PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل گرافیک

LastCentauR
07-02-19, 19:39
سلام به تمامی عضای انجمن
ببخشین میخواستم بدونم این ارور برای بازی در مورد گرافیک چیه ؟
22614

AMD>INTEL
07-02-19, 20:55
1-درایور را به طور کامل با برنامه ddu حذف کنید
2-آخرین درایور را از سایت ها دانلود و نصب کنید

LastCentauR
09-02-19, 17:06
1-درایور را به طور کامل با برنامه ddu حذف کنید
2-آخرین درایور را از سایت ها دانلود و نصب کنید
فکر نکنم از Nvidia باشه چون چون حذف کردم با برنامه دوباره نصب کردم میتونه از دایریکس باشه :( دایریکسم نصبه
22627
همه درایور نصب با snappy driver همه نصب کردم ویندوز آپدیته دایریکس نصبه این یعنی چی
چند روز پیش گرافیک با برنامه DDU حذف کردم گذاشتم اسنپی درایور نصب کنه ولی بازم این ارور میده :|

یا تو این بازی گرافیک بهم میخوره اینا از چیه
22628

AMD>INTEL
09-02-19, 20:08
فکر نکنم از Nvidia باشه چون چون حذف کردم با برنامه دوباره نصب کردم میتونه از دایریکس باشه :( دایریکسم نصبه
22627
همه درایور نصب با snappy driver همه نصب کردم ویندوز آپدیته دایریکس نصبه این یعنی چی
چند روز پیش گرافیک با برنامه DDU حذف کردم گذاشتم اسنپی درایور نصب کنه ولی بازم این ارور میده :|

یا تو این بازی گرافیک بهم میخوره اینا از چیه
22628

شما اشتباهتون استفاده از همین برنامه است . این برنامه های نصب درایور درایورها را بدرستی نصب نمیکنند .

LastCentauR
09-02-19, 22:12
شما اشتباهتون استفاده از همین برنامه است . این برنامه های نصب درایور درایورها را بدرستی نصب نمیکنند .
چی کار کنم ؟ اگه درست نصب نباشه کنارش علامت میزاره یا ارور چیزی میده یا زرد میشه یا قرمز علامت کنار درایور ها چی کار کنم
همه جا میگن درایور بهتر از driver pack نصب میکنه درایور پک سولوشن ویروس کش حذف میکنه چی کار کنم شما میگین ؟
من که میخوام سیستمم بروز باشه

شما بگین من درایور های سیستم کامپیوتر که هر قطعش مال یه کشوریه از کجا میشه پیدا کردم به درایور پک سولوشن اعتماد ندارم چون اکثر آنتی ویروس ها حذفش میکنن ویندوزم خودش نصب نمیکنه

AMD>INTEL
09-02-19, 23:34
چی کار کنم ؟ اگه درست نصب نباشه کنارش علامت میزاره یا ارور چیزی میده یا زرد میشه یا قرمز علامت کنار درایور ها چی کار کنم
همه جا میگن درایور بهتر از driver pack نصب میکنه درایور پک سولوشن ویروس کش حذف میکنه چی کار کنم شما میگین ؟
من که میخوام سیستمم بروز باشه

شما بگین من درایور های سیستم کامپیوتر که هر قطعش مال یه کشوریه از کجا میشه پیدا کردم به درایور پک سولوشن اعتماد ندارم چون اکثر آنتی ویروس ها حذفش میکنن ویندوزم خودش نصب نمیکنه

نصب درایور فقط یک روش استاندارد داره
الان با این نرم افزار مشکل ایجاد میشه برای ویندوز
باید ویندوز نصب شود مجدد
درایورها را از سایت سازنده بگیرید و نصب کنید

