PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید کیس تا سقف 400 هزارتومان

MAHDI_RAJAEI
26-06-19, 14:58
سلام دوستان.
کیس کامپیوترم خیلی داغون شده میخوام عوضش کنم.لطفا تا سقف 400 هزارتومان پیشنهاد بدید که چی بگیرم (پنجره شیشه ای حتما داشته باشه )و این نظرتون درباره این 2 مورد چیه؟
1- master tech falcom
2- master tech t200

AMD>INTEL
26-06-19, 15:27
سلام

من گرین مگنوم evo را پیشنهاد میکنم

MAHDI_RAJAEI
26-06-19, 15:31
سلام

من گرین مگنوم evo را پیشنهاد میکنم
سلام و درود. پنجره شیشه ای نداره متاسفانه نظرتون در مورد 2 موردی که ذکر کردم چیه؟

AMD>INTEL
26-06-19, 17:20
من توصیه نمیکنم . میتونید استرایکر رو تهیه کنید

MAHDI_RAJAEI
26-06-19, 17:30
من توصیه نمیکنم . میتونید استرایکر رو تهیه کنید
استرایکر هم خوبه ولی فکر نکنم با این بودجه بتونم پیدا کنم. امکانش هست مگنوم بخرم و درب شیشه ای بصورت جدا تهیه کنم؟

P-Ravesh
27-06-19, 09:47
استرایکر هم خوبه ولی فکر نکنم با این بودجه بتونم پیدا کنم. امکانش هست مگنوم بخرم و درب شیشه ای بصورت جدا تهیه کنم؟
هر کیس ساختار ویژه خودش رو داره نمیشه یه درش رو از یه مدل کیس دیگه بهش چسباند.شرکت گرین کیسهای متنوعی داره یکیش به هر حال باید با سلیقه شما جور در بیاد.مهم استاندارد ساخته حالا درش شیشه ای هم نبود مهم نیست.

AMD>INTEL
27-06-19, 11:07

یک مقدار بودجه را اضافه کنید به نظرم بهتر از یک برند ناشناخته جدیده

MAHDI_RAJAEI
27-06-19, 11:51
هر کیس ساختار ویژه خودش رو داره نمیشه یه درش رو از یه مدل کیس دیگه بهش چسباند.شرکت گرین کیسهای متنوعی داره یکیش به هر حال باید با سلیقه شما جور در بیاد.مهم استاندارد ساخته حالا درش شیشه ای هم نبود مهم نیست.

نظر شما کاملا درسته. خیلی از کیس های گرین با سلیقه من جور در میاد ولی با بودجه ای که دارم نه میخوساتم داخلشو ال ای دی کار کنم.استرایکر با این بودجه میشه بصورت دست دوم تهیه کرد؟

AMD>INTEL
27-06-19, 15:51
نظر شما کاملا درسته. خیلی از کیس های گرین با سلیقه من جور در میاد ولی با بودجه ای که دارم نه میخوساتم داخلشو ال ای دی کار کنم.استرایکر با این بودجه میشه بصورت دست دوم تهیه کرد؟

باید بگردی . شاید پیدا بشه . به نظرم ارزش داره کمی بیشتر هزینه کنید .