چرا که قیمت روی 1360 و این حدود بود و همین کولر مستر روی قسمت 1600 تا 1650 بود و من
هم چون اومدم انجمن و مشاوره گرفتم دیگه مطمئن شدم ارزش خرید رو داره. حالا در این آشفته بازار و بازاریها و نمایندگی های گرگی
که وجود دارن و هروز فقط به فکر سودهای بیشتر هستند من user باید چه کنم من دیروز که رفتم برای خرید به قصد خرید گرین رفتم
و وقتی با این بازار مواجه شدم موندم یه لحظه که همه چیز از نظر قیمت برعکس شد.

GTA V
31-07-19, 09:09
بله متاسفانه بارها در انجمن دیدم که به دنبال راهنمایی و مشاوره هستند و با اینکه راهنمایی های بسیار خوبی داده میشه و دلایل قانع کننده ای هم آورده میشه اما باز هم به دلیل دهن بینی ، کج فهمی و نبود توانایی تصمیم گیری ، سراغ همان فکر بعضاً اشتباه خود میروند.من فکر میکنم دلیل اینکه اینگونه اشخاص درخواست مشاوره دارند این است که دیگران تمام فکر و عقیده آنها را بی کم وکاست تایید کنند حتی اگر کاملاً نادرست باشد.

اما در جواب شما که نمیتوانم نام شما رو دوست عزیز خطاب کنم چرا که بدون هیچ آگاهی سرنیزه قضاوت را به سمت بنده گرفتید و هرچه از دهانتون
امکان تراوش کردن به بیرون رو داشته به بنده گفتید. لطفا در زندگی یاد بگیر که قضاوت نکنی حتی اگر از موضوعی باخبر هستی و جزئیاتش رو میدونی
این چیزی به تو اضافه نمیکنه بلکه کم هم میکنه. شما که نمیدونم چند سالت هست باید یاد بگیری احترام بذاری به هرچیزی و خودت رو دانای همه چیز
ندونی. برام مهم نیست بعد از خوندن این مطلب من چی از دهنت بیرون میریزی چون ارزشی برای من نداری و توی مبحثی که بنده شروع کرده بودم برای
مشاوره نیز جایی نداشتی.
موفق باشی
درست شو

AMD>INTEL
31-07-19, 09:35
در جواب به مطلب شما آقای AMD INTEL دوست من که بسیار هم راهنمایی های شما ارزشمند و کارآمد هست باید عرض کنم که
در مطلب بالا نوشتم این مدل در بازار کم شده و نبود و چند جایی هم که پیدا کردم به قیمت 1550 تا 1600 براش قیمت گذاشته بودن
حالا شما جای من وقتی جنسی کم هست و وقتی برندی مثل کولرمستر که بالاتر از برندی همچون گرین هست و همچنین قیمتش
1450 به شما گفته میشه در بازار و میبینید که از برند گرین ارزون تر هم هست و ارزش خرید بیشتری هم داره ، چیکار میکنید؟؟؟؟؟؟
بنده از اول هم قصدم خرید گرین بود چرا که قیمت روی 1360 و این حدود بود و همین کولر مستر روی قسمت 1600 تا 1650 بود و من
هم چون اومدم انجمن و مشاوره گرفتم دیگه مطمئن شدم ارزش خرید رو داره. حالا در این آشفته بازار و بازاریها و نمایندگی های گرگی
که وجود دارن و هروز فقط به فکر سودهای بیشتر هستند من user باید چه کنم من دیروز که رفتم برای خرید به قصد خرید گرین رفتم

حالا که خرید کردید . رروی حرف من با شما این هست وقتی بر خلاف مشاوره محصولی تهیه کردید دیگه مطرح کردن و سوال کردن درباره این محصول شکل خوشایندی نداره . این سالها میلیون ها بار به افراد مشاوره دادم . هیچ شخصی تا به حال از پیشنهادهای من متضرر نشده . نزدیک به 15 سال در فروم های مختلف در حال راهنمایی هستم . هیچ عایدی هم از این راه نداشتم .

GTA V
31-07-19, 12:41
حالا که خرید کردید . رروی حرف من با شما این هست وقتی بر خلاف مشاوره محصولی تهیه کردید دیگه مطرح کردن و سوال کردن درباره این محصول شکل خوشایندی نداره . این سالها میلیون ها بار به افراد مشاوره دادم . هیچ شخصی تا به حال از پیشنهادهای من متضرر نشده . نزدیک به 15 سال در فروم های مختلف در حال راهنمایی هستم . هیچ عایدی هم از این راه نداشتم .

شما گویا حرف من رو دقیق متوجه نشدید دوست عزیز ، من نگفتم ضرری میکنم گفتم بین خوب و خوب تر خوبتر رو اونم به خاطر شرایطی که پیش اومد انتخاب کردم
و گرنه به قصد خرید محصول مشاوره داده شد رفتم بازار

SajjadKhati
31-07-19, 12:48

سلام دوست عزیز
مبارک تون باشه .
اگه در حد 1.450 تومن خریده باشین ، یه چیزی در حدود مدل Cooler Master MWE Gold 750 Full Modular خریدین . اگه درسته ، خواستم بگم ، کلاس این پاور ، به کلاس پاور GP750B-OCPT نمیخوره .
قطعا کلاس ، Cooler Master MWE Gold 750 Full Modular ، یه رده پایین تر از مدل GP750B-OCPT هست :

MWE Gold 750 Full Modular | Cooler Master (Only the registered members can see the link)

و

اولین موج از سونامی پاورهای جدید گرین OCPT (Only the registered members can see the link)

عمده ترین تفاوتشون ، رده ی تیتانیوم بودن و کیفیت بیشتر و بنابراین Efficiency و طول عمر ، تحمل دما و protection بیشترِ پاور GP750B-OCPT هست. همچنین قابلیت semi passive اش هست. بنابراین مشخص هست که باید از سری Gold پاورهای دیگه قیمتش بیشتر باشه. قیمت GP750B-OCPT هم در سایت های معتبر همین الان 1.500 تومن هست.
این مدل از پاورها کولر مستر که Gold هست ، باید با مدلهای +GP700B-HP (با قیمت حدود 1 تومن) یا مدل های سری UK از گرین مقایسه بشه.

AMD>INTEL
31-07-19, 17:54
شما گویا حرف من رو دقیق متوجه نشدید دوست عزیز ، من نگفتم ضرری میکنم گفتم بین خوب و خوب تر خوبتر رو اونم به خاطر شرایطی که پیش اومد انتخاب کردم
و گرنه به قصد خرید محصول مشاوره داده شد رفتم بازار

عرض کردم خریدتون رو انجام دادید و دیگه بقیه موارد فرقی نمیکند .