PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل عدم شناسایی کارت pci e مادربورد x299 gaming 7 giga

ebi 2009
28-04-19, 14:30
سلام دوستان من کارت کپچر PCI E رو هر کدوم از اسلت های PCI E مادبورد giga x299 gaming7 میزارم در device manger هیچ قطعه ای نمیشناسه موازد زیر تست شده است22786

1-کارت کپچر قبلا بر روی مادربوردهای دیگه تست شده و هیچ مشکلی نداره

2-برای تست اسلت ها کارت RS232 PCIE رو تست کردم که بر روی همه اسلت ها جواب داد و مشکلی نداشتند

3- ویندوز های 7 و 10 هم تعویض کردم وبازهم کارت کپچر رو نشناخت

با توجه به ورژن های PCI E یک و دو و ... چهار که ممکنه کارت کپچر ورژن پایین تری از ورژن مادربورد باشه آیا دوستان تجربه ای دارند که مثلا درایور خاصی برای این موضوع باید نصب بشه ؟ ممنون :11():

AMD>INTEL
28-04-19, 14:38
سلام دوستان من کارت کپچر PCI E رو هر کدوم از اسلت های PCI E مادبورد giga x299 gaming7 میزارم در device manger هیچ قطعه ای نمیشناسه موازد زیر تست شده است22786

1-کارت کپچر قبلا بر روی مادربوردهای دیگه تست شده و هیچ مشکلی نداره

2-برای تست اسلت ها کارت RS232 PCIE رو تست کردم که بر روی همه اسلت ها جواب داد و مشکلی نداشتند

3- ویندوز های 7 و 10 هم تعویض کردم وبازهم کارت کپچر رو نشناخت

با توجه به ورژن های PCI E یک و دو و ... چهار که ممکنه کارت کپچر ورژن پایین تری از ورژن مادربورد باشه آیا دوستان تجربه ای دارند که مثلا درایور خاصی برای این موضوع باید نصب بشه ؟ ممنون :11():

بایوس اپدیت شده ؟
تو بایوس مادربرد چک کنید تنظیمات خاصی برای PCIE هست یا نه ؟

ebi 2009
28-04-19, 16:27
بایوس اپدیت شده ؟
تو بایوس مادربرد چک کنید تنظیمات خاصی برای PCIE هست یا نه ؟

بایوس به اخرین ورزن آپدیت شده و در تنظیمات اونم هیچ گزینه ای برای pci e نداره به جز انتخاب اسلت کارت گرافیک توسط چند نفر هم چک شده:1. (28): فایل مربوط به تنظیمات بایوس رو ضمیمه کردم
bios (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
28-04-19, 17:41
بایوس به اخرین ورزن آپدیت شده و در تنظیمات اونم هیچ گزینه ای برای pci e نداره به جز انتخاب اسلت کارت گرافیک توسط چند نفر هم چک شده:1. (28): فایل مربوط به تنظیمات بایوس رو ضمیمه کردم
bios (Only the registered members can see the link)

به گارانتی آواژنگ مراجعه کنید شاید بتونند کاری کنند در نهایت یا باید کارت کپجر عوض بشه یا مادربرد

ebi 2009
28-04-19, 17:55
به گارانتی آواژنگ مراجعه کنید شاید بتونند کاری کنند در نهایت یا باید کارت کپجر عوض بشه یا مادربرد

کارت کپچر و مادربوردی که هر کدوم چند میلیون تومن هستند تعویض کنم؟اگر اسلت های ورژن های جدید PCI E کارت های ورژن پایین تر رو ساپورت نکنه ؟!:1. (27):یکم غیر منطقیه مثل اینه کانکتور USB 3 قطعات USB 2 رو نشناسه !!!

AMD>INTEL
28-04-19, 18:53
کارت کپچر و مادربوردی که هر کدوم چند میلیون تومن هستند تعویض کنم؟اگر اسلت های ورژن های جدید PCI E کارت های ورژن پایین تر رو ساپورت نکنه ؟!:1. (27):یکم غیر منطقیه مثل اینه کانکتور USB 3 قطعات USB 2 رو نشناسه !!!

این رو باید از شرکت گارانتی دهنده بپرسید و باید پاسخگو باشند .
این گزینه را تغییر بدید نتیجه رو بهم بگو
Max Link Speed
Allows you to set the operation mode of the PCI Express slots to Gen 1, Gen 2, or Gen 3. Actual operation

 %
Auto

setting. (Default: Auto)

ebi 2009
29-04-19, 09:25
این رو باید از شرکت گارانتی دهنده بپرسید و باید پاسخگو باشند .
این گزینه را تغییر بدید نتیجه رو بهم بگو
Max Link Speed
Allows you to set the operation mode of the PCI Express slots to Gen 1, Gen 2, or Gen 3. Actual operation

 %
Auto

setting. (Default: Auto)

با تشکر از شما :give_rose:مشکل حل شد با گذاشتن گزینه فوق روی Gen1 و راه اندازی مجدد سیستم کارت رو شناخت و درایورش رو نصب کردم :lol:

AMD>INTEL
29-04-19, 09:34
با تشکر از شما :give_rose:مشکل حل شد با گذاشتن گزینه فوق روی Gen1 و راه اندازی مجدد سیستم کارت رو شناخت و درایورش رو نصب کردم :lol:

خواهش میکنم . خوشحالم مشکلت حل شد .
تاپیک قفل میشه