PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی

basr2009
09-06-19, 20:03
با سلام من یک لب تاب سونی svf15a16cxb دارم که بیشتر دی وی دی های درسی و تصویری را که قرار میدهم نمیاورد.ولی روی پی سی که میگذارم راحت میاورد
میخاستم بدونم در شهر اصفهان.نمایندگی برای تعمیرات لب تاب سونی وجود دارد یا خیر؟ اگر هست ممنون میشوم آدرس.وتلفنش را به بنده محبت کنید.

AMD>INTEL
09-06-19, 20:46
با سلام من یک لب تاب سونی svf15a16cxb دارم که بیشتر دی وی دی های درسی و تصویری را که قرار میدهم نمیاورد.ولی روی پی سی که میگذارم راحت میاورد
میخاستم بدونم در شهر اصفهان.نمایندگی برای تعمیرات لب تاب سونی وجود دارد یا خیر؟ اگر هست ممنون میشوم آدرس.وتلفنش را به بنده محبت کنید.

یک dvd writer اکسترنال تهیه کنید فکر میکنم بهتر باشه . اصفهان هم باید از بازار کامپیوتر اصفهان جویا بشید تعویض رایتر کار خاصی نیست

basr2009
10-06-19, 17:15
متشکرم مثل همیشه از پاسخگویی سریع شما
ولی درایو نوری اکسترنال نمیخاهم.بچه کوچیک دارم ومیشه اسباب بازی اون.تا چشم غافل کنم نابودش کرده.
ولی همون اینترنال را اگر بدونم کجا باید ببرم توی اصفهان که پام بامبول درنیارن خوبه.
ظاهرا شرکت ایران رهجو نمایندگیش هست که نمیدونم خوب عمل میکنه یا نه

AMD>INTEL
10-06-19, 18:56
متشکرم مثل همیشه از پاسخگویی سریع شما
ولی درایو نوری اکسترنال نمیخاهم.بچه کوچیک دارم ومیشه اسباب بازی اون.تا چشم غافل کنم نابودش کرده.
ولی همون اینترنال را اگر بدونم کجا باید ببرم توی اصفهان که پام بامبول درنیارن خوبه.
ظاهرا شرکت ایران رهجو نمایندگیش هست که نمیدونم خوب عمل میکنه یا نه

ایران رهجو تعمیرکار نداره
اگر کسی را تهران دارید بفرستید تهران دستگاه رو ببرن افق رایتر دستگاه رو برای شما تعویض میکنند

basr2009
10-06-19, 19:03
بسیار خوب برند مناسب برای این مارک لب تاب چیست که تهیه کنم؟ اینترنال؟

AMD>INTEL
11-06-19, 05:25
بسیار خوب برند مناسب برای این مارک لب تاب چیست که تهیه کنم؟ اینترنال؟

در کل زیاد فرق نمیکنند . الان بیشتر الجی دارند . خود افق موجود داره