PDA

مشاهده نسخه کامل : خرابی هارد دیسک یا hdd

Mohmal
03-12-18, 23:02
سلام دوستان چطوری میتونم hdd رو به طور کامل خاموش کنم و فقط از ssd روی لپ تاپم استفاده کنم؟؟؟ اخه هاردم خراب شده و خیلی صدا میده و هزینه ی تعمیر و عوض کردنش رو ندارم:1. (28):

AMD>INTEL
05-12-18, 23:16
سلام دوستان چطوری میتونم hdd رو به طور کامل خاموش کنم و فقط از ssd روی لپ تاپم استفاده کنم؟؟؟ اخه هاردم خراب شده و خیلی صدا میده و هزینه ی تعمیر و عوض کردنش رو ندارم:1. (28):

تنها راهش جدا کردن کابل تغذیه از هارد هست .

Meysam_M69
05-12-18, 23:59
سلام
رو my computer کلیک راست کن و گزینه manage انتخاب کن بعد به بخش disk management ویندوز برو و با کلیک روی دیسک مورد نظر Offline انتخاب کن
همانند تصویر زیر

22519

Mohmal
06-12-18, 15:01
سلام
ممنون از راهنماییتون همین کارو کردم اما هنوز لپ تاپ صدای نویزش رو داره البته به مقدار خیلی کمتر و هر چند دقیقه ی صدای ضربه از داخلش میاد این صدای هارده یا چیز دیگه ای؟؟؟

Mohmal
06-12-18, 15:06
سلام
رو my computer کلیک راست کن و گزینه manage انتخاب کن بعد به بخش disk management ویندوز برو و با کلیک روی دیسک مورد نظر Offline انتخاب کن
همانند تصویر زیر

22519

سلام دوست عزیز همین کارو کردم اما هنوز ی صداهای نویز و ضربه مونده امکان داره هارد فعالیت داشته باشه

AMD>INTEL
06-12-18, 16:26
سلام
ممنون از راهنماییتون همین کارو کردم اما هنوز لپ تاپ صدای نویزش رو داره البته به مقدار خیلی کمتر و هر چند دقیقه ی صدای ضربه از داخلش میاد این صدای هارده یا چیز دیگه ای؟؟؟

هاردی که این وضعیت داره بهتره کاملا غیر فعال بشه در پست اول هم گفتم . اون موردی که دوستمون گفتند . کاملا هارد را خاموش نمیکنه .