PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید برند خود لپ تاپ

behdadsoft
13-02-19, 23:27
سلام

من میخوام برای یکی از دوستانم لپ تاپ دست دوم بخرم ولی با توجه به کیفیت پایین لپ تاپ های موجود در بازار بهترین برندی که نسبت به سایر برندها قابل اعتماد هست چیه؟(بدون در نظر گرفتن قیمت)
من برندهایی مثل HP, Lenovo, Dell رو توی محل کارم داشتم که هر کدوم مشکلاتی داشتن که واقعاً اذیت میکردن. اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.

AMD>INTEL
14-02-19, 09:34
سلام

من میخوام برای یکی از دوستانم لپ تاپ دست دوم بخرم ولی با توجه به کیفیت پایین لپ تاپ های موجود در بازار بهترین برندی که نسبت به سایر برندها قابل اعتماد هست چیه؟(بدون در نظر گرفتن قیمت)
من برندهایی مثل HP, Lenovo, Dell رو توی محل کارم داشتم که هر کدوم مشکلاتی داشتن که واقعاً اذیت میکردن. اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.

یکی از اشتباهات که در ایران انجام میشه مقایسه برند با برنده در لپتاپ . شما باید مدل به مدل بررسی کنید .
من تقریبا تمام برندها را امتحان کردم و رضایت داشتم . شما باید مدل مناسب را انتخاب کنید نه برند

omid2ss
14-02-19, 09:42
سلام

بهترین کار اینکه تو این بازار بی سروسامان اصلا طرف جنس دست دوم الکترونیکی نری...چون معلوم نیست چقدر کار کرده و چه بلای سرش اومده ، ماین شده نشده ، ضربه خورده و....
.....من اینو همیشه میگم

اگرم هزینه شو نداری سراغ برندهای مشهور برو مثلا: ASUS - MSI

البته با مشورت