PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با مودم 4g

arsinn
15-12-18, 15:55
یه مودم هواوی e8372 دارم که دانگل usb وای فای دار هست. با نت ایرانسل استفاده میکنم که منطقه ما سرعت نسبتا خوبی هم داره 16_20 مگ معمولا. یک سالی خوب کار می‌کرد بعد یکهو دیدم سرعت بشدت افت کرده در واقع قضیه به این صورته که سایت های داخلی هم بدون فندق اکثرا باز نمیشن شاید ده باری یکبار بشن و پیغام میده که ip در سرور پیدا نشد! با فتدق شکن باز میشن اما با سرعت کم 1_2 مگ. ابتدا خیال میکردم مشکل از ایرانسل باشه و رفع بشه اما بعدا دیدم نه ایرانسل های دیگه تو همون منطقه هیچ مشکلی ندارن حتی سیمکارت رو عوض کردم و در نهایت دیدم مشکل از مودم هست چون همون سیمکارت روی گوشی تو همون منطقه عالی کار میکنه. مودم ریست فاکتوری هم کردم اما فایده نداشت.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

AMD>INTEL
15-12-18, 17:51
یه مودم هواوی e8372 دارم که دانگل usb وای فای دار هست. با نت ایرانسل استفاده میکنم که منطقه ما سرعت نسبتا خوبی هم داره 16_20 مگ معمولا. یک سالی خوب کار می‌کرد بعد یکهو دیدم سرعت بشدت افت کرده در واقع قضیه به این صورته که سایت های داخلی هم بدون فندق اکثرا باز نمیشن شاید ده باری یکبار بشن و پیغام میده که ip در سرور پیدا نشد! با فتدق شکن باز میشن اما با سرعت کم 1_2 مگ. ابتدا خیال میکردم مشکل از ایرانسل باشه و رفع بشه اما بعدا دیدم نه ایرانسل های دیگه تو همون منطقه هیچ مشکلی ندارن حتی سیمکارت رو عوض کردم و در نهایت دیدم مشکل از مودم هست چون همون سیمکارت روی گوشی تو همون منطقه عالی کار میکنه. مودم ریست فاکتوری هم کردم اما فایده نداشت.

کار خاصی نمیشه کرد دوست عزیز .
مگر اینکه فریم ویر دستگاه رو سایت هواوی گذاشته باشه شاید بعد اپدیت اوکی بشه

arsinn
15-12-18, 23:48
کار خاصی نمیشه کرد دوست عزیز .
مگر اینکه فریم ویر دستگاه رو سایت هواوی گذاشته باشه شاید بعد اپدیت اوکی بشه
فریمور رو پیدا کردم اما موقع فلش کردن در آخرین مرحله نصب یه لاک کد ازم خواست که البته نمیدونم چرا چون مودم اینترنشنال هست و از ابتدا لاک نبوده البته یه نرم افزار هم هست که گفتن شماره سریال رو میدی بهت دوتا کد میده یکی کد فلش یکی کد لاک اما اون دوتا کد هم میگفت اشتباه هست.