PDA

مشاهده نسخه کامل : میزان عمر واتر کولرها

rezash85
14-07-19, 19:03
سلام
درباره واتر کولر چن تا سوال داشتم یکی اینکه مثلا همین واتر کولرهای گرین آیا مایع داخل اونها مثل گاز کولر گازی ها چن سال یه بار نیاز به تعویض داره یا نه؟
دوم اینکه عمر این واتر کولر ها حداقل چقدره و در مقایسه با ایر کولرها عمر کمتری دارند یا نه؟

AMD>INTEL
14-07-19, 19:43
سلام
واتر کولر های کلوز لوپ حدود 4 سال عمر متوسط دارند البته این یک مورد تقریبی است ممکنه بیش از این هم عمر کند و ممکنه کمتر هم باشه. درباره کولنت هم اگر نیاز باشه توسط شرکت سازنده سرویس میشوند . چون خود کاربر اگر اقدام به باز کردن قطعه کند باعث هوا گیری چرخه دستگاه میشه و قطعه کارکرد خود را از دست داده و صدا هم به شدت زیاد میشه .

alireza771
14-07-19, 20:15
سلام
واتر کولر های کلوز لوپ حدود 4 سال عمر متوسط دارند البته این یک مورد تقریبی است ممکنه بیش از این هم عمر کند و ممکنه کمتر هم باشه. درباره کولنت هم اگر نیاز باشه توسط شرکت سازنده سرویس میشوند . چون خود کاربر اگر اقدام به باز کردن قطعه کند باعث هوا گیری چرخه دستگاه میشه و قطعه کارکرد خود را از دست داده و صدا هم به شدت زیاد میشه .عذر میخوام این طول عمری که فرمودین طول عمر استفاده مداوم هست یا اینکه کلا ۴ سال؟
مثلا منی که روزی ۲ ساعت از سیستم استفاده میکنم‌با کسی که ۲۰ ساعت در روز سیستمش روشنه تفاوتی نداره؟

rezash85
14-07-19, 20:42
پس من همون نوتوس 400 رو میگیرم انشاء الله.

AMD>INTEL
14-07-19, 20:50
عذر میخوام این طول عمری که فرمودین طول عمر استفاده مداوم هست یا اینکه کلا ۴ سال؟
مثلا منی که روزی ۲ ساعت از سیستم استفاده میکنم‌با کسی که ۲۰ ساعت در روز سیستمش روشنه تفاوتی نداره؟

این هم موثر هست .ولی بیشتر شرایط محیطی و دمای خشک ایران هم موثره