PDA

مشاهده نسخه کامل : ساعت کارکرد تلوزیون های هوشمند

mehdihai
17-11-18, 16:24
دوستان تلوزیون پاناسونیک مدل 49DX650R چجوری ساعت کارکردش رو بفهمم؟

AMD>INTEL
17-11-18, 19:10
Total Usage Hours UTT
فقط در تلویزیون های الجی و سامسونگ دیدم تو پاناسونیک چنین چیزی ندیدم .
البته این لینک رو با فندق شکن باز کن شاید کارت راه بیوفته

Only the registered members can see the link

mehdihai
17-11-18, 19:13
ممنون از شما یه سوال ایا امکان داره تلوزیون تعمیر شده رو نمایندگی یا گارانتی جای نو بفروشن؟ اصلا چجوری میشه مطمعن شد تلوزیون مرجوعی نبوده؟

AMD>INTEL
17-11-18, 19:52
ممنون از شما یه سوال ایا امکان داره تلوزیون تعمیر شده رو نمایندگی یا گارانتی جای نو بفروشن؟ اصلا چجوری میشه مطمعن شد تلوزیون مرجوعی نبوده؟

اگر منظورت ریفربیشد هست روی جعبه و پشت لیبل دستگاه میزنه و مشخص میشه
تلویزیون کار کرده از ظاهرش هم مشخص میشه

mehdihai
17-11-18, 20:33
اگر منظورت ریفربیشد هست روی جعبه و پشت لیبل دستگاه میزنه و مشخص میشه
تلویزیون کار کرده از ظاهرش هم مشخص میشه
از نظر ظاهری مشکلی نداره فقط موردی که باعث شد به این فکر بیوفتم پیچ های پشت تلوزیون بود که همونطور که در تصویر میبینید اکثرشون کمی زدگی داشت میخوام بدونم این طبیعیه؟

AMD>INTEL
17-11-18, 21:02
از نظر ظاهری مشکلی نداره فقط موردی که باعث شد به این فکر بیوفتم پیچ های پشت تلوزیون بود که همونطور که در تصویر میبینید اکثرشون کمی زدگی داشت میخوام بدونم این طبیعیه؟

ببینید نمیشه از روی این چیزی گفت . جای پیچگوشتی خود شرکت هم میتونه باشه .

mehdihai
17-11-18, 22:08
ببینید نمیشه از روی این چیزی گفت . جای پیچگوشتی خود شرکت هم میتونه باشه .
شرکت؟ منظورتون دقیقا چیه؟

AMD>INTEL
18-11-18, 05:43
شرکت؟ منظورتون دقیقا چیه؟

سازنده ولی نمیشه دقیق گفت

mehdihai
19-11-18, 18:28
سازنده ولی نمیشه دقیق گفت
ممنون از شما. حالا به نظرتون من چه کار کنم؟ خودتون رو بزارین جای من.

AMD>INTEL
19-11-18, 20:58
ممنون از شما. حالا به نظرتون من چه کار کنم؟ خودتون رو بزارین جای من.

کار خاصی نمیشه کرد . باید این جا پیچ ها را به فروشنده نشان بدهید .

mehdihai
19-11-18, 22:31
کار خاصی نمیشه کرد . باید این جا پیچ ها را به فروشنده نشان بدهید .
متاسفانه این تلوزیون رو چند ماه پیش خریدم الان تازه نصبش کردم فروشنده گفت اگر تا 2 ماه مشکلی داشت تعویض میکنم که این تایم هم گذشت

AMD>INTEL
20-11-18, 05:57
متاسفانه این تلوزیون رو چند ماه پیش خریدم الان تازه نصبش کردم فروشنده گفت اگر تا 2 ماه مشکلی داشت تعویض میکنم که این تایم هم گذشت

حساس نباشید . وقتی تلویزیون در حال کار و سالم هست .

mehdihai
20-11-18, 18:59
ممنون از شما که همیشه به بهترین شکل پاسخگو هستید

mehdihai
21-11-18, 16:25
ببخشید این سوالم رو هم همینجا میپرسم چیزی تو سرچ هام پیدا نکردم. usb3 تو تلوزیون ها چه تاثیری داره؟

AMD>INTEL
21-11-18, 18:45
ببخشید این سوالم رو هم همینجا میپرسم چیزی تو سرچ هام پیدا نکردم. usb3 تو تلوزیون ها چه تاثیری داره؟

فقط سرعت انتقال سریعتره مثل یک پورت سریع usb 3.0

ata.royalfalcon
22-11-18, 19:42
با سلام .
من در تاریخ ۱۰ آبان از دیجیکالا یه تلویزیون سفارش دادم . وقتی به دستم رسید از طریق سرویس منو قسمت PANEL DISPLAY TIME میزان کارکرد رو 14100 دقیقه زده (عکس زیر ردیف 5) .
فرصت 7 روزده دیجیکالا هم تمام شده . چیکار میتونم بکنم ؟ جایی هست برای شکایت ؟

Only the registered members can see the link %B2_%DB%B1%DB%B9%DB%B5%DB%B6%DB%B5%DB%B7.jpgOnly the registered members can see the link

ata.royalfalcon
22-11-18, 20:05
این مشکل اولین بار نیست که برای من اتفاق میفته . چند سال پیس از بازار یه TV‌ خریده بودم دست دوم رو به جای نو تحویل داده بودن که با جنگ و دعوا پس گرفتن . البته مشخص نبود چند ساعت کارکرد داشت ولی چون افتضاح کثیف بود فهمیدم دست دومه .
این جدیده که خریدم 235 ساعت کارکرد داره !!!