LastCentauR
10-02-19, 09:43
نصب درایور فقط یک روش استاندارد داره
الان با این نرم افزار مشکل ایجاد میشه برای ویندوز
باید ویندوز نصب شود مجدد
درایورها را از سایت سازنده بگیرید و نصب کنید
منم دونبال سایت سازنده هستم شما میدونین از کجا میشه فهمید مال کدوم شرکت سازندس آخه شما بگو سایت سازندش کجاس من پیدا نصب کنم
3 گیگ درایور دانلود کردم بک آپ گرفتم هر وقت ویندوز نصب میکنم با این snappy driver نصب میکنم آنلاین فایل هاشو به پوشه اضافه میکنم میزارم نصب میکنه از این تمیز تر دیگه نمیدونم چند وقت پیش یه لپ تاب دادن رفتم از سایت سازندش درایور هاشو دانلود نصب کردم دیدم خیلی سنگین شده درست کار نمیکنه ویندوز زدم بودن درایو دادم صاحبش اینجوری سبک تر بود:lol:

AMD>INTEL
10-02-19, 10:00
منم دونبال سایت سازنده هستم شما میدونین از کجا میشه فهمید مال کدوم شرکت سازندس آخه شما بگو سایت سازندش کجاس من پیدا نصب کنم

با برنامه cpu-z مادربرد را میتونید شناسایی کنید قسمت main
گرافیک هم مشخصه

LastCentauR
10-02-19, 12:39
با برنامه cpu-z مادربرد را میتونید شناسایی کنید قسمت main
گرافیک هم مشخصه
من فقط گرافیک نمیگم که گرافیکم Nvidia geforce 610 من درایور ها رو میگم از کجا میشه پیدا کرد

AMD>INTEL
10-02-19, 18:15
من فقط گرافیک نمیگم که گرافیکم Nvidia geforce 610 من درایور ها رو میگم از کجا میشه پیدا کرد

عرض کردم با برنامه cpu-z قسمت main مدل مادربردت را در میاری . اگر گوش بدی چی میگم روش درست نصب کردن درایورها را یاد میگیری .
مدل مادربرد رو در میاری و بعد از اون پیدا کردن درایورهاش بسیاره ساده است
بالای 90 درصد مشکلات کاربران در ایران استفاده از برنامه های نصب اتوماتیک درایورهاست .

LastCentauR
10-02-19, 21:16
عرض کردم با برنامه cpu-z قسمت main مدل مادربردت را در میاری . اگر گوش بدی چی میگم روش درست نصب کردن درایورها را یاد میگیری .
بالای 90 درصد مشکلات کاربران در ایران استفاده از برنامه های نصب اتوماتیک درایورهاست .
22640
خیلی متشکرم از راهنمایتون الان چی کار کنم
با این روش میشه همه درایور ها نصب کرد یا مهم هاشونو میشه نصب کرد
22641الان که مشکلی نیست ؟ یا با نصب بودن مشخص نمیشه

AMD>INTEL
10-02-19, 23:07
22640
خیلی متشکرم از راهنمایتون الان چی کار کنم
با این روش میشه همه درایور ها نصب کرد یا مهم هاشونو میشه نصب کرد
22641الان که مشکلی نیست ؟ یا با نصب بودن مشخص نمیشه

مدل مادربرد رو نوشته ASUS H81MC
برید سایت ایسوس و برای ویندوز مورد نظر دانلود کنید
گرافیک هم باید از سایت NVIDIA دانلود کنید

LastCentauR
10-02-19, 23:52
مدل مادربرد رو نوشته ASUS H81MC
برید سایت ایسوس و برای ویندوز مورد نظر دانلود کنید
گرافیک هم باید از سایت NVIDIA دانلود کنید
22643
آخه چرا باید خطر دار باشه
22644
حالا بگو برو از این نامردا درایور هاتو بگیر همچین سایتی تو فایل دانلودی با ip ایران ویروس میریزه شوخی میکنم :1041:
حالا اکانت بزنم با v.n دانلود کنم ؟

AMD>INTEL
11-02-19, 09:20
22643
آخه چرا باید خطر دار باشه
22644
حالا بگو برو از این نامردا درایور هاتو بگیر همچین سایتی تو فایل دانلودی با ip ایران ویروس میریزه شوخی میکنم :1041:
حالا اکانت بزنم با v.n دانلود کنم ؟

H81M-C Driver & Tools | Motherboards | ASUS Global (Only the registered members can see the link)

