PDA

مشاهده نسخه کامل : کار نکردن usb3.0

SAEED10203040
02-07-19, 16:00
سلام من لپتابم مدلش dell inspiron n5110 هستش . بعد نصب ویندوز هر کاری کردم usb3 ها کار نکردن.درایوراشم هم از سایت دل هم از سایتای دیگه دانلود کردم و نصب کردم.مراحل نصب کامل انجام شد ولی تو دیوایس منیجر اصلا نشون نمیده که همچین درایوری نصب شده.خلاصه همه مدل دزایوری نصب کردم نشد.ضربه فنی شدم.اگه کسی بلده بسم الله.

AMD>INTEL
02-07-19, 17:21
سلام من لپتابم مدلش dell inspiron n5110 هستش . بعد نصب ویندوز هر کاری کردم usb3 ها کار نکردن.درایوراشم هم از سایت دل هم از سایتای دیگه دانلود کردم و نصب کردم.مراحل نصب کامل انجام شد ولی تو دیوایس منیجر اصلا نشون نمیده که همچین درایوری نصب شده.خلاصه همه مدل دزایوری نصب کردم نشد.ضربه فنی شدم.اگه کسی بلده بسم الله.

سلام

نوع ویندوز
نسخه دقیق

SAEED10203040
03-07-19, 12:38
سلام

نوع ویندوز
نسخه دقیق

ویندوز 7 64 بیتی ultimate

AMD>INTEL
03-07-19, 13:44
ویندوز 7 64 بیتی ultimate

تو دیوایس منیجر چیپ USB 3.0 را شناسایی میکنید یا نه ؟
چه درایوری را دانلود کردید ؟

SAEED10203040
03-07-19, 15:37
تو دیوایس منیجر چیپ USB 3.0 را شناسایی میکنید یا نه ؟
چه درایوری را دانلود کردید ؟

سلام.ممنون که کمک میکنید.
در کل 10 مدل شایدم بیشتر درایور نصب کردم.
تو خود سایت دل که Intel_USB_3.0_eXtensible_Host_Controller_Driver_5. 0.3.42 و Wistron USB 3.0 Host Controller Driver (Only the registered members can see the link us%2Fen%2F04%2Fdrivers%2Fdriversdetails%3Fdriverid %3Dhcp1c&usg=AOvVaw1xKKCDwXCaeIkv9QFcu4Hy)این مدل بود واسه لپتابم نصب کردم ولی جواب نداد.

تو دیواس منیجر usb 2 نصب شد ولی usb 3 نیست.نشون نمیده.
رو بعضی درایورا که میخوام نصب کنم این ارور میاد.
no compatible hardware as been found during installation.please make sure that a usb 3.0 host controller is present in the system
گاهی اوقاتم ارور پایینی میده
this computer does not meet the minimum requirements for installing the software
کارت گرافیکمم آپدیت کردم درست نشد
تنها کاری که نکردم آپدیت بایوس بود.

AMD>INTEL
03-07-19, 18:34
سلام.ممنون که کمک میکنید.
در کل 10 مدل شایدم بیشتر درایور نصب کردم.
تو خود سایت دل که Intel_USB_3.0_eXtensible_Host_Controller_Driver_5. 0.3.42 و Wistron USB 3.0 Host Controller Driver (Only the registered members can see the link us%2Fen%2F04%2Fdrivers%2Fdriversdetails%3Fdriverid %3Dhcp1c&usg=AOvVaw1xKKCDwXCaeIkv9QFcu4Hy)این مدل بود واسه لپتابم نصب کردم ولی جواب نداد.

تو دیواس منیجر usb 2 نصب شد ولی usb 3 نیست.نشون نمیده.
رو بعضی درایورا که میخوام نصب کنم این ارور میاد.
no compatible hardware as been found during installation.please make sure that a usb 3.0 host controller is present in the system
گاهی اوقاتم ارور پایینی میده
this computer does not meet the minimum requirements for installing the software
کارت گرافیکمم آپدیت کردم درست نشد
تنها کاری که نکردم آپدیت بایوس بود.

بایوس را چک کنید از تو بایوس غیر فعال نباشه . اگر باز مشکل باقی بود چیپ USB 3.0 دستگاه شما خراب شده

SAEED10203040
04-07-19, 08:57
بایوس را چک کنید از تو بایوس غیر فعال نباشه . اگر باز مشکل باقی بود چیپ USB 3.0 دستگاه شما خراب شده

قبلا تنظیمات بایوسو چک کرده بودم.
پارسالم اینطوری شده بود برده بودم بیرون طرف دهنش آسفالت شد تا درست کرد. هفته قبل ویندوز عوض کردم باز خراب شد.فقط خواستم ببینم علتش چیه.فکر نمیکنم پورت خراب باشه.شایدم حرف شما درست باشه.بازم ممنون بابت پیگیریتون

AMD>INTEL
04-07-19, 10:04
قبلا تنظیمات بایوسو چک کرده بودم.
پارسالم اینطوری شده بود برده بودم بیرون طرف دهنش آسفالت شد تا درست کرد. هفته قبل ویندوز عوض کردم باز خراب شد.فقط خواستم ببینم علتش چیه.فکر نمیکنم پورت خراب باشه.شایدم حرف شما درست باشه.بازم ممنون بابت پیگیریتون

قطعه باید شناسایی بشه به عنوان قطعه ناشناخته تا با نصب درایور مشکل حل بشه .اگر تو دیوایس منیجر چیزی نشناخته یعنی کنترلر usb 3.0 خراب است