PDA

مشاهده نسخه کامل : دستکاری و تغییر فریمور روتر

limit1
18-11-18, 23:04
با سلام .
نمیدونم که جای درستی دارم پست میزنم یا نه . اگه نه مدیرات بیزحمت انتقال بدن جای درستش
من یه روتر خریدم به اسم zifilink (توو گوگل یه سرچ بزنین میبینید ) محصول هند کارش تجمیع لینک چند تا دانگل USB ۴G و خروجی پهناباند به صورت یکپارچست . حالا مشکل اینه اینا هیچ جایی ننوشتن که این روتر فقط توو هند کار میکنه منم نمیدونستم و خریدمش . مشکل اینه که این به صورت اتوماتیک بعد روشن کردن روتر وصل میشه به سرور های هند و این به صورت فریمور ثبت شده داخلش یعنی اصلا قابل تغییر نیست انگار بعد وصل دانگل ها کل ترافیک از سرور هند میاد و اصلا تغییر توو سرعت من ایجاد نمیکنه هیچ کاهش پیدا میکنه . با پشتیبانی صحبت کردم گفتن که این محصول فقط و فقط در هند پشتیبانی میشه و به هیچ جایی پشتیبانی نمیدن . امکانش هست تغییری در فریموریر این داده بشه ؟کسی میتونه این کارو بکنه ؟ آنلاکش کنه ؟ هزینش هرچی باشه میدم . با تشکر

AMD>INTEL
19-11-18, 05:47
با سلام .
نمیدونم که جای درستی دارم پست میزنم یا نه . اگه نه مدیرات بیزحمت انتقال بدن جای درستش
من یه روتر خریدم به اسم zifilink (توو گوگل یه سرچ بزنین میبینید ) محصول هند کارش تجمیع لینک چند تا دانگل USB ۴G و خروجی پهناباند به صورت یکپارچست . حالا مشکل اینه اینا هیچ جایی ننوشتن که این روتر فقط توو هند کار میکنه منم نمیدونستم و خریدمش . مشکل اینه که این به صورت اتوماتیک بعد روشن کردن روتر وصل میشه به سرور های هند و این به صورت فریمور ثبت شده داخلش یعنی اصلا قابل تغییر نیست انگار بعد وصل دانگل ها کل ترافیک از سرور هند میاد و اصلا تغییر توو سرعت من ایجاد نمیکنه هیچ کاهش پیدا میکنه . با پشتیبانی صحبت کردم گفتن که این محصول فقط و فقط در هند پشتیبانی میشه و به هیچ جایی پشتیبانی نمیدن . امکانش هست تغییری در فریموریر این داده بشه ؟کسی میتونه این کارو بکنه ؟ آنلاکش کنه ؟ هزینش هرچی باشه میدم . با تشکر

دوست عزیز نوشتن فریم ویر در ایران عملا امکان پذیر نیست .

P-Ravesh
19-11-18, 09:20
چجوری این روتر رو خریدی ؟ چطور فروشنده ای دستگاهی که ویژه هند هست رو می فروشه؟

limit1
19-11-18, 12:34
چجوری این روتر رو خریدی ؟ چطور فروشنده ای دستگاهی که ویژه هند هست رو می فروشه؟

من با واسط خریدم . هند خرید شده بعدش فرستاده شده به من توو ایران

nima_hl
19-11-18, 13:06
با سلام .

سلام

لود بالانسینگ کار پیچیده ای است که نیاز به سخت افزار بخصوصی داره

اینجور که از صحبت های شما و اطلاعات اندکی که در اینترنت از این دستگاه موجوده، برداشت کردم دیوایسی که شما خرید فرمودید یک قسمت از کار را انجام میده و مابقی را سرورهای شرکت در هند به عهده داره

حالا شما به اجبار باید به سرورهای خود دستگاه وصل بشید تا اون باند شما را به صورت پکت های مجزا روی سیم کارتها بفرسته

اگر این برداشتم درست باشه شما با دستکاری فیرمور و تغییر سرور، دستگاهتون را از کار میندازید

limit1
21-11-18, 14:37
4 تا دانگل USB 4G دارم . هر کدوم حدود 54 Mb/s دانلود میده جمعا میشه 200 مگابیت بر ثانیه، یه روتری میخوام که حداقلش 4 تا ورودی USB یا اسلات سیم کارت داشته باشه (یا حداقل چیزی باشه بشه این 4 تارو تبدیل به اترنت کرد زد به پورت اترنت اگه usb نداشته باشه). خروجی هم حتما پورت اترنتر 1 گیگا بیتی داشته باشه و وای فای استاندارد ac پنج گیگا هرتزی بده استاندارد ad باشه که چه بهتر کارت شبکشو دارم . قیمت تا 10 12 هم مشکلی نیست . کسی چزی سراغ داره؟ مرسی
یه قطعه usb to rj45 دیدم توو اینترنت نمیدونم اون جواب میده نمیده ؟ کسی استفاده کرده ؟ واسه تبدیل دانگل یو اس بی به اترنت