PDA

مشاهده نسخه کامل : تلویزیون ال سی دی هفت اینچ

akbar3
10-04-19, 14:15
درود بر همگی.یه تی وی ال سی دی هفت اینچ دارم.موقعیکه میخوام روشنش کنم اول روشن میشه اما بعداز سه ثانیه تصویر میره کمنور میشه.اونقدر بایددکمه تغییر مودشو بزنم هی تصویر پرنور بشه باز خودش کمنور بشه تا وقتیکه تصویرش ثابت و نرمال بمونه.مشکلش چیه؟البته بگم این تی وی کاملا سالم بوده و خود بخود اینجوری شده خیلی خیلی هم کم استفاده شده.ممنون.
مارکه mb acoustics مدلهMBA_701C

AMD>INTEL
11-04-19, 09:52
درود بر همگی.یه تی وی ال سی دی هفت اینچ دارم.موقعیکه میخوام روشنش کنم اول روشن میشه اما بعداز سه ثانیه تصویر میره کمنور میشه.اونقدر بایددکمه تغییر مودشو بزنم هی تصویر پرنور بشه باز خودش کمنور بشه تا وقتیکه تصویرش ثابت و نرمال بمونه.مشکلش چیه؟البته بگم این تی وی کاملا سالم بوده و خود بخود اینجوری شده خیلی خیلی هم کم استفاده شده.ممنون.
مارکه mb acoustics مدلهMBA_701C

باید باز بشه و چک بشه . هم از برد و هم بکلایت ها

akbar3
12-05-19, 14:41
باید باز بشه و چک بشه . هم از برد و هم بکلایت ها
رو برد بترتیب بهتره چه چیزایی کنترل بشن؟ممنون.

AMD>INTEL
12-05-19, 17:48
رو برد بترتیب بهتره چه چیزایی کنترل بشن؟ممنون.

باید باز بشه . هم قسمت ها چک بشه . تست قطعات به این شکل نیست که من اینجا با کیلومترها فاصله دست بگذارم روی قطعه بگم این خرابه عوض کرد .

akbar3
13-05-19, 10:33
باید باز بشه . هم قسمت ها چک بشه . تست قطعات به این شکل نیست که من اینجا با کیلومترها فاصله دست بگذارم روی قطعه بگم این خرابه عوض کرد .

اهان پس همه قسمت ها باید چک بشه...گفتم شاید مثلا احتمال خرابیه یکی دو قطعه بیشتره هموناباید تست بشه.