PDA

مشاهده نسخه کامل : اصلاح آواتار های موجود

vbigdeli
10-09-07, 04:19
متاسفانه بعضی ها با انتخاب آواتار های متحرک باعث حواس پرتی حین مطالعه میشن و تو فروم های خارجی که معمولا سایز انیمیشن ها به ابعاد بسیار کوچکی محدود میشه...

در کمتر فرومی دیدم که اجازه عکس Gif داده بشه و از عجوبات هست.

Quick
10-09-07, 04:25
من هم موافقم یا سایز باید کوچیک بشه یا فرمت گیف از فرمت های قانونی جدا بشه که دومی بهتره...

vbigdeli
10-09-07, 04:33
به طور کل اصلان انیمیشن و بنر ها باید برداشته بشه...سیستم تشکر هم زیر جالب نیست و الان دارن از Reputation استفاده می کنن که کارایی به مراتب بهتری از سیستم تشکر داره .

Shahryar
10-09-07, 10:29
به طور کل اصلان انیمیشن و بنر ها باید برداشته بشه...سیستم تشکر هم زیر جالب نیست و الان دارن از Reputation استفاده می کنن که کارایی به مراتب بهتری از سیستم تشکر داره .

سیستم Reputation قبلا بر روی MyBB تست شد چندان کارآمد نبود با این وجود در آینده بررسی میکنیم باید واقعا دید کدام بیشتر نتیجه میده و کاربرد ها چه طوری هستند ...

در مورد فایل GIF بیشتر میشه توضیح بدید چرا نباید باشه ؟

ممنون
شهریار:love:

Pooya007
10-09-07, 12:59
Only the registered members can see the link

سلام وحید جون خوشحالم که اینجا میبینمتOnly the registered members can see the link

ترجمه: تو پی تی تحملت میکردیم بس نبود؟Only the registered members can see the link

vbigdeli
10-09-07, 14:12
Only the registered members can see the link

سلام وحید جون خوشحالم که اینجا میبینمتOnly the registered members can see the link

ترجمه: تو پی تی تحملت میکردیم بس نبود؟Only the registered members can see the link
خوبی خوش تیپ؟ :دی

نه پویا جان البته مزاحم اوقات خوشی دوستان نمیشیم!،دیشب همینطوری اومدم ی سری بزنیم که دیدم به به پویا خان را کردن مدیر :1. (38):

----------------------

شهریار جان بهتره اقدام به حذف آواتور های متحرک کنی.من الان می تونم کاری کنم که GIF های سایت شما را غیر متحرک ببینم،ولی دیگه اسمایل هارو دست نمیشه دید.:yes: