PDA

مشاهده نسخه کامل : لب تاپ گیمینگ

amin704
18-03-19, 22:57
سلام
دوستان تا سقف 6 میلیون یا نهایت هفت میلیون تومن لبتاپ با گرافیک GTX 1050 موارد مشابه یا مقداری ضعیف تر یا قوی تر چیزی سراغ دارین؟
در کل با این مبلغ میشه لب تاپ با گرافیم خوب تهیه کرد؟

mohammad7966
18-03-19, 23:40
سلام دست دو میخواین یا نو؟؟

نو عمرا پیدا کنید،کافیه یه سر به دیجی کالا بزنید،دست دو رو شاید تو سایت دیوار بتونید پیدا کنید

amin704
20-03-19, 11:39
سلام دست دو میخواین یا نو؟؟

نو عمرا پیدا کنید،کافیه یه سر به دیجی کالا بزنید،دست دو رو شاید تو سایت دیوار بتونید پیدا کنید

دست دو که نه ولی استوک مشکلی نداره. برای نو همچین سیستمی بهرحال چقد هزینه لازمه؟

mohammad7966
20-03-19, 13:13
دست دو که نه ولی استوک مشکلی نداره. برای نو همچین سیستمی بهرحال چقد هزینه لازمه؟

کمترین لب تاب گیمینگ رو تو دیجی کالا 13 میلیون دیدم،حالا نمیدونم کارت گرافیکش 1050 بوده یا نه ولی خب کمترین لبتاب سری گیمینگ،هزینه اش 13 میلیون بود

به نظرم برای گیم پی سی بخرید بهتره علی الخصوص اگر بودجه تون هم نرسه

alireza771
20-03-19, 20:00
سلام
دوستان تا سقف 6 میلیون یا نهایت هفت میلیون تومن لبتاپ با گرافیک GTX 1050 موارد مشابه یا مقداری ضعیف تر یا قوی تر چیزی سراغ دارین؟
در کل با این مبلغ میشه لب تاپ با گرافیم خوب تهیه کرد؟من با نظر دوست بالاییمونم موافق نیستم
چون واقعا گرافیکی که بخواد بازیای روزو بکشه و تا دو سال آینده هم همینطور خودش سه چهار تومنه. دست دومش ماین نشده بتونی گیر بیاری دو تومن تا دو و خرده ای
رمو سی پی یو رو هم بزار کنارش
و طبعا برد خوبی که بخواد ساپورتشون کنه
به نظرم کنسول بخرید

amin704
23-03-19, 13:29
من با نظر دوست بالاییمونم موافق نیستم
چون واقعا گرافیکی که بخواد بازیای روزو بکشه و تا دو سال آینده هم همینطور خودش سه چهار تومنه. دست دومش ماین نشده بتونی گیر بیاری دو تومن تا دو و خرده ای
رمو سی پی یو رو هم بزار کنارش
و طبعا برد خوبی که بخواد ساپورتشون کنه
به نظرم کنسول بخرید

من دنبال لبتاپی نیستم که بازیهای روز رو با اخرین کیفیت اجرا کنه... همین که اجرا کنه حتی low و حد اقل بازی های دو سه سال اخیرو دیگه مدیوم یا high اجرا کنه کافیه برام ... نکته اینه دارم 6-7 میلیون پول میدم بعد اصن بازی اجرا نکنه یا فقط قدیمیایرو اجرا کنه (بازیای ده سال پیش) اصلا بدرد نمیخوره

Speed Racer
23-03-19, 21:01
من دنبال لبتاپی نیستم که بازیهای روز رو با اخرین کیفیت اجرا کنه... همین که اجرا کنه حتی low و حد اقل بازی های دو سه سال اخیرو دیگه مدیوم یا high اجرا کنه کافیه برام ... نکته اینه دارم 6-7 میلیون پول میدم بعد اصن بازی اجرا نکنه یا فقط قدیمیایرو اجرا کنه (بازیای ده سال پیش) اصلا بدرد نمیخوره

درود

الان چون قیمت ها 2 تا 4 برابر شده طبیعتا لپ تاپ 7 میلیونی در بهترین حالت همون لپ تاپ 3.5 قبله. قبلا لپ تاپ گیم 6.5 تا 7 بود. پس الان شما حداقل باید 13 تا 14 بودجه داشته باشی تا یک لپ تاپ گیم بخری.

من تقریبا تمام لپ تاپ ها نگاه کردم و به این رسیدم که با این 6 یتا 7 اصلا نباید لپ تاپ به امید گیم بخری. می تونی یک PC خوب بخری که باهاش بازی کنی