PDA

مشاهده نسخه کامل : کابل vga

mehdi1745
10-11-18, 00:27
استاد AMD سلام
کابل vga در سایت ها با قیمت های مختلف از 10 تومن تا 40 و 90 تومن موجود است.
آیا تاثیری در ارسال تصاویر از کامپیوتر به مانیتور led دارد؟
شما برند خاصی برای معرفی دارید.
با تشکر از پاسخگوئی

AMD>INTEL
10-11-18, 08:12
سلام
دوست گرامی کابل ها 50 متری هستند ولی کیفیت کابل بسیار مهم است . فروشگاه digik رو سرچ کنید

Only the registered members can see the link

mehdi1745
19-11-18, 15:29
سلام
دوست گرامی کابل ها 50 متری هستند ولی کیفیت کابل بسیار مهم است . فروشگاه digik رو سرچ کنید

Only the registered members can see the link

استاد بنده این کابل رو گرفتم. در مانیتور بنده که برند سامسونگ است تصویر بصورت تار و دوتایی نشان داده میشود . در دو سیستم دیگر تست کردم و این مشکل وجود داشت ولی دقت نکردم که مانیتور اون دو سیستم بعدی چه برندی بود . کابل رو فرستادم شرکت گفتند سالم است و تصویر شفاف . مشکل از کجاست؟ احتمال دارد ناسازگاری کابل با مانیتور باشد؟با تشکر

AMD>INTEL
19-11-18, 17:34
استاد بنده این کابل رو گرفتم. در مانیتور بنده که برند سامسونگ است تصویر بصورت تار و دوتایی نشان داده میشود . در دو سیستم دیگر تست کردم و این مشکل وجود داشت ولی دقت نکردم که مانیتور اون دو سیستم بعدی چه برندی بود . کابل رو فرستادم شرکت گفتند سالم است و تصویر شفاف . مشکل از کجاست؟ احتمال دارد ناسازگاری کابل با مانیتور باشد؟با تشکر

چنین موردی ندیدم . نشد کابل معمولی تهیه کنید

mehdi1745
16-01-19, 08:34
سلام
تا الان چند کابل vga امتحان کردم که در مانیتور LED سامسونگ تصویر بصورت تار نمایش داده میشه.:1. (12):
اگر برند خاصی برای معرفی دارید و یا تجربه استفاده از کابل مناسب برای مانیتور های سامسونگ را دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
این تار بودن مانیتور ربطی به 32 بیتی یا 64 بیتی بودن ویندوز داره؟
با تشکر

AMD>INTEL
16-01-19, 11:48
سلام
تا الان چند کابل vga امتحان کردم که در مانیتور LED سامسونگ تصویر بصورت تار نمایش داده میشه.:1. (12):
اگر برند خاصی برای معرفی دارید و یا تجربه استفاده از کابل مناسب برای مانیتور های سامسونگ را دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
این تار بودن مانیتور ربطی به 32 بیتی یا 64 بیتی بودن ویندوز داره؟
با تشکر

خیر ارتباطی نداره باید کابل مناسب باشه تو دیوایس آنالوگ