AMD>INTEL
22-11-18, 20:47
با سلام .
من در تاریخ ۱۰ آبان از دیجیکالا یه تلویزیون سفارش دادم . وقتی به دستم رسید از طریق سرویس منو قسمت PANEL DISPLAY TIME میزان کارکرد رو 14100 دقیقه زده (عکس زیر ردیف 5) .
فرصت 7 روزده دیجیکالا هم تمام شده . چیکار میتونم بکنم ؟ جایی هست برای شکایت ؟

Only the registered members can see the link %B2_%DB%B1%DB%B9%DB%B5%DB%B6%DB%B5%DB%B7.jpgOnly the registered members can see the link

دیجی کالا متاسفانه جدیدا روند نزولی و فروش کالاهایی که بعضا مشکل ساز هست را در پیش گرفته

ata.royalfalcon
22-11-18, 21:02
دیجی کالا متاسفانه جدیدا روند نزولی و فروش کالاهایی که بعضا مشکل ساز هست را در پیش گرفته

ممنون از شما .
از نظر شما چیکار باید بکنم ؟ البته دستگاه هیچ مشکلی نداره . یه تیوی از قبل بصورت صددرصد آکبند خریده بودم تا الان حدود 2000 ساعت کارکرده و هنوز سالمه . این 235 ساعت .
توسط نصاب سام سروپس هم نصب شده و کارهای مربوط به گارانتی هم انجام شده .
کوتاه بیام و حساس نباشم ؟ چون فکر نمیکنم با شکایت به جایی برسم .

AMD>INTEL
22-11-18, 21:14
ممنون از شما .
از نظر شما چیکار باید بکنم ؟ البته دستگاه هیچ مشکلی نداره . یه تیوی از قبل بصورت صددرصد آکبند خریده بودم تا الان حدود 2000 ساعت کارکرده و هنوز سالمه . این 235 ساعت .

فکر میکنم از طریق صنف باید شکایت کنید .
صنف صوتی و تصویری
اگر جواب نگرفتید که هیچ
البته وقتی نصب شده و در حال استفاده هستید واقعا نمیشه انتظار نتیجه مطلوبی متصور بود

- - - Updated - - -

ممنون از شما .

صنف صوتی و تصویری
اگر جواب نگرفتید که هیچ
البته وقتی نصب شده و در حال استفاده هستید واقعا نمیشه انتظار نتیجه مطلوبی متصور بود

- - - Updated - - -

ممنون از شما .

صنف صوتی و تصویری
اگر جواب نگرفتید که هیچ

ata.royalfalcon
24-11-18, 09:25
با دیجیکالا تماس گرفتم و قضیه رو توضیح دادم . گفتن از سام سرویس کارشناس بیارید و ساعت کارکرد رو تایید کنن . اگر واقعاً اینطور هست پس میگیریم .

AMD>INTEL
24-11-18, 13:15
با دیجیکالا تماس گرفتم و قضیه رو توضیح دادم . گفتن از سام سرویس کارشناس بیارید و ساعت کارکرد رو تایید کنن . اگر واقعاً اینطور هست پس میگیریم .

کار خوبی کردید . امیدوارم ختم به خیر شود

mehdihai
13-01-19, 17:45
کار خوبی کردید . امیدوارم ختم به خیر شود
سلام جدیدا متوجه یک کادر 3 میلیمتری مشکی دور تا دور تصویر شدم اول فکر کردم تصویر کوچک شده تنظیمات رو ریست کردم ولی درست نشد بعد متوجه شدم تلوزیون خاموش هم که هست این کادر وجود داره نمیدونم از اول بوده من تازه متوجه شدم یا واقعا مشکل داره؟ یک مورد دیگه تصویر که کاملا روشنه مثلا سفید انگار بعضی از قسمت های تصویر تیره تره انگار صفحه کثیف باشه اونجوریه البته توی حالت sd و hd اینجوریه هنوز با تصویر 4k تست نکردم.

AMD>INTEL
13-01-19, 19:30
سلام جدیدا متوجه یک کادر 3 میلیمتری مشکی دور تا دور تصویر شدم اول فکر کردم تصویر کوچک شده تنظیمات رو ریست کردم ولی درست نشد بعد متوجه شدم تلوزیون خاموش هم که هست این کادر وجود داره نمیدونم از اول بوده من تازه متوجه شدم یا واقعا مشکل داره؟ یک مورد دیگه تصویر که کاملا روشنه مثلا سفید انگار بعضی از قسمت های تصویر تیره تره انگار صفحه کثیف باشه اونجوریه البته توی حالت sd و hd اینجوریه هنوز با تصویر 4k تست نکردم.

عزیز به شدت وسواس دارید . این کادر در تلویزیون ها وجود دارد و حاشیه پنل است .