PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید تلوزیون

hamed0171
26-11-18, 11:24
سلام دوستان
نطر تون راجع به برند tcl چی هست؟ این (Only the registered members can see the link) مدل قصد دارم بخرم .با توجه به مساحت مکان استفاده tv که حدود 100 هست حداقل تلوزیون 55 نیاز دارم 4k یا fullhd بودن هم برام مهم نیست بیشتر تاکید دارم که تلویزون ایران رو خوب نمایش بده بعلاوه از عمق رنگ خوبی برخوردار باشه
ضمن اینکه خودم نزدیک دیدم تو این محدوده قیمت پنل سامسونگ کیفتش تفاوتی نداشت حالا نظر شما چیه
لطفا اگر از این برند تجربه ای دارید در میان بگذارید

AMD>INTEL
26-11-18, 13:57
سلام دوستان
نطر تون راجع به برند tcl چی هست؟ این (Only the registered members can see the link) مدل قصد دارم بخرم .با توجه به مساحت مکان استفاده tv که حدود 100 هست حداقل تلوزیون 55 نیاز دارم 4k یا fullhd بودن هم برام مهم نیست بیشتر تاکید دارم که تلویزون ایران رو خوب نمایش بده بعلاوه از عمق رنگ خوبی برخوردار باشه
ضمن اینکه خودم نزدیک دیدم تو این محدوده قیمت پنل سامسونگ کیفتش تفاوتی نداشت حالا نظر شما چیه
لطفا اگر از این برند تجربه ای دارید در میان بگذارید

توی انجمن های تخصصی الکترونیک و قسمت تعمیرات درباره این برند تاپیک های زیادی برای خرابی هست . به نظرم XVISION به مراتب بهتر باشه

hamed0171
26-11-18, 19:37
توی انجمن های تخصصی الکترونیک و قسمت تعمیرات درباره این برند تاپیک های زیادی برای خرابی هست . به نظرم XVISION به مراتب بهتر باشه
روی مدل خاصی از برند xvision مد نطر دارید؟اینکه 18 ماه گارانتی مادیران مدل tcl داره نمی تونه نکته مثبت باشه از این نظر؟
ضمن اینکه این مارک ها به لحاظ کیفیت نصویر با با هم قیمت های مارک های معروف چقدر تفاوت دارند؟
AMD>INTEL
26-11-18, 20:15
مدل خاص بر میگرده به بودجه شما پیشنهاد میکنم هر تلویزیونی قصد خرید دارید حضوری در تهران به جمهوری مراجعه کنید و کیفیت را از نزدیک مشاهده کنید .اونطور که من اطلاع دارم خرابی پنل در اثر سوختن led های بکلایت بسیار شایع است

hamed0171
26-11-18, 21:23
مدل خاص بر میگرده به بودجه شما پیشنهاد میکنم هر تلویزیونی قصد خرید دارید حضوری در تهران به جمهوری مراجعه کنید و کیفیت را از نزدیک مشاهده کنید .اونطور که من اطلاع دارم خرابی پنل در اثر سوختن led های بکلایت بسیار شایع است
من شهرستانم متاسفانه اینجا فروشگاه ها تلوزیون های مختلف رو کنار هم ندارند نمی تونم به درستی مقایسه کنم
بودجم تا 7 میلیون
بنظرتون 50 یا55 چی می تونم بگیرم

omid2ss
27-11-18, 00:33
ببین اصلا طرف برندهای که تا حالا اسمشونو نشنیدی نرو

فعلا فقط برند سامسونگ و ال جی و سونی

ایکس ویژن هم فکر کنم ایرانه

تو این اوضاع اقتصادی اگه ایکس ویژن چیز خوبی داره ،، برا حمایت از کالای داخل ، خریدش کن
جنس ایرانی تو بحث الکترونیک بد نبوده.

حداقل به پای سامسونگ و الجی میرسه

برند سونی که طول عمر بالاتری نسبت به بقیه داره فقط قمیت هاش بالاس.