LastCentauR
11-02-19, 10:04
H81M-C Driver & Tools | Motherboards | ASUS Global (Only the registered members can see the link)
فقط 11 تا ؟ یدونه Nvidia دوازده تا حداقل باید بالای 15 بود فکر کنم :(
show all مال مادربرد منه ؟ show all میزنی چندتا دیگه به لیست اضافه میشه فکر نکنم مال سیستم باشه اونا که زیر مجموعه show all هستن

22645
سوال دیگه ام
نصب این 3 مورد نیاز هست یا وقتی ویندوز میزنم اینارو نصب نکنم ؟+Nvidia audio HD

AMD>INTEL
11-02-19, 11:04
فقط 11 تا ؟ یدونه Nvidia دوازده تا حداقل باید بالای 15 بود فکر کنم :(
show all مال مادربرد منه ؟ show all میزنی چندتا دیگه به لیست اضافه میشه فکر نکنم مال سیستم باشه اونا که زیر مجموعه show all هستن

22645
و اینکه نصب این 3 مورد نیاز هست یا وقتی ویندوز میزنم اینارو نصب نکنم ؟+Nvidia audio HD

عزیز این برای مادربرده
برای گرافیک توضیح دادم . احساس میکنم اصلا گوش نمیکنی
فقط باید ویندوزی که روی سیستمت نصبه را انتخاب و درایورهای مهم را نصب کنید

LastCentauR
11-02-19, 11:12
عزیز این برای مادربرده
برای گرافیک توضیح دادم . احساس میکنم اصلا گوش نمیکنی
فقط باید ویندوزی که روی سیستمت نصبه را انتخاب و درایورهای مهم را نصب کنید
میدونم این یه سوال دیگه است سوال در مورد گرافیک
یادم رفت بنویسم سوال دیگه اینکه

AMD>INTEL
11-02-19, 11:45
میدونم این یه سوال دیگه است سوال در مورد گرافیک
یادم رفت بنویسم سوال دیگه اینکه

گرافیکت را با برنامه GPU-Z ببین سازندش کدوم شرکته تا بگم از کجا دانلودش کنی

LastCentauR
11-02-19, 12:45
گرافیکت را با برنامه GPU-Z ببین سازندش کدوم شرکته تا بگم از کجا دانلودش کنی
22646آیا همچین کارایی لازمه؟
nVIDIA.GeForce.Driver.391.35.win.7-8-8.1.x64 از قبل دانلود کردم تو سیستم دارم از این ورژن به بالا تر نصب نمیشه رو گرافیک 610

LastCentauR
11-02-19, 12:50
ببخشین تو اسنپی درایور حدود 17 تا درایور پیدا نصب میکرد ولی تو این سایت 11 هست+انویدا میشه 12 تا . و این که بصورت آنلاین اون برنامه قبلا نصب میکردم درایور هامو
همشو دانلود نصب میکردم بعد ویندوز آپدیت میکنم و اینکه دایریکس ویندوز وقتی آپدیت میکنی خودش نصب میکنه ؟

LastCentauR
11-02-19, 20:31
22646آیا همچین کارایی لازمه؟
nVIDIA.GeForce.Driver.391.35.win.7-8-8.1.x64 از قبل دانلود کردم تو سیستم دارم از این ورژن به بالا تر نصب نمیشه رو گرافیک 610
کارت گرافیکم اینو نصب کنم ؟
22647این VGA چیه اینم دانلود کنم ؟

AMD>INTEL
11-02-19, 21:10
کارت گرافیکم اینو نصب کنم ؟
22647این VGA چیه اینم دانلود کنم ؟

اون برای گرافیک پردازنده است چون استفاده نمیکنی نیاز نیست .
همون را نصب کن
nVIDIA.GeForce.Driver.391.35

LastCentauR
11-02-19, 21:47
اون برای گرافیک پردازنده است چون استفاده نمیکنی نیاز نیست .
همون را نصب کن
nVIDIA.GeForce.Driver.391.35
پس اونوقت درایور های دیگه مثله موس کیبورد درایور مانیتور و غیره چی میشه

