PDA

مشاهده نسخه کامل : سوکت فن کارت گرافیک

Meysam_M69
30-11-18, 16:14
سلام
کارت rx 480 دارم
کنارش 2 تا درگاره سوکت فن جانبی دارد که میشه 2 تا از فنهای کیس بهش وصل کرد
و امکان کنترل سرعت فن از طریق برنامه asus gpu tweak مهیا هستش

میتونم 2 تا از فنهای کیس بهش وصل کنم ?

DOOM999
30-11-18, 17:32
سلام
کارت rx 480 دارم
کنارش 2 تا درگاره سوکت فن جانبی دارد که میشه 2 تا از فنهای کیس بهش وصل کرد
و امکان کنترل سرعت فن از طریق برنامه asus gpu tweak مهیا هستش

میتونم 2 تا از فنهای کیس بهش وصل کنم فشاری به کارت وارد نمیشه؟

هر فن کیس رو دور بالا نهایتا 5 وات مصرف داره

Meysam_M69
30-11-18, 17:48
هر فن کیس رو دور بالا نهایتا 5 وات مصرف داره
چون وقتی که 2 تا فن بهش وصل میکنم تو دور بالا که کار میکنن وقتی pes بازی میکنم تو بازی هر از گاهی بازی لگ بر میداره حالا نمیدونم بخاطر استفاده از این 2 فن جانبی متصل به کارت هستش یا چیز دیگر دما کارت نرمال هسستش و مشکلی نداره اخرین درایور کارت نصب هستش

DOOM999
30-11-18, 18:27
چون وقتی که 2 تا فن بهش وصل میکنم تو دور بالا که کار میکنن وقتی pes بازی میکنم تو بازی هر از گاهی بازی لگ بر میداره حالا نمیدونم بخاطر استفاده از این 2 فن جانبی متصل به کارت هستش یا چیز دیگر دما کارت نرمال هسستش و مشکلی نداره اخرین درایور کارت نصب هستش

این یه آپشن اضافه هست معمولا فن کیس به مادربورد یا به کنترلر وصل میشه کولینگ خود کارت کافیه
حالا اگه رو در کیس فنی هستش که خیلی مستقیم به کارت میزنه میتونید اون رو وصلش کنید به خود کارت

Meysam_M69
30-11-18, 18:37
این یه آپشن اضافه هست معمولا فن کیس به مادربورد یا به کنترلر وصل میشه کولینگ خود کارت کافیه
حالا اگه رو در کیس فنی هستش که خیلی مستقیم به کارت میزنه میتونید اون رو وصلش کنید به خود کارت
میدونم چون سوکتهای فن رو برد پر هستش
2 تا از فنهام به مولکس وصل هستن که با اخرین دور میچرخن گفتم به سوکتهای فن اپشنال کارت گرافیک وصل کنم که بتونم دورشون کنترل کنم

DOOM999
30-11-18, 19:01
میدونم چون سوکتهای فن رو برد پر هستش
2 تا از فنهام به مولکس وصل هستن که با اخرین دور میچرخن گفتم به سوکتهای فن اپشنال کارت گرافیک وصل کنم که بتونم دورشون کنترل کنم

شما 1یا 2 هاب فن بخر بعد اونا رو بزن مادربورد که مشکل تعداد بالای فن ها رو رفع میکنه

Only the registered members can see the link

Meysam_M69
30-11-18, 19:15
شما 1یا 2 هاب فن بخر بعد اونا رو بزن مادربورد که مشکل تعداد بالای فن ها رو رفع میکنه

مرسی به همون سوکتهای فن کارت گرافیک وصل میکنم