PDA

مشاهده نسخه کامل : استفاده از هارد 4ترا در سیستم قدیمی با بایوس معمولی

The_nosrat
19-01-19, 09:14
سلام دوستان سوالی دارم که ممنون میشم سریع و با اطمینان پاسخ بدهید :11():
دوستان در شرف خرید هارد 4ترا میباشم، ولی سیستمم قدیمیه (مدل مادربورد p5k-e از ایسوزه)، الان روی سیستمم هرد 1ترا دارم که پارتیشن پرایمری ویندوز روی اون قرار داره، این هاردم چون دور گردشش پایینه فقط برای آرشیو یا به عنوان هارد slave میخوام. واقعا گیج شدم بعضی جاها میگن نمیتونه بیشتر از دو ترا بشناسه بعضی جاها میگن میشه اگه با gpt پارتیشن بشه، آخرین بایوس مادربورد رو دارم که uefi نیست فکر کنم.
دوستان لطفا با اطمینان بگویید که میشه استفاده کرد یا نه؟
لینک مادربوردم : Only the registered members can see the link
ممنون از لطفتون :Love-ssa~! (1)::11()::give_rose:

AMD>INTEL
20-01-19, 05:25
سلام دوستان سوالی دارم که ممنون میشم سریع و با اطمینان پاسخ بدهید :11():
دوستان در شرف خرید هارد 4ترا میباشم، ولی سیستمم قدیمیه (مدل مادربورد p5k-e از ایسوزه)، الان روی سیستمم هرد 1ترا دارم که پارتیشن پرایمری ویندوز روی اون قرار داره، این هاردم چون دور گردشش پایینه فقط برای آرشیو یا به عنوان هارد slave میخوام. واقعا گیج شدم بعضی جاها میگن نمیتونه بیشتر از دو ترا بشناسه بعضی جاها میگن میشه اگه با gpt پارتیشن بشه، آخرین بایوس مادربورد رو دارم که uefi نیست فکر کنم.
دوستان لطفا با اطمینان بگویید که میشه استفاده کرد یا نه؟
لینک مادربوردم : P5K-E/WIFI-AP | Motherboards | ASUS USA (Only the registered members can see the link)
ممنون از لطفتون :Love-ssa~! (1)::11()::give_rose:

خیر نمیشه . برد شما ماکس 2 ترا پشتیبانی کنه.مگر ایتکه
ایسوس یک نرم افزار برای استفاده هاردهای با ظرفیت بالا داره ولی کار کردنش با ویندوز جدید تست نشده .
ASUS Motherboard Disk Unlocker - Unearth the Missing Space (Only the registered members can see the link)