مودم:TD-W8901N
مادربرد:H81m-c
دی وی دی رایترم asus هستش و مدل ( DRW-24D3ST,DRW-24B1STG,DRW-24B3STG )
مانیتورم VI-1960
موس VI-824
کیبورد Vi-8200
قرمز رنگ ها مال viera هستن
اینارو از کجا پیدا کنم
درضمن چند وقت پیش مادربردم چند نقطه اش سوخته بود در اثر فشار بر روی رم شکستگی مادربرد درست شد رم تعمیر قطعه های سوخته شده درست کردن فکر کنم 6 ماه پیش بود

P-Ravesh
12-02-19, 14:57
این نرم افزارهای نصب اتوماتیک درایور غیر از اینکه کار خودشان رو درست انجام نمیدن ، نرم افزارهای جانبی دیگه رو هم که یا اصلاً معلوم نیست چیه یا کاربردی نداره به زور میکنن تو پاچه آدم . من که تجربه بسیار بدی دارم از این نرم فزارها.

AMD>INTEL
12-02-19, 17:39
پس اونوقت درایور های دیگه مثله موس کیبورد درایور مانیتور و غیره چی میشه

مودم:TD-W8901N
مادربرد:H81m-c
دی وی دی رایترم asus هستش و مدل ( DRW-24D3ST,DRW-24B1STG,DRW-24B3STG )
مانیتورم VI-1960
موس VI-824
کیبورد Vi-8200
قرمز رنگ ها مال viera هستن
اینارو از کجا پیدا کنم
درضمن چند وقت پیش مادربردم چند نقطه اش سوخته بود در اثر فشار بر روی رم شکستگی مادربرد درست شد رم تعمیر قطعه های سوخته شده درست کردن فکر کنم 6 ماه پیش بود

تمام این چیزا که نوشتی خود ویندوز درایورش رو دارد . عزیز متاسفانه اطلاعات سخت افزاریت بسیار پایینه و اصلا گوش نمیدی .
تمام تاپیک هایی که ایجاد کردی ارزش پاسخگویی ندارد . متاسفانه پست های شما شبیه اسپمه .

LastCentauR
19-02-19, 20:40
تمام این چیزا که نوشتی خود ویندوز درایورش رو دارد . عزیز متاسفانه اطلاعات سخت افزاریت بسیار پایینه و اصلا گوش نمیدی .
تمام تاپیک هایی که ایجاد کردی ارزش پاسخگویی ندارد . متاسفانه پست های شما شبیه اسپمه .
ببخشن آخه snappy driver درایور های که خود ویندوز داره هم نصب میکنه مثله موس کیبورد سی پی یو حدودا 17 تا نصب میکرد
ولی اون سایت گفتین 10 درایور داره و اینکه مادر بردم فلان مارکه از کجا معلوم قطعات نصب شده بر روی مادربرد با درایور های این سایت هماهنگ شاید قطعات عوض کردم چون اشاره کردم چند وقت پیش مادربردم ضربه خورده بود رم برعکس وصل کرده بود چند جاش سوخته وشکستی روی مادربرد ایجاد شده بود که دادم تعمیر کردن :1. (28):

AMD>INTEL
20-02-19, 10:19
snappy driver یک برنامه غیر استاندارد که اشتباه درایورها را نصب میکنه . فقط بدرد اشخصای میخوره که امکان و سواد کافی برای شناسایی قطعات رو ندارند و اینکه درایورها را اشتباه نصب میکنه

LastCentauR
20-02-19, 21:28
snappy driver یک برنامه غیر استاندارد که اشتباه درایورها را نصب میکنه . فقط بدرد اشخصای میخوره که امکان و سواد کافی برای شناسایی قطعات رو ندارند و اینکه درایورها را اشتباه نصب میکنه
الان فقط درایور های تون این سایت دانلود نصب کنم با گرافیک انویدا که دارم فقط همین فقط این که اون درایور گرافیک VGA بود گفتین نصب نکنم فقط ؟ چون میترسم اونا نصب کنم اون درایور ها همه قطعه های سوار شده روی مادربرد پشتیبانی میکنه ؟ همه قطعه نصب شده روی مادربرد مال یه شرکت نیستن که و اینکه ضربه خورد بود چند قطعه سوخته بود رم تعمیر کرده بودن ای