PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال

oosmamad1359
07-03-19, 15:52
سلام
روز خوش
من یک سوال دارم
در پی سی میخواهم از طریق فلش مموری یک ویندوز 10 نصب کنم
این کار را روی لب تاب خ راحت انجام دادم
ولی در پی سی به دلیل بالا نیامدن بوت منو نمیتونم درایور دیفالت را فلش مموری تعیین کنم تا از روی فلش بوت شده و ویندوز جدیدی نصب کنم.
لازم به ذکر است کیبورد من وایر لس بوده و هرچقدر کلیدهای f2 ویا dell را فشار میدهم وارد بوت منو یا محیط بایوس نمی شود.
لطف کنید راهنمایی کنید.ممنون

AMD>INTEL
07-03-19, 16:21
سلام
روز خوش
من یک سوال دارم
ولی در پی سی به دلیل بالا نیامدن بوت منو نمیتونم درایور دیفالت را فلش مموری تعیین کنم تا از روی فلش بوت شده و ویندوز جدیدی نصب کنم.
لازم به ذکر است کیبورد من وایر لس بوده و هرچقدر کلیدهای f2 ویا dell را فشار میدهم وارد بوت منو یا محیط بایوس نمی شود.

اگر وارد نمیشه یعنی فست بوت در بایوس فعال شده یا باید CLEAR CMOS کنید یا از طریق ویندوز بعد از ریستارت وارد بایوس بشید
این هم طریق ویندوز است
Boot to Advanced Startup Options in Windows 10 | Tutorials (Only the registered members can see the link)

Ardashad
07-03-19, 20:05
سلام
روز خوش
من یک سوال دارم
یه کار دیگه هم استفاده از دکمه F8 هستش. بدون اینکه وارد محیط بایوس بشید، دکمه F8 را بعد از ری استارت سیستم تست کنید.