PDA

مشاهده نسخه کامل : زوم سایت شهر سخت افزار و انجمن

Meysam_M69
25-03-19, 13:19
سلام
اگه امکانش هست زوم انجمن و سایت شهر سخت افزار از هم جدا کنید که بتونیم واسه هر کدوم زوم جداگانه ای تنظیم کنیم
چون وقتی که زوم سایت کم میکنم چون در مورد انجمن هم اعمال میشه نوشته های انجمن خیلی ریز میشود اگه بشه واسه هر کدوم زوم دلخواه تنظیم کرد عالی تر میشود . با سپاس

M A H R A D
06-04-19, 23:34
سلام
اگه امکانش هست زوم انجمن و سایت شهر سخت افزار از هم جدا کنید که بتونیم واسه هر کدوم زوم جداگانه ای تنظیم کنیم
چون وقتی که زوم سایت کم میکنم چون در مورد انجمن هم اعمال میشه نوشته های انجمن خیلی ریز میشود اگه بشه واسه هر کدوم زوم دلخواه تنظیم کرد عالی تر میشود . با سپاس

سلام دوست عزیز

زوم رو از چه طریقی اِعمال می‌کنید؟

سپاس

Meysam_M69
07-04-19, 00:58
سلام دوست عزیز

زوم رو از چه طریقی اِعمال می‌کنید؟

سپاس

از طریق زوم خود مرورگر از گوگل کروم استفاده میکنم .

M A H R A D
09-04-19, 22:09
از طریق زوم خود مرورگر از گوگل کروم استفاده میکنم .

اگه این زوم برای کل دامنه‌ی shahrsakhtafzar.com اعمال میشه، نمیشه کاریش کرد. ولی اگه بتونید برای هر بخش از دامین (مثلا shahrsakhtafzar.com/forum) زوم معینی تعریف کنید، مشکل حل میشه.

توی کروم چک کنید ببینید چنین آپشنی هست یا نه.

و البته در کل چرا روی سایت اصلی زوم رو کم میکنید؟ اگه مشکلی در نمایش مطالب هست لطفا اسکرین شات بدید (با ذکر رزولوشن و اندازه مانیتور).

سپاس

Meysam_M69
09-04-19, 23:21
اگه این زوم برای کل دامنه‌ی shahrsakhtafzar.com اعمال میشه، نمیشه کاریش کرد. ولی اگه بتونید برای هر بخش از دامین (مثلا shahrsakhtafzar.com/forum) زوم معینی تعریف کنید، مشکل حل میشه.

توی کروم چک کنید ببینید چنین آپشنی هست یا نه.

و البته در کل چرا روی سایت اصلی زوم رو کم میکنید؟ اگه مشکلی در نمایش مطالب هست لطفا اسکرین شات بدید (با ذکر رزولوشن و اندازه مانیتور).

سپاس
بله کلا واسه کل دامنه شهر سخت افزار انجام میشه تو کروم چند تا افزونه زوم نصب کردم ولی متاسفانه با اونها هم نشد که واسه خود سایت و انجمن زوم جداگانه تعیین کرد
مانیتور 23 اینچ ایسوس و رزولیشن فول اچدی هستش
یه راه حلی واسش پیدا کردم که تو تنطیمات کروم بخش کاستوم فونت , مینی فونت که افزایش میدم بخش اخرین ارسال های انجمن بزرگتر و خوانا تر میشود
ممنون