PDA

مشاهده نسخه کامل : نیاز به راه حل جهت سریعتر نصب شدن ویندوز؟

arezoojoon
21-05-19, 12:43
چگونه میشود ویندوز در زمان کمتری نصب کرد؟

آیا این کاربرد دارد

Only the registered members can see the link

SajjadKhati
21-05-19, 14:12
سلام
از یک ویندوزی که در یک سیستم نصب کردید ، با اکرونیس ترو ایمیج (ترجیحا نسخه ی بوت اش و نسخه ی 2015 یا بالاتر) ایمیج بگیرید و در بقیه ی سیستم ها ریکاوری کنید . بسته به سخت افزار سیستم ولی توی هارد معمولی ، اگه فقط ویندوز باشه ، زیر 5 دقیقه ریکاوری میشه. آموزش اکرونیس هم توی انجمن هست.
البته اکرونیس یه نرم افزار دیگه را در این باره اخیرا داد که فکر کنم مخصوص این کار فقط ساخت ولی من تا حالا باهاش کار نکردم.

AMD>INTEL
21-05-19, 15:10
بحث ایمیج فرق میکنه و شدیدا توصیه میشه . ولی این روش ها مورد تایید من به شخصه نیستند .ویندوز برای کانفیگ دقیق و شناسایی سخت افزار نیاز به نصب نرمال دارد .

P-Ravesh
23-05-19, 04:20
چگونه میشود ویندوز در زمان کمتری نصب کرد؟

آیا این کاربرد دارد

Only the registered members can see the link

از نظر سخت افزاری: پردازنده قدرتمند+رم با کیفیت در حجم بالا+هارد SSD سرعت نصب ویندوز را بسیار افزایش میدهد.این مطلبی هم که در لینک مورد نظر شما نوشته شده ، در نبود سخت افزار قدرتمند کارایی خاصی نداره و بنده هم با نظر دوستمان AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) در این باره موافقم .بهترین روش،نصب معمول و طبق راهنمای خود مایکروسافت است.مشکلات زیادی در انجمنها برای نصب ویندوز در حالتهای غیر معمول دیده میشود که نصب عادی توسط کاربران را نیز با مشکل مواجه میکند چه برسد به نصب با سرعت بالاتر.احتمال نصب درست و بی ایراد ویندوز توسط کاربران عادی با روشهای لینک مورد نظر شما و روشهای مانند آن،پایین است.