PDA

مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز

nimant
18-11-18, 08:31
سسلام در مراحل نصب ویندوز ۷ سیستم رو ویندوز ریستارت کرد بعد در صفحه داس موند ریستارت مجددم که میکنم جلو نمیره کلید دلیت و یا اف ۸ رو میزنیم جلو نمیره
هاردو با ی سیستم دیگه بالا اوردم ولیچرا هنگام پارتیشن بندی همه درایوعا پریمری میشه نباید غیر از درایود سی بقیه لوجیکال باشه

AMD>INTEL
18-11-18, 10:22
سسلام در مراحل نصب ویندوز ۷ سیستم رو ویندوز ریستارت کرد بعد در صفحه داس موند ریستارت مجددم که میکنم جلو نمیره کلید دلیت و یا اف ۸ رو میزنیم جلو نمیره
هاردو با ی سیستم دیگه بالا اوردم ولیچرا هنگام پارتیشن بندی همه درایوعا پریمری میشه نباید غیر از درایود سی بقیه لوجیکال باشه

واقعا توضیحات کامل نیست
مشکل را دقیق توضیح بدید تا ما که پشت سیستم نیستیم متوجه بشیم
در ضمن وقتی تاپیک میزنید مشخصات سیستم را بنویسید

nimant
18-11-18, 11:02
واقعا توضیحات کامل نیست
مشکل را دقیق توضیح بدید تا ما که پشت سیستم نیستیم متوجه بشیم
در ضمن وقتی تاپیک میزنید مشخصات سیستم را بنویسید

سیستم مادربرد الایت دیدیار ۲ هست سی پی یو سلرون رم ۴ گرافیک۱ هار ۲۵۰ ..
روش ویندوز ۸ بود ما ویندوز ۷نصب کردیم مراحل پاانینصب ویندوز ریستارت شد و در قسمت ارم مادربرد موند دیگه جلو نرفت هاردو روی یه سیستم دیگه مجدد پارتیشن و نصب راه اندازی شد اوردیم روی این سیستم خودش دوباره جلو نرفت بایوس هم باز نمیشه راهنمایی کنید سایر قطعات تست و مشکل نداشت

AMD>INTEL
18-11-18, 11:07
کابل ساتا دیتا و کابل برق متصل به هارد را چک کنید . حتما هارد را به ساتا دیگری روی مادربرد متصل کنید . اگر باز مشکلی بود باید مادربرد بدید بیرون براتون تست کنند

nimant
22-11-18, 08:16
جهت اطلاع دوستان مشکل رو حل کردم مشکل این بود که ویندوز جدید رو میخواستم نصب کنم پارتیشن جدید برای هارد ساختم البته همه درایوهایی که در مجموع سه تا بودن رو پرامیری میزد نه لوجیکال البته قبلا غیر درایو سی بقیه لوجیکال بود)خلاصه در حین نصب و یندوز در قسمت داس گیر میکرد هاردو جدا کردم و روی سیستم دیگری بستم و با همون پارتیشن درایو سی رو فرمت یا دیلیت کردم و روی سیستم بستم و ویندوز رو راحت نصب کردم گفتم شاید بدرد بعضی ها بخوره :11():

AMD>INTEL
22-11-18, 12:21
تاپیک قفل میشه