PDA

مشاهده نسخه کامل : آپرا پیرو فایرفاکس !

Galaxy
11-09-07, 10:27
توی ورژن جدید آپرا که نصب کردم نکات جالبی را متوجه شدم که پیروی کردن آپرا از فایرفاکس را نوید میده !!!

برای مثال Speed Dial ! ووووووو !

نظرتون چیه ؟

hOjjAt_PcNeTwOrK
11-09-07, 12:12
توی ورژن جدید آپرا که نصب کردم نکات جالبی را متوجه شدم که پیروی کردن آپرا از فایرفاکس را نوید میده !!!

نظرتون چیه ؟

ببخشید اسپید دیال توی اوپرا بود از اول
من توی فایرفاکس ندیدمش!
اصلا فایرفاکس چیه دیگه!
مهراد بیا اینو بنش کن به اوپرا توهین کرد!!!!!!:دی:دی:دی!

Ramin_Zero1818
11-09-07, 13:37
ببخشید اسپید دیال توی اوپرا بود از اول
درسته
اسپید دیال اپرا واقعا جالبه .
اپرا نسبت به فایر فاکس سرعت بیشتری داره.

hOjjAt_PcNeTwOrK
11-09-07, 14:45
اپرا بهترینه
مرگ بر فایرفاکس!!!!!:دی

بچه ها فایرفاکس اسپید دیالو تقلید کرده
یادم تو ورپن 8.1 اسپید دیال بود

M A H R A D
11-09-07, 15:39

نظرتون چیه ؟
نه عزیزم اشتباه میکنی ... Only the registered members can see the link

این قابلیت اول توی اپرا بود که بعدش فایرفاکس اکستنشن براش ساخت ( اپرا به صورت Built-In خودش این قابلیت رو داره ، البته نه در همه ورژنها )

Only the registered members can see the link

With Opera's Window, Everything Is More Beautiful

Emperatour
11-09-07, 16:47
زنده باد اپرا. Only the registered members can see the link

Shahryar
11-09-07, 20:44
والا من همچین فکری را ندارم که اول آپرا داشته باشه ! لطفا میشه ذکر کنید نام و تاریخ اولین ورژنی از آپرا که Speed Dial داره ؟ ( لینک لطفا ) البته میگم مطمئن نیستم . ممکنه حق با شما دوستان باشه ...

در مورد فایرفاکس هم دیگه با توجه به تاپیک هایی که بود و جواب و توضیحات دوستان عزیز هیچ بحثی نیست .

nVIDIA
11-09-07, 20:49
Opera در آینده ممکنه اما در الان هیچ عددی برای رقابت با فایرفاکس نیست . انجمن شما تاپیک بسیار خوبی داره که توش توضیح منطقی داده شده بخونید می فهمید .

hOjjAt_PcNeTwOrK
11-09-07, 21:49
ببخشید
فایرافکس هیچ چیزی نیستش
بابا فایرفاکس چرته

Emperatour
11-09-07, 23:31
فایر فاکس به پلاگین زندس. اما اپرا تون خونشه این اسپید دیال. از نسخه 9 به بعد من دیدم توش. (قبلش شاید مخفی یا پلاگین بوده که من نمیدونستم)

M A H R A D
12-09-07, 12:36
والا من همچین فکری را ندارم که اول آپرا داشته باشه ! لطفا میشه ذکر کنید نام و تاریخ اولین ورژنی از آپرا که Speed Dial داره ؟ ( لینک لطفا ) البته میگم مطمئن نیستم . ممکنه حق با شما دوستان باشه ...

در مورد فایرفاکس هم دیگه با توجه به تاپیک هایی که بود و جواب و توضیحات دوستان عزیز هیچ بحثی نیست .
opera's speed dial for firefox (Only the registered members can see the link)

get opera-like speed dial in firefox/ (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link Opera

M A H R A D
12-09-07, 12:38
Opera's Speed Dial :

hOjjAt_PcNeTwOrK
12-09-07, 23:15
خوشم میاد ازت
بد جور اوپرا همایت میکنی!
جدا کردن اوپرا از من مثل جدا کردن استقلال از منه!

