PDA

مشاهده نسخه کامل : سیستم روشن نمیشود ولی led رم روشن میشود

Joeviper
27-11-18, 10:33
سلام
امروز ۱۰ ثانیه بعده اینکه دکمه پاورو زدم و پسورد سیستمو وارد کردم سیستم خاموش شد یهویی ولی چراغ ار جی بی رم ها روشنه.
این مورد هفته پیش هم افتاد که سیستمو شب روشن گذاشته بودم برای کار صبح که بلند شدم دیدم سیستم داری خیلی سریع خودشو ریست میکنه. یعنی در واقع با بوق پست از خواب بیدار شدم که دیدم خاموش کرد همین مورد امروز پیش اومد.

منتهی هفته پیش مادربردم اررور کروپت بایوس داد که همه تنظیمات رم و اورکلاکمو ریست کرد.

امروز با هر روشی امتحان کردم دکمه پاور رو‌میزنم چراغ رم‌ روشن میشه فقط.
مشخصات
Gigabyte z170 gaming 3 mb
I5 6600k @4.5 1.3v
Gtx 1070 gigabyte gaming g1 400+memory 150+core
Psu 650 green
Ram gskill ddr4 8*2 3000 (xmp

سیستمم ۲ ساله با همین کانفیگ اورکلاک هست
ممنون میشم کمکم کنید

AMD>INTEL
27-11-18, 11:30
سلام
امروز ۱۰ ثانیه بعده اینکه دکمه پاورو زدم و پسورد سیستمو وارد کردم سیستم خاموش شد یهویی ولی چراغ ار جی بی رم ها روشنه.
این مورد هفته پیش هم افتاد که سیستمو شب روشن گذاشته بودم برای کار صبح که بلند شدم دیدم سیستم داری خیلی سریع خودشو ریست میکنه. یعنی در واقع با بوق پست از خواب بیدار شدم که دیدم خاموش کرد همین مورد امروز پیش اومد.

منتهی هفته پیش مادربردم اررور کروپت بایوس داد که همه تنظیمات رم و اورکلاکمو ریست کرد.

امروز با هر روشی امتحان کردم دکمه پاور رو‌میزنم چراغ رم‌ روشن میشه فقط.
مشخصات
Gigabyte z170 gaming 3 mb
I5 6600k @4.5 1.3v
Gtx 1070 gigabyte gaming g1 400+memory 150+core
Psu 650 green
Ram gskill ddr4 8*2 3000 (xmp

سیستمم ۲ ساله با همین کانفیگ اورکلاک هست
ممنون میشم کمکم کنید
سلام
clear cmos کنید
نتیجه را اعلام کنید .

Joeviper
27-11-18, 12:16
سلام
clear cmos کنید
نتیجه را اعلام کنید .

ریست کردم
مشکل اینه اصلا پاور فنشم روشن نمیشه
ولی چراغای ال ای دی رم روشن میشه با فشار دادن دکمه پاور

AMD>INTEL
27-11-18, 12:48
ریست کردم
مشکل اینه اصلا پاور فنشم روشن نمیشه
ولی چراغای ال ای دی رم روشن میشه با فشار دادن دکمه پاور

پاور را از 24 پین جدا کنید و همچنین 4 یا 8 پین تغذیه دوباره جا بزنید
نشد با یک پاور دیگه چک کنید

Joeviper
27-11-18, 17:56
پاور را از 24 پین جدا کنید و همچنین 4 یا 8 پین تغذیه دوباره جا بزنید
نشد با یک پاور دیگه چک کنید

مشکل پاور بود
با یکی از تعمیرکارای اینجا صحبت کردم گفت بین ۵۰ تا ۱۰۰ تومن میتونه برام تعمیر کنه. حالا نمیدونم ارزششو داره یا باز قراره مشکل درست کنه
چیزی که برام جالب بود گفت مشکل اتصالی داخلی نبوده و مربوط به برق ورودی بود. من دستگاهام‌ به محافظ وصله با این که سیم اتصال به زمین نداره ساختمون

AMD>INTEL
27-11-18, 18:00
پاورتون چی بود ؟ چند سال کار کرده ؟
اگر بیش از 4 سال کار کرده تعویض کنید .
اگر تازه خریدید بفرستید خود گرین تعمیر کنند

Joeviper
27-11-18, 18:06
پاورتون چی بود ؟ چند سال کار کرده ؟
اگر بیش از 4 سال کار کرده تعویض کنید .
اگر تازه خریدید بفرستید خود گرین تعمیر کنند

Green 650 uk series 80 gold plus
مدل‌ دقیقش رو باکس هست
تقریبا نزدیک ۲ سال پیش خریدمش
نمایندگی که تو شهرستان تا جایی که اطلاع دارم ندارن برای تهرانم وضعیتش ممکن نیست در حال حاضر بفرستم
امکان داره مشکلی بازم داشته باشه اگه تعمیر کار محلی ( مغازه بزرگ و‌سابقه داریه اینجا) تعمیرش کنه؟

AMD>INTEL
27-11-18, 18:41
Green 650 uk series 80 gold plus
مدل‌ دقیقش رو باکس هست
تقریبا نزدیک ۲ سال پیش خریدمش
نمایندگی که تو شهرستان تا جایی که اطلاع دارم ندارن برای تهرانم وضعیتش ممکن نیست در حال حاضر بفرستم
امکان داره مشکلی بازم داشته باشه اگه تعمیر کار محلی ( مغازه بزرگ و‌سابقه داریه اینجا) تعمیرش کنه؟

اگر قراره تعمیر بشه
بفرستید خود مهندسین و تکنسین های گرین مشکل را حل کنند .
چون اگر طرف وارد نباشه . ممکنه کل قطعات شما دچار مشکل بشه

Mahdi_Moosavi
27-11-18, 19:48
سلام. پاور شما 37 ماه گارانتی داره و اگر دو ساله که از خرید اون میگذره هنوز گارانتی داره.

اکیداً پیشنهاد می کنم جهت بررسی بیشتر اون رو به گارانتی گرین ارسال کنید.

بفرمایید محل سکونت شما کدوم شهره تا سریع ترین راه ارسال پاور رو خدمتتون عرض کنم.

Joeviper
27-11-18, 20:46
سلام. پاور شما 37 ماه گارانتی داره و اگر دو ساله که از خرید اون میگذره هنوز گارانتی داره.

اکیداً پیشنهاد می کنم جهت بررسی بیشتر اون رو به گارانتی گرین ارسال کنید.

بفرمایید محل سکونت شما کدوم شهره تا سریع ترین راه ارسال پاور رو خدمتتون عرض کنم.

من گرگان زندگی‌ میکنم
بعد اینکه شرایط گارانتیو میشه بگین بی زحمت چون سیستم الان پیشم نیست نمیدونم پاور باز شده تا حالا یا نه و اینکه صبح زود پس بگیرم سیستم رو

Mahdi_Moosavi
29-11-18, 01:32
من گرگان زندگی‌ میکنم
بعد اینکه شرایط گارانتیو میشه بگین بی زحمت چون سیستم الان پیشم نیست نمیدونم پاور باز شده تا حالا یا نه و اینکه صبح زود پس بگیرم سیستم رو

برای ارسال پاورتون به گارانتی به یکی از نمایندگی های رسمی ما در گرگان (Only the registered members can see the link) مراجعه کنید. این عزیزان بدون هیچ هزینه رفت و برگشتی پاورتون ارسال می کنند به دفتر تهران.

شرایط گارانتی پاور (Only the registered members can see the link)