PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید مودم برای سیم کارت

farhadr
21-07-19, 22:15
سلام. بازی که میکنم با یک سرور خاص csgo زده آی پی های شاتل و های وب و ایرانسل رو بلاک کرده بجز همراه اول. سیم ارت همراه اول 3جی تست کردم پینگم 115 بود بعد رفتم 4جی کردم تفاوتی نکرد. میخوام از این مودم های یو اس بی سیم کارت خور بخرم. بنظرتون کیفیت سرعتش کمتر میشه؟ چه مدل مودمی رو پیشنهاد میدین. وافای هم نداشت مشکلی نیست.
مدل های هوآوی 303 و مدل های مشابه با D-Link DWM-157 هم قیمت هستن کدوم بهتره؟

Amir3ezar
22-07-19, 15:03
سلام. بازی که میکنم با یک سرور خاص csgo زده آی پی های شاتل و های وب و ایرانسل رو بلاک کرده بجز همراه اول. سیم ارت همراه اول 3جی تست کردم پینگم 115 بود بعد رفتم 4جی کردم تفاوتی نکرد. میخوام از این مودم های یو اس بی سیم کارت خور بخرم. بنظرتون کیفیت سرعتش کمتر میشه؟ چه مدل مودمی رو پیشنهاد میدین. وافای هم نداشت مشکلی نیست.
مدل های هوآوی 303 و مدل های مشابه با D-Link DWM-157 هم قیمت هستن کدوم بهتره؟

سلام داش من مودم Qualcomسیم ایرانسل میرم بلاک نیستم فقط پینگ 120 هست .برای گیم باید با ADSL و با کابل وصل شی تا پینگ کم شه و به سرویس نت بگی پینگ رو کاهش بدن برات و از برنامه کاهش پینگ استفاده کنی حله .
خودم بزودی میرم ADSL بگیرم.

farhadr
22-07-19, 17:59
سلام داش من مودم Qualcomسیم ایرانسل میرم بلاک نیستم فقط پینگ 120 هست .برای گیم باید با ADSL و با کابل وصل شی تا پینگ کم شه و به سرویس نت بگی پینگ رو کاهش بدن برات و از برنامه کاهش پینگ استفاده کنی حله .
خودم بزودی میرم ADSL بگیرم.
یک سال هستش که فقط تو اون سرور بازی میکنم و یک ماه از بلاک شدنش میگذره نمیدونم از طرف ایران هستش یا اونا. شاتل هشت مگ حالت گیم فعال بود برام پینگم 90 بودش. چند نفر دیگه هم از ایران که تو سرور بازی میکردن (های وب و ایرانسل) هم بلاک شدن براشون بجز همراه اول. برا همین میخوام مودم یو اس بی بگیرم. با گوشی از طریق یو اس بی نت همراه اول رو شیر کردم رو لپتاپ پینگم 115 بودش(3جی) رفتم سیم کارت رو 4جی کردم بازم پینگم همونه. برا همین میخواستم مودم یو اس بی 3جی بخرم.

farhadr
22-07-19, 20:24
bare game online adsl khobe ba usb mobile share kon alaki naro modem usb begir farq nadre..<br>
ای بابا میگم راهی ندارم. تمام شرکتای adsl بلاک شدن حتی نت ایرانسل بجز همراه اول راه دیگه ای ندارم

AMD>INTEL
22-07-19, 20:31
فینگلیش تایپ نکنید . پست پاک میشه

این مدل به نظر من خوبه
D-Link DWR-932 D2 Portable 4G Modem

Amir3ezar
23-07-19, 01:02
<br>
ای بابا میگم راهی ندارم. تمام شرکتای adsl بلاک شدن حتی نت ایرانسل بجز همراه اول راه دیگه ای ندارم

دادا من با ایرانسل میرم
هیچش نیست شاید چیت زدی بنت کردن

farhadr
24-07-19, 22:25
دادا من با ایرانسل میرم
هیچش نیست شاید چیت زدی بنت کردن
خدای من. مگه من آدرس سرور رو به شما دادم؟ فقط همین سرور خاص مشکل داریم. یک نفر هم نیستم. تمام isp بلاک هستن