PDA

مشاهده نسخه کامل : صفحه لپتاپ یک حالت برفکی ریز دارد، دون دون شده

alireza853
13-01-19, 09:02
با سلام و احترام

من با لپتاپم گیم های 2015 رو اجرا میکردم دیروز بازی بلتلفیلد 4 که باید رو low اجرا میکردم را روی تنظیم ultra پلی کردم بعد از اون تصویرم حالت برفکی بسیار ریز شده ، خیلی خیلی ریز ، طوری که اصلا تو این سه روز متوجهش نشده بودم ، مشکل از کجاست دقیقا ؟ الان راحت میتونم فیلم ببینم و بازی کنم ولی نمیدونم چرا تصویر دون دون ریز داره ، طوری که عکس بگیرم تو عکس اصلا نمیشه مشخص کرد که دون دون شده
با تشکر

alireza853
13-01-19, 09:40
یک مانیتور رو وصل کردم به لپتاپ درست نشد، فهمیدم از lcd لپتاپم نیست ، یعنی کارت گرافیکم نیم سوز شده ، وقتی بتلفیلد و اجرا کردم تا دمای 96 درجه رفت

راستی لپتاپم دوتا گرافیک داره
nvidia 820m
intel

با ddu جفت درایور هارو پاک کردم ولی باز هم هموطوری ، هنوزم پیکسلها رو میتونم با چشم غیر مسلح ببینم ، یه کوچولو تارن ، باز هم هیچ تغییری نکرده

AMD>INTEL
13-01-19, 12:05
یک مانیتور رو وصل کردم به لپتاپ درست نشد، فهمیدم از lcd لپتاپم نیست ، یعنی کارت گرافیکم نیم سوز شده ، وقتی بتلفیلد و اجرا کردم تا دمای 96 درجه رفت

راستی لپتاپم دوتا گرافیک داره
nvidia 820m
intel

با ddu جفت درایور هارو پاک کردم ولی باز هم هموطوری ، هنوزم پیکسلها رو میتونم با چشم غیر مسلح ببینم ، یه کوچولو تارن ، باز هم هیچ تغییری نکرده

اگر روی مانیتور هم مشکل دیده میشه
مشکل از GPU لپتاپ هست و باید توسط تعمیرکار تعویض بشه

alireza853
13-01-19, 12:13
اگر روی مانیتور هم مشکل دیده میشه
مشکل از GPU لپتاپ هست و باید توسط تعمیرکار تعویض بشه
ببینید مانیتور مشکل ندارد من اسکرین شات گرفتم ،
2257722578

تارهای پیکسلها رو میبینید ؟ انگار برفکی هست
1-قبلا اینطوری نبوده، به همچین مشکلی چی میگن دوست عزیز
2-فریم کارت گرافیک خوبه و هیچ فرقی نکرده فقط این خصوصیات تار کردنش مثل اینکه ریخته بهم، ممکن از کارت گرافیک سالم باشه ولی این خصوصیاتش خراب شده باشد ؟
3- الان این کارت گرافیک رو فقط ام اس ای داره که خیلی گرون میده ، نمیشه با ولتاژ دادن و این چیزا درستش کرد ؟
4- کدوم کارت گرافیکم ؟ 4600 اینتل یا 820 انویدیا ؟
5- میتوانم کارت گرافیکی که خراب است را خاموش کنم کلا و از کارت گرافیک سالمم استفاده کنم از این به بعد ؟ بازی هم نمیکنم دیگه

AMD>INTEL
13-01-19, 13:51
ببینید مانیتور مشکل ندارد من اسکرین شات گرفتم ،
2257722578

تارهای پیکسلها رو میبینید ؟ انگار برفکی هست
1-قبلا اینطوری نبوده، به همچین مشکلی چی میگن دوست عزیز
2-فریم کارت گرافیک خوبه و هیچ فرقی نکرده فقط این خصوصیات تار کردنش مثل اینکه ریخته بهم، ممکن از کارت گرافیک سالم باشه ولی این خصوصیاتش خراب شده باشد ؟
3- الان این کارت گرافیک رو فقط ام اس ای داره که خیلی گرون میده ، نمیشه با ولتاژ دادن و این چیزا درستش کرد ؟
4- کدوم کارت گرافیکم ؟ 4600 اینتل یا 820 انویدیا ؟
5- میتوانم کارت گرافیکی که خراب است را خاموش کنم کلا و از کارت گرافیک سالمم استفاده کنم از این به بعد ؟ بازی هم نمیکنم دیگه

گرافیک شما کارت گرافیک نیست که MSI داشته باشه
توی تصاویری که فرستادید من موردی ندیدم چیزی قابل مشاهده نیست
چیپ گرافیکی روی برد هست قابل خاموش شدن نیست

من تا مشکل رو نبینم نمیتونم کمکی کنم .