PDA

مشاهده نسخه کامل : روش کلاه برداری در پاساژ علائدین

hasan2014
03-02-19, 16:13
[COLOR=#353C41][FONT=yekan]سلام چند وقت پیش رفتم پاساژ علائدین گوشی بگیرم از چند جا قیمت کردم یه جا از همه ارزون تر میداد رفم از اونجا گوشی بگیرم فروشندش انقدر خوش اخلاق بود انقدر زبون ریخت میگفت من سیدم اولاد پیامبر که سرتون کلاه نمیزاره با خودم گفتم عجب جای خوبی گیر آوردم یادم باشه همیشه از همینجا گوشی بگیرم،یارو گفت کارت ملی و سیم کارتتو بده برای ریجستری لازمه دادم بهش اون یکی فروشنده هم یه فاکتور نوشت به همون قیمت کم منم تو دلم خوشحال بودم چقد ارزون خریدم ،بعد تقریبا نیم ساعت گفتن تصفیه حساب کنید منم پول دادم رفتم پیش اون یکی فروشنده که گوشی بگیرم گفت ۱۱۰ تومن برای نصب فلان نرم افزاریش باید بدی اگه نصب نشه گوشی خیلی از چیزاش کار نمیکنه ریجسترم نمیشه یه کوفت و زهرمار سخت افزاری هم هستش که اون اجباری نیست ولی اگه نصب نباشه گوشیت خراب بشه دیگه به ما ربطی نداره اونم قیمتش ۵۰ تومنه گفتم خوب چرا از اول نگفتید گفتش سرم شلوغ بود

من گفتم هیچ کدوم نمیخوام گفتش نمیشه نرم افزاریه رو نصب کردم خلاصه به اجبار پوله رو دادم سیم کارت و کارت ملی هم پیششون گروگان بود، به اون فروشنده خوش اخلاق اولیه گفتم نباید این کار میکردی گفتش سلام یعنی کردم تو پاچت اخلاقش کلا از این رو به اون رو شد

6432168421
03-02-19, 17:34
ببین دست دو بهت ننداخته باشه

AMD>INTEL
03-02-19, 17:56
این موارد با فروشنده و صنفی که کالا به آن تعلق دارد هماهنگ کنید . چنین کاری برای شما در اینترنت بار قانونی دارد و صاحب فروشگاه یا شرکت میتونه از شما شکایت کنه . از طریق راه قانونی اقدام کنید .