M A H R A D
13-09-07, 00:09
اپرا به عنوان اولین مرورگری شناخته شده که قابلیتهایی مثل Tab Browsing و Speed Dial رو به کاربراش هدیه داده

این قابلیت Speed Dial هم قبل از اینکه توی نسخه دسکتاپ باشه توی اپرا مینی بود

و در کل : هیچ شکی نیست که اپرا اولین مرورگر ارائه دهنده Speed dial بوده و فایرفاکس به تقلید از اپرا اکستنشن مربوطه رو ساخته

Shahryar
13-09-07, 12:45
اپرا به عنوان اولین مرورگری شناخته شده که قابلیتهایی مثل Tab Browsing و Speed Dial رو به کاربراش هدیه داده

این قابلیت Speed Dial هم قبل از اینکه توی نسخه دسکتاپ باشه توی اپرا مینی بود

و در کل : هیچ شکی نیست که اپرا اولین مرورگر ارائه دهنده Speed dial بوده و فایرفاکس به تقلید از اپرا اکستنشن مربوطه رو ساخته

درست ! من عرض كردم شك دارم . ممنون كه گفتيد . :love:

اما همين طوري كه بچه هاي ديگه هم گفتند فايرفاكس در مجموع دست بقيه مرورگر ها را از پشت بسته چراكه اگه مرورگري خيلي طرفدار هم داشته باشه فايرفاكس يك اكستنشن مانند IE Tab ميده و خلاص :yes:

موتور Opera سبك هست اما هنوز خيلي جا داره براي پيشرفت الان موتور هايي كه در سطح جهاني مطرح هستند موتور رندر FF و IE هست ( كه در NetScape ) به خوبي مشاهده ميشه ...

موفق باشيد
شهريار:give_rose:

Emperatour
13-09-07, 13:41
موتور . ول كن تو اين بي بنزيني. :دي . فاير نصب ميكني بايد 100 تا پلاگين نصب كني اما اپرا به تكي چيزي كم نداره به اون صورت

Shahryar
13-09-07, 14:32
موتور . ول كن تو اين بي بنزيني. :دي . فاير نصب ميكني بايد 100 تا پلاگين نصب كني اما اپرا به تكي چيزي كم نداره به اون صورت

سعيد جان نكات جالب تر اينجاست كه وقتي شما آپرا را نصب كنيد قطعا نياز به يك مرورگر ديگه هم داريد چرا ؟‌

چون از ميهن بلاگ گرفته تا vBulletin و مامبو همه با آپرا مشكل دارند ...

hOjjAt_PcNeTwOrK
13-09-07, 15:00
کی گفته ؟
لطفا الکی برای این Ff خز.... تعریف نکنید
اوپرا سرعتش بیشتر از Ff خز ... است
راست میگی فایرفاکس اصلا بدون پلاگین زنده نیست
من الان با اوپرا از همین وی بی گرفته تا مامبو رو بدون مشکل باز کردم
پس لطفا علکی برای مروگر خودتان تعریف نکنید
بابا Ff چیه اصلا

M A H R A D
13-09-07, 15:03
سعيد جان نكات جالب تر اينجاست كه وقتي شما آپرا را نصب كنيد قطعا نياز به يك مرورگر ديگه هم داريد چرا ؟‌

چون از ميهن بلاگ گرفته تا vBulletin و مامبو همه با آپرا مشكل دارند ...
برای مواقع ضروری IE هست ( خیلی خیلی کم پیش میاد که از یه مرورگر دیگه استفاده کنم)

ولی در هر صورت با افزایش طرفداران اپرا ، روز به روز سایتها دارن خودشونو با این مرورگر Compatible میکنند

سپاس

Shahryar
13-09-07, 18:07
کی گفته ؟
لطفا الکی برای این Ff خز.... تعریف نکنید
اوپرا سرعتش بیشتر از Ff خز ... است
راست میگی فایرفاکس اصلا بدون پلاگین زنده نیست
من الان با اوپرا از همین وی بی گرفته تا مامبو رو بدون مشکل باز کردم
پس لطفا علکی برای مروگر خودتان تعریف نکنید
بابا Ff چیه اصلا

حجت جان من دليلي نميبينم كه براي شما توضيح بدم چون پاسختون كاملا گوياي طرز برخورد شما با موضوع هست ...

در تاپيك كلوب هواداران فايرفاكس به اندازه كافي بحث شده در مورد اين موضوع ...

شما با vB كار مي كنيد اما از ويرايشگر پيشرفته انجمن نميتونيد استفاده كنيد ! در مامبو كه نگو و نپرس‌! بسياري از قسمت هاي ادمين سي پنل اصلا براش لود نميشند ...

ميهن بلاگ هم نصفي از كنترل هاي مديريتش كه جاوا هستند براي آپرا كار نمي كنند ...

موفق باشيد
شهريار:love:

hOjjAt_PcNeTwOrK
13-09-07, 19:07
کی گفته؟
من الان از ویرایش گر پیشرفته استفاده کردم کاملا درست بود
با Ie7 درست کردم همینطوری بودش
اوپرا با هیچ چیزی مشکل نداره