PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل بالا نیومدن سیستم

karbon
31-12-18, 18:25
سلام
این سیستم هنگام بالا اومدن طبق عکس زیر میاد و بعد چند ثانیه خاموش میشه و به قسمت بایوس و ستاپ نمیره
مدل مادربرد :
ASUS P8P67LE

Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
31-12-18, 19:41
سلام
این سیستم هنگام بالا اومدن طبق عکس زیر میاد و بعد چند ثانیه خاموش میشه و به قسمت بایوس و ستاپ نمیره
مدل مادربرد :
ASUS P8P67LE

Only the registered members can see the link

قطعات usb همینطور فرانت پنل usb را جدا کنید و دوباره تست کنید
در صورت باقی موندن مشکل حتما بعد از clear cmos با پاور مطمئن تست کنید

karbon
01-01-19, 11:08
قطعات usb همینطور فرانت پنل usb را جدا کنید و دوباره تست کنید
در صورت باقی موندن مشکل حتما بعد از clear cmos با پاور مطمئن تست کنید
من قبل این کار شما بایوس رو پروگرام کردم با tnm خوب بالا میاد وقتی شات دوان میکنی نمیشه و وقتی خودت دستی خاموش میکنی باز همون خطا رو میاره ...

karbon
01-01-19, 14:23
کارهای شما هم انجام شد متاسفانه برطرف نشد.

AMD>INTEL
01-01-19, 15:05
من قبل این کار شما بایوس رو پروگرام کردم با tnm خوب بالا میاد وقتی شات دوان میکنی نمیشه و وقتی خودت دستی خاموش میکنی باز همون خطا رو میاره ...

باید داخل پورت های USB چک بشه . تا گزارش و شرح حال کامل ارائه ندی از من کمکی بر نمیاد .
اگر قصد تعمیرات داری باید مثل تعمیرکار گزارش و شرح حال بدی

AMD>INTEL
01-01-19, 19:18
باید داخل پورت های USB چک بشه . تا گزارش و شرح حال کامل ارائه ندی از من کمکی بر نمیاد .
اگر قصد تعمیرات داری باید مثل تعمیرکار گزارش و شرح حال بدی

تعمیرات حتی وقتی بالاسر کارآموز هم هستیم بسیار سخته چه برسه از راه دور بخواهیم بدون فکت های تخصصی کمکی کرد .
عیب یابی سخت افزار یک چارت و استاندارد مشخصی داره که باید از اون پیروی کنید و اگر میخواهید کمک کن باید اطلاعات به صورت صحیح منتقل شود
من پست قبل یکسری موارد رو گفتم
شکستگی پورت های usb ممکنه عامل این مشکل باشه
-------------
روی برد هم باید یک جامپر برای usb باشه اون هم چک کنید . اگر اون جامپر برداشته شده باشه یا در پین های نادرست باشه این پیغام میاد .

karbon
05-01-19, 15:58
ممنون از دوستان یک مقاومت smd پشت پانل سوخته بود با تعویضش مشکل بر طرف شد.

AMD>INTEL
05-01-19, 17:41
تاپیک قفل میشه