PDA

مشاهده نسخه کامل : دراوردن و وصل کردن مکرر دوشاخه پاور

ehsa2500
11-02-19, 01:20
سلام. من یک سال و نیمه که پاور گرین خریدم. و همچنین محافظ برق هم سر راهش گذاشتم .توی این مدت بعداز هربار خاموش کردن سیستم دوشاخه محافظو درمیاوردم . چند روز پیش یه مطلبی خوندم که دراوردن مرتب دوشاخه به پاور شوک الکتریکی وارد میکنه و دچار خرابی میشه. لطفا راهنمایی کنید

AMD>INTEL
11-02-19, 09:26
سلام. من یک سال و نیمه که پاور گرین خریدم. و همچنین محافظ برق هم سر راهش گذاشتم .توی این مدت بعداز هربار خاموش کردن سیستم دوشاخه محافظو درمیاوردم . چند روز پیش یه مطلبی خوندم که دراوردن مرتب دوشاخه به پاور شوک الکتریکی وارد میکنه و دچار خرابی میشه. لطفا راهنمایی کنید

من به شخصه خارج کردن از پریز را قبول ندارم و سالهاست که محافظ متصل به کامپیوتر تو برقه

ehsa2500
11-02-19, 09:55
خیلی خیلی سال پیش برق نوسان کرد گرافیک و پاورم رو نیم سوز کرد، از اون موقع هر شب قبل خواب کلید پاور و مانیتور رو خاموش میکنم با اینکه محافظ برق هم هست ولی خب ...

من به شخصه خارج کردن از پریز را قبول ندارم و سالهاست که محافظ متصل به کامپیوتر تو برقه

با کلید خاموش میکنید محافظو یا اصلا خاموش نکردید

ehsa2500
11-02-19, 10:38
به نظرتون چقدر احتمال داره که پاور و محافظ اسیب دیده باشن. چطور تستشون کنم

AMD>INTEL
11-02-19, 11:05
وچود محافظ برای همین نوسانه

ehsa2500
11-02-19, 12:46
وچود محافظ برای همین نوسانه

به نظرتون چقدر احتمال داره که پاور و محافظ اسیب دیده باشن

AMD>INTEL
11-02-19, 16:36
به نظرتون چقدر احتمال داره که پاور و محافظ اسیب دیده باشن

برای چه این فکر رو میکنید ؟
به نظرم یک کم درباره نوع کارکرد محافظ مطالعه کنید .به نتیجه مناسب میرسید . قطعات الکترونیک یا سالم هستند کار میکنند یا خراب هستند اگر مشکلی داشته باشند اصلا راه اندازی نمیشن .