PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای نصب کولر

Ary_Ary
24-12-18, 07:43
من یه سوال درمورد کولر نوتوس 400 دارم. من نصبش کردم سوالم اینه که پیچ های نصب هست سینک به پایه ها چقدر لازمه محکم بشن؟ تو سایت شهر سخت افزار نوشته بود که اصلا نباید پیچ ها رو تا انتها محکم کرد. من درحدی بستم که یه مقدار کمی اگه پیچ ها رو برگردونیم شل میشن. هیت سینک درحد خیلی کمی ازاده، شل نیست ولی با دست میشه سرجاش به چپ و راست تکونش داد (درحدی که سوراخ پیچ های پایه و هیت سینک اجازه بدن شاید کمتر از یک میلیمتر درواقع). مشکل نداره تو این حالت یا باید محکم تر باشن؟ من محکم نکردم چون ترسیدم به cpu و مادربرد فشار وارد بشه

Sent from my G3112 using Tapatalk

Mahdi_Moosavi
24-12-18, 08:29
سلام. در راهنمای نصب این محصول هم اشاره شده که باید کولر رو محکم بر روی براکت مربوطه ببندید. پیچ ها رو با استفاده از چارسو درشت ببندید تا حدی که کولر بدون هیچ گونه لقی کاملاً بر روی پردازنده ثابت و بدون حرکت نصب بشه.

Ary_Ary
24-12-18, 08:34
سلام. در راهنمای نصب این محصول هم اشاره شده که باید کولر رو محکم بر روی براکت مربوطه ببندید. پیچ ها رو با استفاده از چارسو درشت ببندید تا حدی که کولر بدون هیچ گونه لقی کاملاً بر روی پردازنده ثابت و بدون حرکت نصب بشه.مشکلی برای مادربرد پیش نمیاد؟؟ هیت سینک فشار نمیاره به پردارنده؟

Mahdi_Moosavi
24-12-18, 09:49
مشکلی برای مادربرد پیش نمیاد؟؟ هیت سینک فشار نمیاره به پردارنده؟

خیر. وزن این کولر با تمامی متعلقات و فنش کمتر از 615 گرم هستش. معمولاً کولرهای با وزن بیش از 1 کیلوگرم باعث بروز این قبیل از مشکلات می شوند.

0reza666
24-12-18, 11:17
راهنمایی تصویری و بهتر
[اختصاصی] بررسی GREEN NOTUS 400-PWM، وقتی کولر خوش قیمت این برند ایرانی همه معادلات را به هم می‌ریزد! (Only the registered members can see the link)
این ادرس

Ary_Ary
24-12-18, 11:47
راهنمایی تصویری و بهتر
[اختصاصی] بررسی GREEN NOTUS 400-PWM، وقتی کولر خوش قیمت این برند ایرانی همه معادلات را به هم می‌ریزد! (Only the registered members can see the link)
این ادرسدقیقا از روی همین راهنما نصب کردم که گفته بود پیچ ها رو تا انتها نبندیم