PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید لوازم و تجهیزات تعمیرات (از کجا بخریم؟)

polm
12-06-19, 22:59
سلام برای خرید لوازم و جهیزات تعمیرات توی تهران یا کرج جایی رو میشناسید که بورس لوازم باشه
پاساژ امجد و بازارهای اطرافش رو رفتم ولی قیمتاشون بالاست
توی خیابان لاله زار هم این لوازم رو داره؟

polm
12-06-19, 23:28
یه سوال دیگه اینکه این 2 تا هیتر با هم فرق دارن؟ سمت راستی برچسب هاش فرق داره و به نظر سری قدیم میاد و زیر عنوان Gordak 952 نوشته SMD Rework Station نیست!

2283922840

AMD>INTEL
13-06-19, 10:00
قیمت ها بالا رفته امجد قیمت هاش بالا نیست .
هر دو دستگاه گورداک 952 هستند . فقط سری ساختشون فرق میکنه در عمل تفاوتی ندارند
به هیچ عنوان هیتر کار کرده تهیه نکنید . چون عموما کسانی برای فروش میگذارند حسابی از دستگاه کار کشیدن و میخوان بفروشنش

polm
13-06-19, 11:09
ممنون.
توی لاله زار هم این لوازم پیدا میشه؟
توی امجد لوازم تعمیر و تست کامپیوتر مثل (دیباگر - پروگرامر این 2 مدل TL866A- CH341A - تستر پاور و تستر بک لایت و ... ) هم هست یا از جای دیگه باید تهیه کنم؟
و اینکه این پروگرامر برای شروع جواب کارمو میده به نظر شما؟ برای مادربرد های 775 تا 1155

AMD>INTEL
13-06-19, 11:47
ممنون.
توی لاله زار هم این لوازم پیدا میشه؟
توی امجد لوازم تعمیر و تست کامپیوتر مثل (دیباگر - پروگرامر این 2 مدل TL866A- CH341A - تستر پاور و تستر بک لایت و ... ) هم هست یا از جای دیگه باید تهیه کنم؟
و اینکه این پروگرامر برای شروع جواب کارمو میده به نظر شما؟ برای مادربرد های 775 تا 1155

امجد مرکز خریده میتونید تهیه کنید . میتونید از فروشگاه AMIR IC هم خرید کنید .
پروگرامر TL866 گزینه بهتریه نسبت به CH341 چون CH341 فقط ایسی های 8 پین رو پروگرام میکنه و در کل پروگرامر یونیورسال به حساب نمیاد

polm
13-06-19, 11:56
امجد مرکز خریده میتونید تهیه کنید . میتونید از فروشگاه AMIR IC هم خرید کنید .
پروگرامر TL866 گزینه بهتریه نسبت به CH341 چون CH341 فقط ایسی های 8 پین رو پروگرام میکنه و در کل پروگرامر یونیورسال به حساب نمیاد
ممنون از راهنماییتون همین کارو میکنم.

polm
15-06-19, 16:28
سلام مجدد امروز دستگاه هیتر 2 کاره Gordak 968 رو دیدم که مدل جدید 952 هست. که سبکتره - دسته هیتر سنسور داره - کم جا هست و...

کسی با این دستگاه آشنایی داره و کار کرده؟
به نظرتون این دستگاه رو بگیرم یا همون مدل 952 ؟

قیمت هم تقریبا یکی هست حالا چرا نمیدونم شاید برای اینکه هنوز شناخته نشده مثل مدل قبل و فروشش کمتره.

AMD>INTEL
15-06-19, 17:02
سلام مجدد امروز دستگاه هیتر 2 کاره Gordak 968 رو دیدم که مدل جدید 952 هست. که سبکتره - دسته هیتر سنسور داره - کم جا هست و...

کسی با این دستگاه آشنایی داره و کار کرده؟
به نظرتون این دستگاه رو بگیرم یا همون مدل 952 ؟

قیمت هم تقریبا یکی هست حالا چرا نمیدونم شاید برای اینکه هنوز شناخته نشده مثل مدل قبل و فروشش کمتره.

خریدش رو پیشنهاد نمیکنم . به این دلیل که کیفیت ساخت و بردش کاهش پیدا کرده

polm
30-06-19, 12:31
سلام مجدد
من توی یک ماه گذشته 2 بار رفتم امجد و دنبال لوازم تعمیرات کامپیوتر ( پروگرامر - دیباگر - تستر پاور و قطعات و...) گشتم ولی هیچکس نداشت تمام بازار های اطراف و حتی بازار رضا و اون محدوده رو هم گشتم ولی هیچ کس نداشت و نمیدونستن حتی کجا میفروشن این لوازمو...

فقط 2 نفر یه مدل tnm داشتن که من نمیخوام فعلا چون قیمتش بالاست دنبال قیمت مناسب هستم مثل این مدل ها: CH341A - TL866A

لطفا اگر کسی میدونه یه راهنمایی کنه توی تهران و کرج کجا میشه پیدا کرد.

AMD>INTEL
30-06-19, 15:22
سلام مجدد
من توی یک ماه گذشته 2 بار رفتم امجد و دنبال لوازم تعمیرات کامپیوتر ( پروگرامر - دیباگر - تستر پاور و قطعات و...) گشتم ولی هیچکس نداشت تمام بازار های اطراف و حتی بازار رضا و اون محدوده رو هم گشتم ولی هیچ کس نداشت و نمیدونستن حتی کجا میفروشن این لوازمو...

فقط 2 نفر یه مدل tnm داشتن که من نمیخوام فعلا چون قیمتش بالاست دنبال قیمت مناسب هستم مثل این مدل ها: CH341A - TL866A

لطفا اگر کسی میدونه یه راهنمایی کنه توی تهران و کرج کجا میشه پیدا کرد.

فروشگاه اسپیار یکسری بزنید . باید پروگرامر رو داشته باشه
Only the registered members can see the link