PDA

مشاهده نسخه کامل : باز نشدن هارد در ویندوز ۱۰

mmj1990
29-01-19, 19:17
سلام
یه هارد 1 ترابایت HP گرفتم
وقتی به لپ تاپ وصل میکنم صدای پلاگ این میاد ، کنار ساعت هم گزینه مربوط به safely remove ... میاد ، در قسمت devices and printers هم نشونش میده با اسم external hdd , ولی تو درایو ها نمیاد و هیچ دسترسی ای بهش ندارم.
هارد قبلیم که 2 ترابایت WD هستش بدون مشکل باز میشه. ولی این نه.
به PS4 وصلش میکنم کار میکنه چند تا از بازیام هم ریختم توش مشکلی نداشت. ولی تو ویندوز باز نمیشه.
لطفا راهنماییم کنید. ممنون.

AMD>INTEL
29-01-19, 20:59
سلام
یه هارد 1 ترابایت HP گرفتم
وقتی به لپ تاپ وصل میکنم صدای پلاگ این میاد ، کنار ساعت هم گزینه مربوط به safely remove ... میاد ، در قسمت devices and printers هم نشونش میده با اسم external hdd , ولی تو درایو ها نمیاد و هیچ دسترسی ای بهش ندارم.
هارد قبلیم که 2 ترابایت WD هستش بدون مشکل باز میشه. ولی این نه.
به PS4 وصلش میکنم کار میکنه چند تا از بازیام هم ریختم توش مشکلی نداشت. ولی تو ویندوز باز نمیشه.
لطفا راهنماییم کنید. ممنون.

از طریف دیسک منیجمنت ببینید توی دیسک منیجمنت هست یا نه اگر هست بهش LETTER بدید و بدون مشکل توی PC میاد

mmj1990
29-01-19, 21:53
خیلی خیلی ممنون. درست شد. 😊

mmj1990
29-01-19, 22:04
حالا نشونش میده ولی پیام میده که باید فورمت بشه. فورمت دیسک رو که میزنم بعد از چند دقیقه ارور میده که windows was unable to complete the formatting
بعد هم هارد دیسکانکت میشه

AMD>INTEL
30-01-19, 05:22
حالا نشونش میده ولی پیام میده که باید فورمت بشه. فورمت دیسک رو که میزنم بعد از چند دقیقه ارور میده که windows was unable to complete the formatting
بعد هم هارد دیسکانکت میشه

این نشون دهنده وجود مشکل در هارد دیسک هست . به USB جلوی کیس متصل میکنید یا پشت کیس

mmj1990
30-01-19, 15:47
این نشون دهنده وجود مشکل در هارد دیسک هست . به USB جلوی کیس متصل میکنید یا پشت کیس

به لپتاپ مینی وصل میکنم
یه usb 3 داره فقط

AMD>INTEL
30-01-19, 19:55
به لپتاپ مینی وصل میکنم
یه usb 3 داره فقط

روی سیستم دیگه هم تست کنید . ممکنه دستگاه شما امکان تحویل ولتاژ مورد نظر هارد رو نداره . ابتدا روی سیستم دیگه تست کنید اگر اوکی بود باید یک هاب usb آداپتور دار تهیه نمایید