PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل سایز گرافیک برای SLi؟

ABC.ABC
28-01-19, 18:04
سلام دوستان
GTX 970 حتما باید با پل هایی به هم وصل شه که هر دو شیار روی گرافیک رو متصل کنه یا مثل قدیم میشه با پل های تکی sli کرد؟
منظورم اینه حتما باید از این استفاده کرد:
22606

یا از این هم میشه:

22607
چون برای مورد اول حتما باید گرافیک ها هم سایز باشن و اگه یکی عرضش کمتر باشه نمیشه متصل کرد اما دومی چون مثل کابلهای فلت هست با سایز مشکلی نداره

AMD>INTEL
28-01-19, 19:09
سلام دوستان
GTX 970 حتما باید با پل هایی به هم وصل شه که هر دو شیار روی گرافیک رو متصل کنه یا مثل قدیم میشه با پل های تکی sli کرد؟
منظورم اینه حتما باید از این استفاده کرد:
22606

یا از این هم میشه:

22607
چون برای مورد اول حتما باید گرافیک ها هم سایز باشن و اگه یکی عرضش کمتر باشه نمیشه متصل کرد اما دومی چون مثل کابلهای فلت هست با سایز مشکلی نداره

با این دومی هم میتونی وصل کنی مشکلی نیست

ABC.ABC
28-01-19, 19:32
با این دومی هم میتونی وصل کنی مشکلی نیست
تست کردم نشد همچنان میزنه برای sli باید کانکتورsli متصل شه

AMD>INTEL
28-01-19, 19:44
تست کردم نشد همچنان میزنه برای sli باید کانکتورsli متصل شه

از سلامت بریدج مطمئن هستید ؟
از دو تا یا یکی استفاده کردید ؟

AMD>INTEL
28-01-19, 19:53
اگر بریدج اوکی باشه مشکلی نداره
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

ABC.ABC
28-01-19, 20:41
از سلامت بریدج مطمئن هستید ؟
از دو تا یا یکی استفاده کردید ؟
سه تا بریج دارم ، اولیش که ماله همین مادربورده و از همونهایی هست که عکسش رو بالا گذاشتم و چون گرافیک ها هم قد نیستن نمیتونم استفاده کنم که هیچی دیگه
دو تا بریج دیگه دارم که مثل کابل فلت هستن یکیش ماله ایسوس z170 هست یکی دیگش هم ماله giga x58 هر دو رو تست کردم کار نکردن و نمیتونم sli رو فعال کنم و زده باید کانکتور sli متصل شه ، هر دو بریج رو همزمان هم متصل کردم بازم نشد

ویرایش:
ی جا دیدم نوشته از دو برند نمیشه sli کرد:
Unable to SLI two GTX 970'''s : nvidia (Only the registered members can see the link)
اینجا هم ی توضیحاتی داده اما چون انگلیسی هست دزست متوجهشون نشدم:
Nvidia Control Panel Won't Let me SLI 2 GTX 970s - EVGA Forums (Only the registered members can see the link)
من هم یکی از کارتهام evga هست ، چطور این مشکل رو رفع کنم؟

ABC.ABC
29-01-19, 09:12
سلام مجدد ، کسی از دوستان نمیدونه این مشکل رو چطور باید برطرف کنم؟ ممنون

P-Ravesh
29-01-19, 11:08
سلام مجدد ، کسی از دوستان نمیدونه این مشکل رو چطور باید برطرف کنم؟ ممنون
من البته چون از همون اول روی سازگاری قطعات حساس بودم همیشه قطعات یکسان (از همه نظر) بکار بردم . برای SLI دو کارت کاملاً یکسان با مادربردی که همگی ساخت یک کارخانه بودند استفاده کردم . ممکنه دو قطعه از دو کارخانه ناسازگار باشند . اگر مادربرد هم از شرکت سوم دیگری باشد که احتمالاً به مشکل بخورید . دقت کرده باشی این روزها صحبت ناسازگاری قطعات زیاد شنیده میشه . اگر سه پل SLI امتحان کردی ونشده به نظر مشکل از جای دیگریست .

ABC.ABC
29-01-19, 13:36
من البته چون از همون اول روی سازگاری قطعات حساس بودم همیشه قطعات یکسان (از همه نظر) بکار بردم . برای SLI دو کارت کاملاً یکسان با مادربردی که همگی ساخت یک کارخانه بودند استفاده کردم . ممکنه دو قطعه از دو کارخانه ناسازگار باشند . اگر مادربرد هم از شرکت سوم دیگری باشد که احتمالاً به مشکل بخورید . دقت کرده باشی این روزها صحبت ناسازگاری قطعات زیاد شنیده میشه . اگر سه پل SLI امتحان کردی ونشده به نظر مشکل از جای دیگریست .
ممنون ، مشکل از اینه evga با کارت دیگه ای sli نمیشه حتی با سری های دیگش ، اینجا زده:
FAQ ID # 59534 - GTX 970 and SLI functionality. (Only the registered members can see the link)
دنبال راه حلش هستم که چطور sli کنم

AMD>INTEL
29-01-19, 18:08
راهش ریسک داره احتمالا باید بایوس کارت ادیت شود ولی دردسر بسیار دارد

تاج
30-01-19, 01:42
پارت تولیدی و نسخه بایوس لازمه دقیقا یکی باشن برا sli
مثل کراس کردن راحت نیس

پیشنهاد به فروش و خرید تک گرافیک بالاتره