PDA

مشاهده نسخه کامل : استفاده از هدفون و اسپیکر

MR-R
13-12-18, 16:16
دوستان سلام

سیستم بنده ورودی جلو کیس 3.5 هدفونش خراب شده.از طرفی خیلی وقتها از هدفون استفاده میکنم.از اسپیکر هم استفاده میکنم
سوالم اینه
راهی هست بتونم هردو رو داشته باشم؟؟ آخه تو اتصال پشت کیس گمونم قضیه اینطوره که میگه یا اسپیکر به سوکت سبز وصل بشه یا هدفون
هدفون رو به سوکت های رنگ دیگه هم زدم اما نتیجه ای نگرفتم!!
راهی هست با کمترین هزینه بشه از هردو استفاده کرد (منظورم از هردو این نیست در یک زمان هم از اسپیکر هم از هدفون صدا بگیرم، منظورم اتصالی باشه که در مواقعی اسپیکر رو فعال کنم در مواقعی هدفون رو)
و این اتصال یا روش در کیفیت صدا تاثیری نداشته باشه

AMD>INTEL
13-12-18, 18:58
دوستان سلام

سیستم بنده ورودی جلو کیس 3.5 هدفونش خراب شده.از طرفی خیلی وقتها از هدفون استفاده میکنم.از اسپیکر هم استفاده میکنم
سوالم اینه
راهی هست بتونم هردو رو داشته باشم؟؟ آخه تو اتصال پشت کیس گمونم قضیه اینطوره که میگه یا اسپیکر به سوکت سبز وصل بشه یا هدفون
هدفون رو به سوکت های رنگ دیگه هم زدم اما نتیجه ای نگرفتم!!
راهی هست با کمترین هزینه بشه از هردو استفاده کرد (منظورم از هردو این نیست در یک زمان هم از اسپیکر هم از هدفون صدا بگیرم، منظورم اتصالی باشه که در مواقعی اسپیکر رو فعال کنم در مواقعی هدفون رو)
و این اتصال یا روش در کیفیت صدا تاثیری نداشته باشه

فکر میکنم فیش دو به یک کار شما را بندازه

MR-R
13-12-18, 19:17
فکر میکنم فیش دو به یک کار شما را بندازه

ممنون
اگر منظورتون همچین تبدیلیه راستش خودم درصدد خریدش بودم ولی بعضی دوستان اشاره کردن که کیفیت رو پایین میاره حالا نمیدونم از جنسش میتونه باشه یا علت دیگه ای داره

22535

AMD>INTEL
13-12-18, 20:43
ممنون
اگر منظورتون همچین تبدیلیه راستش خودم درصدد خریدش بودم ولی بعضی دوستان اشاره کردن که کیفیت رو پایین میاره حالا نمیدونم از جنسش میتونه باشه یا علت دیگه ای داره

22535

کیفیت رو زمانی پایین میاره که کیفیت مبدل خوب نباشه

MR-R
13-12-18, 20:46
کیفیت رو زمانی پایین میاره که کیفیت مبدل خوب نباشه

جوابتون قابل قبوله
پس میگیرم تست میکنم حتما
تشکر از پاسخگویی