PDA

مشاهده نسخه کامل : تست مادبرد بدون قطعات

ادیس خان
28-04-19, 10:20
سلام.وقت بخیر.سیستم روشن نمیشه و پاور سالمه میخوام مادربرد رو بدون اینکه قطعه ای بهش وصل کنم تست سلامت کتم.آیا امکانش هست؟

AMD>INTEL
28-04-19, 10:50
سلام.وقت بخیر.سیستم روشن نمیشه و پاور سالمه میخوام مادربرد رو بدون اینکه قطعه ای بهش وصل کنم تست سلامت کتم.آیا امکانش هست؟

این تستی که شما میگید فقط یک تعمیرکار میتونه انجام بده فقط به منظور ولتاژگیری
برای تست دقیق مادربرد باید قطعات متصل باشه بهش

ادیس خان
28-04-19, 17:41
سلام قطعات دیگ رو چی میشه تکی تست کرد.چون سیستمم یهویی خاموش شد و دیگ روشن نشد.

AMD>INTEL
28-04-19, 18:57
سلام قطعات دیگ رو چی میشه تکی تست کرد.چون سیستمم یهویی خاموش شد و دیگ روشن نشد.

راه درستش تعویض قطعات با قطعات سالمه .
اگر پاور را تست کردی و باز هم سویچ نمیشه مخصوصا بدون گرافیک یعنی مادربردت مشکل خورده .
پس اول سیستم را بدون گرافیک روشن کن اگر سویچ شد که گرافیکه
اگر نشد باید روی پاور و مادربرد تمرکز کنی

ادیس خان
28-04-19, 19:36
سلام شرمنده ولی گرافیکم آنبرده.راه تست کردن داره؟اگر مادربرد مشکل داشت و قطعات سالم بذارم قطعات سالم مشکل پیدا نمیکنه؟پاور بیرون تست کردم روشن شد.اینم یادم رفت بگم قبل اینکه کاملا خاموش بشه روشن میشد ولی ویندوز بالا نیومد و بوق میزد بلند ولی غیر ممتد

AMD>INTEL
29-04-19, 05:48
سلام شرمنده ولی گرافیکم آنبرده.راه تست کردن داره؟اگر مادربرد مشکل داشت و قطعات سالم بذارم قطعات سالم مشکل پیدا نمیکنه؟پاور بیرون تست کردم روشن شد.اینم یادم رفت بگم قبل اینکه کاملا خاموش بشه روشن میشد ولی ویندوز بالا نیومد و بوق میزد بلند ولی غیر ممتد

پاور باید با یک پاور مطمئن چک بشه اون روشن شدن تست نیست .

ادیس خان
04-05-19, 20:16
سلام.با یک پاور سالم تست کردم ولی روشن نشد.نفرمودین تست گرافیک آنبرد امکان داره؟قطعات چی؟

AMD>INTEL
04-05-19, 20:41
سلام.با یک پاور سالم تست کردم ولی روشن نشد.نفرمودین تست گرافیک آنبرد امکان داره؟قطعات چی؟

مدل مادربرد رو ننوشتی مادربردهای قدیمی گرافیک آنبرد داخل چیپست هست ولی روی بردهای جدید داخل پردازنده است .
مشخصات سیستم رو بنویسید تا بهتون بگم

ادیس خان
08-05-19, 10:07
سلام مدل مادر برد giga ga-g31m-es2l

AMD>INTEL
08-05-19, 10:28
سلام مدل مادر برد giga ga-g31m-es2l

چیپ شمالی این برد دارای گرافیک آنبرد هست .