PDA

مشاهده نسخه کامل : تعمیر تلویزیون سامسونگ سری ۵

Meysam_M69
09-04-19, 20:21
سلام
حدودا هزینه تعمیر پاور + مین برد ، تلویزیون سامسونگ سری ۵۰۰۰ چقد میشه ؟

AMD>INTEL
11-04-19, 09:56
سلام
حدودا هزینه تعمیر پاور + مین برد ، تلویزیون سامسونگ سری ۵۰۰۰ چقد میشه ؟

سلام برد پاور بستگی به نوع قطعه که مصرف میشه داره . شما اول باید ببرید تا عیب یابی کنند چون ممکنه ایراد با یک خازن برطرف بشه شاید هم مشکل از ایسی های سویچ باشه که هزینه بیشتری میبره حدودا 50 تا 70 تومن
مین برد هم بدین صورت هست ولی خوب بعضی از قطعاتش قیمت بیشتری دارد تا 150 تومن هم ممکنه بشه

Meysam_M69
11-04-19, 14:21
سلام برد پاور بستگی به نوع قطعه که مصرف میشه داره . شما اول باید ببرید تا عیب یابی کنند چون ممکنه ایراد با یک خازن برطرف بشه شاید هم مشکل از ایسی های سویچ باشه که هزینه بیشتری میبره حدودا 50 تا 70 تومن
مین برد هم بدین صورت هست ولی خوب بعضی از قطعاتش قیمت بیشتری دارد تا 150 تومن هم ممکنه بشه

تلویزیون بردیم تست کرد گفت تعمیر پاورش ۳۵۰ ، برد هم حدود ۴۰۰ الی ۴۵۰ میشه چون بچه خواهرم اب ریخته داخل تلویزیون این قیمتی که تعمیر کار داده درسته یا زیاده ؟

AMD>INTEL
11-04-19, 16:22
تلویزیون بردیم تست کرد گفت تعمیر پاورش ۳۵۰ ، برد هم حدود ۴۰۰ الی ۴۵۰ میشه چون بچه خواهرم اب ریخته داخل تلویزیون این قیمتی که تعمیر کار داده درسته یا زیاده ؟

ببینید تعمیرکار بر اساس هزینه قطعات و اجرت خودش اعلام کرده است . خرابی بر اثر مایعات یکی از بدترین نوع صدمه به PCB های الکترونیکی است . فرایند عیب یابی هم زمان بیشتری میطلبه هم تعمیرش واقعا زحمت دارد . البته بهتر با سام سرویس تماس بگیرید و از تکنسین های انها هم قیمت بگیرید .

mohammad7966
11-04-19, 16:27

تلویزیون سامسونگ خودمون خراب شد.بردیم نمایندگی.بردش مشکل داشت و براش یه برد نو خرید.کلا 800000 تومان شد.ببرید خود نمایندگی سامسونگ .

مجید آریاد
24-09-19, 18:53
سلام من تلویزیون سری 5 با مدل46c5000qr که بعداز قطع برق دیگه ورودی av1وav2 و کامپونت رو نصبشو اعلام میکنه ولی تصویر و صدایی نمیاد حتی ریست فکتوری با منو مخفی انجام دادم اما نتیجه‌ای نداشت البته hdmi رو نشون میده ممنون میشم راهنماییم کنید

AMD>INTEL
24-09-19, 19:32
سلام من تلویزیون سری 5 با مدل46c5000qr که بعداز قطع برق دیگه ورودی av1وav2 و کامپونت رو نصبشو اعلام میکنه ولی تصویر و صدایی نمیاد حتی ریست فکتوری با منو مخفی انجام دادم اما نتیجه‌ای نداشت البته hdmi رو نشون میده ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام
اینطوری نمیشه اظهار نظری کرد ولی مشکل در برد اصلی یا مین برد دستگاه است که باید توسط تعمیرکار بررسی بشه

مجید آریاد
25-09-19, 21:55
ممنونم ولی من فکر میکنم با توجه به اینکه Av1وav2 میشناسه و حتی تو لیست source میاره مشکل نرم‌افزاری داشته باشه بهرحال تشکر

AMD>INTEL
26-09-19, 09:18
ممنونم ولی من فکر میکنم با توجه به اینکه Av1وav2 میشناسه و حتی تو لیست source میاره مشکل نرم‌افزاری داشته باشه بهرحال تشکر

لیست سورس آوردن نشون دهنده سلامت درگاه نیست .:1. (23):